Sol Reklam
Sağ Reklam

MineRival

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Discord.minerival.com

Elmaslar
15
Puanlar
910
Turnuvadan bir kesiti sizlerle paylaşıyorum. Yanlış mikrofon ile kayıt aldığım için bütün turnuvayı paylaşıp kulaklarınızı tırmalamak istemedim : ) Bir sonraki turnuva düzgün ekipman ile baştan sona yayınlanacaktır.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com

Discord:

profesor7037

Elmaslar
117
Puanlar
9.520
Minecraft
BYAdnanRS
yarışı çok beğendim kolay kolay sistemleri sevmem ama gerçekten çok hoş olmuş.

MineRival

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Discord.minerival.com

Elmaslar
15
Puanlar
910
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Uzun süredir ülkemizde bir oyun içeriği üzerinde böyle yarış tarzında içerik düzenlendiğini görmüyordum ki bu video çok hoşuma gitti <3

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Yemin ediyorum çok eğlendim. Güzel bir etkinlik olmuş :D Tavuksever kardeşime burdan helal olsun diyorum. İyi comeback attı :)

MineRival

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Discord.minerival.com

Elmaslar
15
Puanlar
910

Uzun süredir ülkemizde bir oyun içeriği üzerinde böyle yarış tarzında içerik düzenlendiğini görmüyordum ki bu video çok hoşuma gitti <3

Yorum için teşekkürler, şu üniversite tatili işi bozdu çok güzel içerik fikirlerimiz var sunucumuzla ilgili inşallah yavaş yavaş farklı etkinlikler de getireceğiz : )

Yemin ediyorum çok eğlendim. Güzel bir etkinlik olmuş :D Tavuksever kardeşime burdan helal olsun diyorum. İyi comeback attı :)

Çok teşekkürler :) Keşke 1 saatlik videonun hepsini atabilseydim gerçekten turnuva baştan sonra çekişmeli, izlemesi heyecanlıydı : )

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı