Sol Reklam
M

Misafir Üye

Ziyaretçi
Güzel bir proje'ye benziyor. Ellerine sağlık.
Teşekkürler
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

35'in üzerinde satış ve 300TL'nin üzerinde ödeme gerçekleştirdik, yoğun ilginiz için teşekkür ederiz. Sistem Aktif.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

04.09.2018 - * Büyük Güncelleme!
Yenilikler :
- Site alt yapısı ve tasarımı tamamen değiştirildi.
- Mağaza onay sistemi
- Müşteri kayıt sistemi ayrıldı.
- Mağazalara özel yönetim paneli ve mağaza profilleri getirildi.
- Ürünlerinize özel indirim sistemi getirildi.
- Ürünleriniz için indirim kuponu getirildi.
- Mağaza, Mağaza+, Premium ve Premium+ üyelik tipleri getirildi.
- Daha kaliteli hizmet vermek için mağaza onay şartları sıkılaştırıldı.
- Global olarak ödeme almanız için (varsa) paypal ödeme/ödeme çekme getirildi.
- Mağaza profil sayfaları özel bannerler ile özelleştirilebilir yapıldı.

En İyiler

- Müşteri ödeme yapar otomatik indirme linki sadece ona özel ayarlanır ve indirme işlemini yapabilir.
- Müşteri ile anlık olarak iletişime geçilebilir
- Mağazalar için SMS sistemi aktif.
- Müşteriler için SMS sistemi aktif. Ve daha bir çok özellik.. İkinci hafta ödemeleri için tüm onaylı satıcılarımızın tekrardan başvuru yapması gerekmektedir. Tüm mağazalar tekrardan kontrol edilecektir.

Mağazalar artık sadece Türk forumlarına değil bir çok yabancı forum müşterilerine de hizmet verecek dolar ödemeleri sabit kur (4TL) üzerinden TL olarak ödeme yapılacaktır

Önceden onaylı mağaza olan ve yeni onaylı mağaza olmak isteyen herkes tekrardan başvuru yapmalıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
U

Unknownloce

Ziyaretçi
Satış yaptığımda, 15 dakika da ücret hesabıma aktarıldı. Hızlı ve gelişmiş sistem. Teşekkürler, @* <3

Pazernus

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Pazernus#8116

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Pazernus
Böyle bir sistemin gelmesinin iyi olduğunu düşünüyorum gerekliydi.

M

Misafir Üye

Ziyaretçi
Satış yaptığımda, 15 dakika da ücret hesabıma aktarıldı. Hızlı ve gelişmiş sistem. Teşekkürler, @* <3
İyi satışlar, bir günde 2-3 satış yaptınız devamını bekliyoruz :)

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
Çok rahat satış yaptım. Güvenilir ve çok güzel bir site. @* Teşekkürler <3

M

Misafir Üye

Ziyaretçi

Kodbağimlisi

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
CAN147
Merhaba başarilar dilerim güzel bir sistem ama lakin bir sorunu söylemem gerekiyor neredeyse tüm ürünlere baktım ve indirmelerin 0 olduğunu gördüm ve bu gerçekten beni üzdü umarım insanlar alışabilirler sizin gibi bir firmaya 1 kere bile indirilen ürün en son indirilenler kismina yapilabilir sol daki popüler kismi gibi .
Ek olarak müşteri ürünü teslim aldığın da kontrol edip kendi masaüstüne kopyalarsa ve beğemedin deyip ürünü iade ederse ne olunucak?
Bence şöyle yapabilirsiniz satici ürüne video eklemek şartiyla ürünü müşterilerine açar müşteriler videonun uygun olup olmadığını oylar ve video ile müşteriler bilgi sahibi olur daha sonra müşteriler ürünü satin alirken satici ürünü müşteriye yolladığın da ücretin yarisina sahip olsun satıcı müşteri ise iade etme gereği duyduğun da %10 gibi bir ücret ödesin bence :)
Çok yazdim ama fikrimi belirtim.

M

Misafir Üye

Ziyaretçi
Merhaba başarilar dilerim güzel bir sistem ama lakin bir sorunu söylemem gerekiyor neredeyse tüm ürünlere baktım ve indirmelerin 0 olduğunu gördüm ve bu gerçekten beni üzdü umarım insanlar alışabilirler sizin gibi bir firmaya 1 kere bile indirilen ürün en son indirilenler kismina yapilabilir sol daki popüler kismi gibi .
Ek olarak müşteri ürünü teslim aldığın da kontrol edip kendi masaüstüne kopyalarsa ve beğemedin deyip ürünü iade ederse ne olunucak?
Bence şöyle yapabilirsiniz satici ürüne video eklemek şartiyla ürünü müşterilerine açar müşteriler videonun uygun olup olmadığını oylar ve video ile müşteriler bilgi sahibi olur daha sonra müşteriler ürünü satin alirken satici ürünü müşteriye yolladığın da ücretin yarisina sahip olsun satıcı müşteri ise iade etme gereği duyduğun da %10 gibi bir ücret ödesin bence :)
Çok yazdim ama fikrimi belirtim.
Merhabalar, sistemde bulunan "indirme" kısmı maalesef şuanda çalışmıyor. 70'den fazla ürün satıldı fakat belirtilen kısma mağaza bölümünden yansımıyor.

Ayrıca beğenmedim diyerek iade yapamaz ürün satıcı tarafından teslim edildiğinde ve ilgili ürün ise iade yapılmaz. Yani satın alım sonrası iade şartı sadece belirtilen ürün verilmediyse olur.

Önerileriniz için teşekkürler.

OgzhnTntms

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Oğuzhan#0088

Elmaslar
19
Puanlar
9.020
Yer
İstanbul
Minecraft
OgzhnTntms
Bende kullanıyorum ve gerçekten güzel bir yer herkese tavsiye ederim

M

Misafir Üye

Ziyaretçi

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
Faaliyet gösterdiğim bir platform. Sistem başarılı herkesin gelmesini tavsiye ederim.

M

Misafir Üye

Ziyaretçi
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı