Sol Reklam
Sağ Reklam

Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

msafyurek

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
21
Puanlar
0
Yer
-
Konu Düzenlenecek.

Son düzenleme:

YaramazLimon

FORUMU BIRAKTI (GERI DONECEK)
Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Hala en sevdiğim en temiz sunucular arasında :(

msafyurek

Elmaslar
21
Puanlar
0
Yer
-

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3

msafyurek

Elmaslar
21
Puanlar
0
Yer
-
Hemmen geliyorum sunucunuzda oynamaya başladım bu arada az hack var diğer sunucular gibi hack dolu değil
İlgili yorumunuz için teşekkürler, elimizden geldiğince hile kullananları tespit edip banlıyoruz.[DOUBLEPOST=1441922078,1441822394][/DOUBLEPOST]Takım Sistemi Eklenmiştir!
http://forum.minestove.com/showthread.php?tid=8[DOUBLEPOST=1443289753][/DOUBLEPOST]Oyun içerisinde kayıt olma kapatılmıştır.

Kayıt olmak için -> www.minestove.com/kayit.php

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
İlgili yorumunuz için teşekkürler, elimizden geldiğince hile kullananları tespit edip banlıyoruz.[DOUBLEPOST=1441922078,1441822394][/DOUBLEPOST]Takım Sistemi Eklenmiştir!
http://forum.minestove.com/showthread.php?tid=8[DOUBLEPOST=1443289753][/DOUBLEPOST]Oyun içerisinde kayıt olma kapatılmıştır.

Kayıt olmak için -> www.minestove.com/kayit.php
Bu arada böle güzel bir sunucunun boş olması çok kötü çok... bir ara size şöle diyolardı sinir olurdum para kazanmak için sunucu açan veledler

msafyurek

Elmaslar
21
Puanlar
0
Yer
-
Bu arada böle güzel bir sunucunun boş olması çok kötü çok... bir ara size şöle diyolardı sinir olurdum para kazanmak için sunucu açan veledler
Zor sunucuları tercih eden sayılı oyuncu var. Şimdi forumda bir konu açsan herkes cevap yazar zor sunucu seviyorum, türkiyedeki sunucular çok dandik, zor sunucu hiç yok, hep kolay sunucu açıyorlar gibisinden yazanlar çok olacaktır ama buyurun sunucuma desem hiçbiri gelmiyecek :)

Böyle iyiyiz ya artık çok fazla çabalamıyorum az oyuncumuz var ama öz oyuncumuz var ekonomi sistemimiz düzenli para kazanmak zor. Böyle daha iyi bi ortam ve daha uzun ömürlü sunucu oluyor.

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Zor sunucuları tercih eden sayılı oyuncu var. Şimdi forumda bir konu açsan herkes cevap yazar zor sunucu seviyorum, türkiyedeki sunucular çok dandik, zor sunucu hiç yok, hep kolay sunucu açıyorlar gibisinden yazanlar çok olacaktır ama buyurun sunucuma desem hiçbiri gelmiyecek :)

Böyle iyiyiz ya artık çok fazla çabalamıyorum az oyuncumuz var ama öz oyuncumuz var ekonomi sistemimiz düzenli para kazanmak zor. Böyle daha iyi bi ortam ve daha uzun ömürlü sunucu oluyor.
Provanas'da hemen tutmadı sonuçra ^^

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı