Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Minigamelerdeki gibi bekleme lobisi ve takım skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BugraB - LifeBugraRS

Lifestill - Photography, Graffiti, Developer
Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
LifeBugraRS
Twitter
lifebugrars1
Merhaba arkadaş sizden bir skript isteğim olacak,
Yakın zaman önce bir minigame kodlayamaya başlamıştım java bilgim pek olmadığı için,
Skript üzerinden yapmaya karar verdim.
Herşeyini yaptım ama bir tek takım olayını ayarlayamadım.
Yardımcı olursanız teşekkürler.
NOT: Skriptin prefix'i veya takım renkleri farketmez, renk olmazsada olur farketmez yani :D
Ha birde bekleme lobisi mesela oyun 10 kişi başlasın 3 2 1 sayıp gibi.

Şimdi bekleme lobisi ayrı bir sunucu olacaksa değişir ayrıca takım renkleri derken

Bekleme lobisi derken, mesela Minigame-1 adlı bir oyuna girdik Oyunda bir sınır olur 12 kişiliktir 6 kişide başlar gibisinden
Takım renkleri ise; kırmızı mavi yeşil mor gibi[DOUBLEPOST=1512333054,1512227635][/DOUBLEPOST]
@bertek41 @DjuitieTR @Aquiver
Lütfen yardımcı olurmusunuz,
Gerekli bir skript benim için.​

Dostum uzun bir süre pc ye giremicem, dolayısıyla foruma da bakamayacağım. Kusura bakma pc ye girebilsem yardım ederdim isteğin kolay ama dediğim gibi uzun bir süre deaktif kalıcam.

Tamam sıkıntı yok geri dönüş yapman bile mutlu etti beni.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı