Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Mineraft Pvp Hit nasıl ayarlanıyor? [1.8]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TalhaKARTAL

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
48
Puanlar
6.630
Yer
Bursa / Osmangazi
Merhaba arkadaşlar;

merhaba arkadaşlar; sunucumun hitleri default olarak yani berbat bir halde bu hitları nasıl craftrise vb. sunuular gibi güzelleştirebilirim.
bildiğiniz gibi pvp oyuncularının vazgeçilmezidir kısacası sunucumda hitleri nasıl ayarlarım.

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Çoğunlukla knockback ve hit ayarlamaları özel spigot forkları dediğimiz spigotun modifiye edilmiş halleri. Çoğu spigot forkunda özel knockback ayarlamaları var. Ha eğer illa da eklenti lazım spigot forku ile uğraşamam diyorsanız şöyle bir eklenti önerebilirim: (ÜCRETLİ)
(https://www.spigotmc.org/resources/knockbackmaster-⭐-professional-custom-knockback-and-hits-for-pvp.42721/)
Link eklenmiyor yazıya emoji olduğu için linkte, çözemedim..

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835

TalhaKARTAL

Elmaslar
48
Puanlar
6.630
Yer
Bursa / Osmangazi
M

Mellifluous'

Ziyaretçi

BitterRevenge.

ablan star bebeğim

Discord:

BitterRevenge#3805

Elmaslar
155
Puanlar
9.925
Minecraft
BitterRevenge
NoHitDelay eklentisi ile yapabilirsiniz.

HamzaEser

1881 - 193∞
Hosting Görevlisi

Discord:

müneccim hamza#6628

Elmaslar
230
Puanlar
6.835
Merhaba @TalhaKARTAL,

Pluginler ile hit ayarlaması yapmanızı önermem. Plugin ile yaprsanız vuruşlarda arada donma meydana gelicekdir.
Spigot forkları ile yapabilirsiniz. FoxSpigot önerebilirim. En iyi hit ayarlama forku diyebilirim. İnternette aratarak bulabilirsin.
Ve şunuda demek istiyorum ki sunucunuzda ping değerlerinin iyi olması gerekiyor. Pvp vuruşlarında en önemli faktör bağlantıdır.

M

Mellifluous'

Ziyaretçi
Merhaba @TalhaKARTAL,

Pluginler ile hit ayarlaması yapmanızı önermem. Plugin ile yaprsanız vuruşlarda arada donma meydana gelicekdir.
Spigot forkları ile yapabilirsiniz. FoxSpigot önerebilirim. En iyi hit ayarlama forku diyebilirim. İnternette aratarak bulabilirsin.
Ve şunuda demek istiyorum ki sunucunuzda ping değerlerinin iyi olması gerekiyor. Pvp vuruşlarında en önemli faktör bağlantıdır.
Benide aydinlattiniz valla saolun

TalhaKARTAL

Elmaslar
48
Puanlar
6.630
Yer
Bursa / Osmangazi
Merhaba @TalhaKARTAL,

Teşekkürler, FoxSpigot yapımcısı ile iletişime geçtim. Almayı Planlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı