Sol Reklam
Sağ Reklam

MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

Sunucuyu beğendiniz mi?

• Oy Verenler
    23
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
8.770
Sunucu tadında güzel olmuş , Biraz daha geliştirilebilir.. Başarılar.

Yorumunuz için teşekkürler, sunucunun geliştirilmesi gereken yönlerini örnek vererek açıklarsanız daha çok yardımcı olursunuz :)[DOUBLEPOST=1520997623,1520728089][/DOUBLEPOST]
Konu güncellendi! Sunucu aktif!

emristy

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Emristy#4258

Elmaslar
65
Puanlar
6.360
Minecraft
Emristy
Sunucu güzel ve başarılar...

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
8.770
Sunucu güzel ve başarılar...
Teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1521558338,1521379318][/DOUBLEPOST]Spawn ve arena eklendi! Sunuc aktif! Konu Güncel![DOUBLEPOST=1521993298][/DOUBLEPOST]
Sunucu aktif! Konu Güncel :)

_SonSurvival_

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Başarılı sunucuya benziyor bir ara ziyaret edeceğim. Başarılar!

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
8.770

Lapetos

Play.LuxuryNetworkTR.Com
Elmaslar
32
Puanlar
13.330
Yer
İstanbul
Minecraft
ErenMeister
Konu tasarımı geliştirilmeli başarılar dilerim.

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
8.770
Konu tasarımı geliştirilmeli başarılar dilerim.
Geliştirmem gereken yanlarını belirterek (şunu şöyle yaparsan daha iyi olur şeklinde) yorumlarsanız daha yararlı olur.

NOT: Lütfen sadece şu geliştirilmeli, bu geliştirilmeli şeklinde yorum atmayın, belirttiğiniz konunun eksik yönlerini vurgulayarak gelişmesi gereken kısmı söylerseniz hem fikir belirtmiş olursunuz hemde katkıda bulunursunuz.

Lapetos

Play.LuxuryNetworkTR.Com
Elmaslar
32
Puanlar
13.330
Yer
İstanbul
Minecraft
ErenMeister
o zaman şunuda yazayım sistemlerinizi beğendim başarılar :D.

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
8.770
o zaman şunuda yazayım sistemlerinizi beğendim başarılar :D.
Teşekkürler :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tüm sorunlar çözüldü sunucu normal alan adı üzerinden çalışır durumda ve web sitemiz aktif!
Sunucu aktif! Konu güncel!

Son düzenleme:

baltr

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
7
Puanlar
6.260
başarılı bir server herkese öneririrm

LcsQs

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
Trabzon
Minecraft
LcsQs
Sunucu güzel olmuş başarılar

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
8.770
Sunucuda yaşanan bir sorunun çözümünü bulamadığım için eklenti paketini yenilemeye karar verdim, bu süreçte sunucunun kapalı kalacağı ve veri kaybının yaşanmayacağı bilgisini veriyim, rahatsızlık için lütfen kusura bakmayın.

2 gündür VDS ye erişemiyorum (Hosting şirketinde yaşanan teknik bir sorun), VDS ye erişimim olduğunda sunucuyu bakıma alacağım, bakım süresi tahmini 12/24 saat (veya daha fazla) bakım sonrasında sunucu sorunlardan arınmış bir şekilde yeni özellikleriyle aktif olacaktır, gecikme için kusura bakmayın.

VDS'ye erişim sorunu giderildi, sunucunun bakım süreci başladı. Hataya neden olan etmenin ne olduğunu bilmediğim için sunucu girişlerini açık tutuyorum, hatayı tespit edebilmem için hata gerçekleştiğinde yaşanan olayları incelemem gerekiyor.
Sunucuya giriş yapabilirsiniz. (Bakım sürecinin nasıl işleyeceği konusunda şimdilik tam karar vermedim.)

Bakım bitti, sorunlar giderildi!
Sunucu aktif! Konu güncel!

Sunucu aktif! Konu Güncel!

Son düzenleme:

sempati

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
sempati
survival modunda baya gerçekçi bir server, hoşuma gitti. zorlayıcı olması sıkılmayı engelliyor, dahada gelişmesi lazım

sıcaktan bunalma olayı bence ya kaldırılmalı veya düzeltilmeli alakazam, netherde 10 dakka durulmuyor, sıcak yüzünden nether anlamsızlaşıyor, evin içinde bile durmadan sıcaktan bunalıyor,. soğuk su yaptım o bile fayda etmedi. Bide exp bottle yaparken kesinti kaldırılsa daha güzel olur, 7 exp şişeledim 4 ü kesintiye gitti

10 dakkadır vücut sıcaklığının düşmesini bekliyorum :/

Son düzenleme:

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
8.770
survival modunda baya gerçekçi bir server, hoşuma gitti. zorlayıcı olması sıkılmayı engelliyor, dahada gelişmesi lazım

sıcaktan bunalma olayı bence ya kaldırılmalı veya düzeltilmeli alakazam, netherde 10 dakka durulmuyor, sıcak yüzünden nether anlamsızlaşıyor, evin içinde bile durmadan sıcaktan bunalıyor,. soğuk su yaptım o bile fayda etmedi. Bide exp bottle yaparken kesinti kaldırılsa daha güzel olur, 7 exp şişeledim 4 ü kesintiye gitti

10 dakkadır vücut sıcaklığının düşmesini bekliyorum :/
1. Sıcaktan bunalma olayını sunucuda açıkladım burda tekrar yazıyım; nether bildiğimiz gibi cehennem cehennemde bir süre sonra aşırı sıcaklanman normal sıcaklığın amacı zaten orda fazla vakit geçirilmemesi.
2. Sıcaktan korunmanın yolları var bunlar; zırhı çıkartmak (korumasız kalıyoruz diyeceksin ya fazla vakit geçirmeyeceksin yada uygulayacaksın), soğuk su içmek (işe yaramıyor yazmışsın üzerinde zırh varken işe yaramaz çünkü zırh giyiliyken artan vücut sıcaklığın soğuk suyun düşürdüğünden daha fazla zırhsızken içmen gerekiyor), baştada söylediğim gibi netherda belli bir sürenin üzerinde kalmamak gerekiyor, kalacaksand bu yöntemleri uygulamalısın.
3. Sıcak alanda 2 saatte beklesen kendilinden düşmez vücut sıcaklığı ya serin alana geçiceksin yada soğuk su içeceksin.
4. Netherda vücut sıcaklığını düşürmüştüm siz aşırı sıcaklık artıyor dediğinizde fakat bu seferde sıcaklık olayı amacını kaybediyor, tekrar eski haline getireceğim.

Sunucu aktif! Konu güncellendi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı