Sol Reklam
Sağ Reklam

dokan6840

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
XHamos
Çok yararlı bi proje olmuş başarılar :melek:

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Tabii ki dolandırıcılar olacaktır, şöyle bir sistem yapın; müşteri ürünü indirip kullanmaya başladığı zaman ve aradan 1 saat geçerse otomatik olarak para satıcının hesabına geçsin. Yoksa adam kapatır siteyi, bedavadan da aldığı şeyi kullanmaya başlar, oh mis.
Her zaman böyle bir ihtimal mevcut. Ancak burada olay siteyle bitmiyor. Satın alanın da ürünü dikkatli bir şekilde incelemesi gerek. Düzen ve kelimeler her zaman ürünü ele verir :)

Ayrıca sistemin gelişmesi için herkes elinden geleni yapmalı. Bu proje sadece @* 'un değil. Yıllarca paypalın olmadığından yakınan satıcılar ve onların yerini doldurmaya çalışan dolandırıcılarla mücadele etmeye çalışan müşterilerin projesidir. Şahsen tüm benliğimle bu projeyi destekliyorum !

M

Misafir Üye

Ziyaretçi
Çok yararlı bi proje olmuş başarılar :melek:
Teşekkür ederiz, sizinle de çalışmak isteriz.

Her zaman böyle bir ihtimal mevcut. Ancak burada olay siteyle bitmiyor. Satın alanın da ürünü dikkatli bir şekilde incelemesi gerek. Düzen ve kelimeler her zaman ürünü ele verir :)

Ayrıca sistemin gelişmesi için herkes elinden geleni yapmalı. Bu proje sadece @* 'un değil. Yıllarca paypalın olmadığından yakınan satıcılar ve onların yerini doldurmaya çalışan dolandırıcılarla mücadele etmeye çalışan müşterilerin projesidir. Şahsen tüm benliğimle bu projeyi destekliyorum !
Aynen dediğiniz gibi, biz sadece bir aracıyız bu proje hepimizin. Sizin desteklerinizle gelişecek bir sistem, katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
Çok yararlı bir proje. En kısa sürede Onaylı Satıcı olup bu platformda yer almak isterim.

M

Misafir Üye

Ziyaretçi
Çok yararlı bir proje. En kısa sürede Onaylı Satıcı olup bu platformda yer almak isterim.
Onaylı satıcı olmanıza gerek yok, satacağınız ürün hakkında ve forum hesabınızla canlı desteğe yazarsanız mağazanızın onayı hakkında görüşebiliriz.

dokan6840

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
XHamos
Siteye bakiye yükleme seçenekleri ne olucak ?

M

Misafir Üye

Ziyaretçi
Siteye bakiye yükleme seçenekleri ne olucak ?
Bakiye ekleme bölümü yarın açılacak ve mobil ödeme, kredi kartı, ininal, havale, eft, ile ödeme yapılabilecek.

Bakiye çekme bölümü ise şuanda aktif ve ininal kartınıza veya banka hesabınıza paranızı çekebiliyorsunuz.

Cresties

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

! Mufugo#2722

Elmaslar
90
Puanlar
13.470
Bu başarınız için tebrik ederim.

Bir türlü onaylanmayan satıcı başvurum sanırım sizin sayenizde onaylanacak.

Satışa koyduğum websciptim ilk satışının hemen ardından onaylı satıcı başvurusunda tekrardan bulunacağım :)

Teşekkürler..

M

Misafir Üye

Ziyaretçi
Bu başarınız için tebrik ederim.

Bir türlü onaylanmayan satıcı başvurum sanırım sizin sayenizde onaylanacak.

Satışa koyduğum websciptim ilk satışının hemen ardından onaylı satıcı başvurusunda tekrardan bulunacağım :)

Teşekkürler..
MC-TR Onaylı satıcı politikası ile bizimki farklı olabilir, bizimki güvenli bir sistem. MC-TR ise forum içerisinde alış verişe izin veriyor tabi ki farklılıklar olabilir fakat denemekten zarar gelmez :D

İyi satışlar yapacağınıza inanıyoruz ;)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

*.com üzerinde yapacağınız 50TL ve üzeri alışverişlerde Hostinglerden indirim kodları!

@KODZER - Minecraft ve VDS sunucularda %25 indirim fırsatı
@AlkanBilisim - Minecraft ve VDS sunucularda %26 indirim fırsatı

Son düzenleyen: Moderatör:

DwordGG

O Bir İnsan

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Eklenti paketleri, Map paketleri, Grafik tasarım, java, skript, web script, grafik tasarım alanında ürünlerinizi ekleyebilirsiniz.

20TL tutarında ilk satış @SYN_T3SL4 tarafından satıldı, hayırlı olsun.
Peki her isteyen satış yapabiliyor mu?

M

Misafir Üye

Ziyaretçi

DwordGG

O Bir İnsan

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Mağaza onayı var, mağaza onayını geçen kişiler satış yapabiliyor. Canlı destekten detaylı bilgi alabilirsiniz.
Konuştum öğrendim zaten, yinede teşekkür ederim.

azememo

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
13.200
Hocam satışlara başladım, umarım hepimiz için iyi bir sistem olur, hep aradığım sistemdi, iyi ki yapıldı. Teşekkürler :)

kemal895

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
32
Puanlar
8.760
Ekip içinde yaptığımız satışları burayada taşımayı düşünüyoruz. Komisyon oranları nedir geri çekerken çekilen kdv falan onları da konuya yansıtırsanız insanların aklındaki soru işareti kaybolur diye düşünüyorum.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı