Süre Bitiş: Sınırsız Süre Bitiş: 02.06.2018
Süre Bitiş: 06.06.2018 Süre Bitiş: 08.06.2018
Süre Bitiş: 13.06.2018 Süre Bitiş: 13.06.2018
Süre Bitiş: 15.06.2018 Süre Bitim: 19.06.2018

MINEVISIONMC @ En Farklı Sistemler / %100 Kalite! / Kale Savaşları / BOSS / GÖREV / KASA / RÜTBE / OYUNCU MARKETİ / MANA SİSTEMİ (1.8 - 1.12)

Gokhann

Agaç Yumruklayıcı
28 Temmuz 2014
10
10
330
22

Selamlar forum ailesi, 4 yıl önce bu serüvene attığımız adımı koşarak ilerletmeye karar verdik, verdiğimiz kararlar, istek ve arzular karşısında hiç kimseyi boş bırakalım istemedik. 4 yıl öncesinde "MineVision" olarak bir çok büyük projelere imza atmıştık, çok çok iyi yerlere gelmiştik. (tabii ki o zamana göre..)

Şimdi ise daha büyük proje ile karşınızdayız!
MineVision sıfır sıkıntısız, profesyonel yönetim ekibi ile birlikte tekrar sizlerle!

WEB SİTESİ:
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

SUNUCU VERSİYONU: 1.8 - 1.12
SUNUCU IP ADRESİ: play.MineVisionMC.com

Bir birinden farklı sizler için hazırladığımız, diğer "x" sunucularındaki standart sistemler yerine eğlencenin ve gerçek faction'ın dibine vurabileceğiniz sistemler ile karşınızdayız!

Neden mi biz?, sayalım.
1. Kendimize özgü sistemler.
2. Sunucu içerisindeki türkçeye özen gösterilmesi.
3. Kaliteli yapıtlar.
4. Profesyonel, saygılı, ilgili yönetim ekibi.
5. EN KANLI SAVAŞLAR İÇİN!
dahası var tabii, kaliteli bir faction sunucusu arıyorsan tam yerindesin, 4 yıl ardından tekrar sizlerin karşısında tekrar büyük bir proje ile geldik, hedefimiz büyük..

play.minevisionmc.com

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz, ekibimiz olarak önerilere ve eliştirilere açığız, her türlü önerileriniz değerlendirilecektir.
Teşekkürlerimizi sunuyoruz. @MINEVISION EKİBİ
EN KANLI SAVAŞLAR!

Son düzenleyen: Moderatör:

P4tR10

Agaç Yumruklayıcı
14 Mayıs 2018
18
1
10
13
Minecraft
TheWasDead
Steam
TheWasDead
Güzel server mapları sistemler vs. bi çok şeyi kendine özgü Tebrikler Güzel server yapmışsınız Ama bence Oyuncular artık chati kullanmasınlar Microfonu olan 1 dügme ile sesli konuşabilsin ...

Fikirlerin devamı için 14 dolar 22 sent ödeyiniz

şaka şaka :D
Mesela uyuşturucu eroin fln ekleyin en önemlisi warp uzay ekleyin orada bir boss kesicek oyuncular bi dunyaya atıcak o dünyada tek başına olacak kendine özgü bir dünya da farklı boss lar olsun kral boss u kesince mars a yollasın marsa yolayınca orda yeni sistemler devreye girsin texturepack degişsin kendine 10 dk içinde yaşam alanı oluşturmak zorunda yoksa ölür sonra ise marstaki boss u öldürünce 32 tane kasa versin mesela adı DelargonKasası olsun açınca %50 şans ile 1 hafta vip % 45 şans ile Mars kiti %1 şansla Çakma vip (Sınırsız) versin Tabi her bir bossun canı 50000 olcak ve tek seferde 10 ila 5 arası vurucak
Fikir güzelmi ?

Ve yapabilecekmisiniz ?

Gokhann

Agaç Yumruklayıcı
28 Temmuz 2014
10
10
330
22
Teşekkürler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

RÜTBE HAMMADDE EKLENDİ
1v1 EKLENDİ
AUTO PICKUP EKLENDİ

- Ufak çaplı problemler buglar fixlendi.

Güncel.

Güncel.

Güncel

Son düzenleme:

admiraldus

~
Yazar
Premium
Onaylı Satıcı
12 Nisan 2018
64
162
140
17
İstanbul, Türkiye
be.net
Bu kadar iddialı laf söyleyip, tanıtım videonuzda Minecraft'ın sinematik kamera modunu açmamanız veya bunu bilmeyişiniz... Yani, diyecek bir şey bulamıyorum. Umarım sunucu elinizde patlamaz.