Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MrLegendTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
13.280
Öncelikle merhaba. Ben yakın zamanda server açmayı düşünüyorum. Peki serverin ne olacağına dair kararsızım. Factions, skyblock, survival, pvp, concon sizce hangisini açarsam tutar?

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0
skyblock yada conconkıraf

styopiktanker

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
74
Puanlar
0
En çok Sunuculardan En Az olanları Araştır En Az olan devrim yaratabilir. bir ihtimal

FurKqnTR

FURKAN

Discord:

Furkqn

Elmaslar
162
Puanlar
14.375
Minecraft
Furkqn
Bence devrim yaratmak zor sen skyblock ac benim bildigim en cok vip onda alınıyo maddi durumdan iyi olursun. senin sunucun tutarsa zaten oyuncular da kendiliğinden gelir burda 1 reklam yap o bile yeter fakat sunucunun sevilmesi için bir şeyler ekle ayrıca bence build cok önemli hazır olmamalı ve iyi olması lazım

MrLegendTR

Elmaslar
0
Puanlar
13.280
Bence devrim yaratmak zor sen skyblock ac benim bildigim en cok vip onda alınıyo maddi durumdan iyi olursun. senin sunucun tutarsa zaten oyuncular da kendiliğinden gelir burda 1 reklam yap o bile yeter fakat sunucunun sevilmesi için bir şeyler ekle ayrıca bence build cok önemli hazır olmamalı ve iyi olması lazım
doğru söylüyorsun farklı olmalıyım peki nasıl bir
fark yapabilir örnek verir misin?

styopiktanker

Elmaslar
74
Puanlar
0
Söylediklerin Sadece önceden olurdu. Şuanda Tahminimce Bütün Herkes Bıktı Kimseden Ada Kasmalarını Beklemeyin.

MrLegendTR

Elmaslar
0
Puanlar
13.280
Söylediklerin Sadece önceden olurdu. Şuanda Tahminimce Bütün Herkes Bıktı Kimseden Ada Kasmalarını Beklemeyin.
peki insanların sevebileceği ve bıkmadan oynayabileceği hangi serverler var?

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0

styopiktanker

Elmaslar
74
Puanlar
0
peki insanların sevebileceği ve bıkmadan oynayabileceği hangi serverler var?
Spam olmasin diye yazmicaktim ama yazayim dedim en fazla ilgi goren direk devre disi birakin diger kalan secenekleri arastirin benim parali bazi xxxx seylerim var sadece maaşı bekliyorum. Benim gibi para ile sevilen oyun alabilirsin.

MrLegendTR

Elmaslar
0
Puanlar
13.280
Spam olmasin diye yazmicaktim ama yazayim dedim en fazla ilgi goren direk devre disi birakin diger kalan secenekleri arastirin benim parali bazi xxxx seylerim var sadece maaşı bekliyorum. Benim gibi para ile sevilen oyun alabilirsin.
son cümleni anlayamadım maaş, para ile sevilen oyun? tekrar anlatır mısın?[DOUBLEPOST=1500849092,1500842835][/DOUBLEPOST]concon açsam tutar mı peki?

styopiktanker

Elmaslar
74
Puanlar
0
son cümleni anlayamadım maaş, para ile sevilen oyun? tekrar anlatır mısın?[DOUBLEPOST=1500849092,1500842835][/DOUBLEPOST]concon açsam tutar mı peki?
Bak insanlar ucretsiz plugin paketi yapmaz. Ucretli yaptirirsan para ile olur. Buda kisinin kararina gore degisen birsey...

MrLegendTR

Elmaslar
0
Puanlar
13.280
Bak insanlar ucretsiz plugin paketi yapmaz. Ucretli yaptirirsan para ile olur. Buda kisinin kararina gore degisen birsey...
pluginleri kendimde ayarlarım sorun değil de mesela diğer sunuculardan farklı olmak istiyorum nedeni insan farkı sever[DOUBLEPOST=1501443856,1500886900][/DOUBLEPOST]KONU KİLİT.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı