• Satacaklarınız kategorisi güncellemesi.
    Son zamanlardaki "güncelleme" sorunları sebebiyle bundan böyle "satacaklarınız" kategorisine herhangi bir onaylı satıcı veya takım flaması sahibinin konuyu güncelleyebilecek mesajları atması yasaktır. Fakat size yöneltilmiş bir soruyu veya sorunu cevaplayabilirsiniz. Ayrıca bu kural takım konularına yapılan takım üyesinin yorumlarını da kapsar. Yani bir takım üyesi takımı adına açılmış bir konuyu güncelleyebilecek bir mesajı gönderemez. Bu kurala uymayan kişiler raporlanmalıdır. Verilecek uyarı "konu güncelleme" başlığı altındadır.

Ürün Tanıtımı MineLAB ile fark yaratmaya hazır mısın? Eşsiz görünümü ile alışılmışlıkların dışına çık.

hasaneskisarac

MineLAB Regular V5 Yayımlandı
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
6
Puanlar
225
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Özelliklerimiz

1 -> Haber ve Yorum Sistemi
Yönetim paneli üzerinden haber yayınlayabilir ve kullanıcılar o haberlere yorum yapabilirler.

2 -> Mağaza Sistemi
Mağaza sistemi sayesinde sunucu, kategori ve ürünler ekleyerek her alanda ayrı olarak satış yapabilirsiniz.

3 -> Sepet Sistemi
Kullanıcılar toplu olarak alışveriş yapacaklarında tüm ürünleri tek tek satın almak yerine sepetlerine ekleyerek toplu bir şekilde satın alabilirler.

4 -> Destek Sistemi
Kullanıcılar herhangi bir sorunda farklı kategori ve oyunlarda destek talebi oluşturabilirler.

5 -> Kredi Yükle ve Gönder
Kredi yükleme sistemi sayesinde kullanıcılar site hesabına kredi ekleyerek alışveriş yapabilirler. Kredi gönderme özelliği sayesinde ise kullanıcılar birbirleri arasında kredi transferi yapabilirler.

6 -> Kart Oyunu
Yönetim panelinden eklemiş olduğunuz oyunu, oyuncular sizin belirlediğiniz türde ister ücretli ister ücretsiz bir şekilde oynayarak ödüller kazanabilirler.

7 -> Hediye Kuponu
Yönetim panelinden eklemiş olduğunuz kupon kodlarını oyuncular kullanarak belirlediğiniz ödüllere sahip olabilirler.

8 -> Envanter
Envanter sistemi sayesinde kullanıcılar ödülleri ve hediyeleri uzun süre sağlayabilirler. Envanteri tamamen dolduğunda eşyaları ister kullanabilirler isterlerse hediye edebilirler. Slot sayısını site kredisi ilede arttırabilirler.

9 -> Sandık
Oyun içinde kullanılabilen ürünleri burada saklamanızı, kullanmanızı ve hediye etmenizi sağlar.

10 -> Toplu İndirim
Mağazada ki tüm ürünlere tek tek indirim eklemek ile uğraşmak yerine tek seferde tüm ürünlere indirim sağlayabilirsiniz.

11 -> Kredi Bonusu
Kullanıcıların kredi yüklediklerinde ekstradan bonus kredi kazanmalarını sağlar.

12 -> Profil Sistemi
Kullanıcılar bu sistem sayesinde yaptıkları tüm işlemleri çok kolay bir şekilde görüntüleyebilir ve yönetebilirler. Ek olarak kullanıcılar kendi profillerinde özel olarak diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilirler.

13 -> Şifremi Unuttum
Şifremi unuttum sistemi sayesinde kullanıcılar otomatik olarak mail adreslerine gelen şifre sıfırlama bağlantısı ile şifrelerini sıfırlayabilirler.

14 -> Aydınlık ve Karanlık Tema Modu
Bu mod sayesinde gözlerinizi yormayan ve görünüşü hoş olan tema modunu seçmenizi sağlar. Her kullanıcı istediği modu kullanabilir.

15 -> İndirim Kuponu
Yönetim panelinden eklemiş olduğunuz indirim kodlarını sizin belirlediğiniz türden ister sepette ister mağazada kullanarak muhteşem indirimlere sahip olabilirler.

16 -> Yasaklama
Yönetim panelinden, site üzerinde uygunsuz davranışlar gerçekleştiren oyuncuları yasaklayabilirsiniz.

17 -> Kurulum Sihirbazı
Kolaylaştırılmış bu kurulum sihirbazı sayesinde her hangi bir yazılım bilgisi gerektirmeden tek tıkla saliseler içinde sitenizi oluşturabilirsiniz.

18 -> Çoklu Tema
Ekibimiz tarafından yapılmış ve düzenlenmiş olan bu tasarımları dilediğince ücretsiz bir şekilde sahip olup kullanabilirsiniz.

19 -> Discord Webhook Bildirimleri
Bir çok işlemde otomatik olarak webhook bildirimleri sayesinde discord sunucunuzda ki belirlediğiniz kanal'a bildirim mesajı gönderir.

20 -> Giriş yap ve Kayıt ol
Tamamen güvenli ve şifrelenmiş bir şekilde kayıt oluşturabilir ve web site üzerinde dilediğince gezebilir, oyun oynayabilirsiniz. Giriş yap sistemi sayesinde ise mevcut hesabınıza giriş yapıp kontroller yapabilirsiniz.

21 -> Çoklu Ödeme Sistemi
10'dan fazla ödeme alt yapısı ile ödeme alabilir ve kazancınıza kazanç katabilirsiniz.

22 -> Destek ve Şifremi Unuttum E-posta şablonu
Destek ve şifremi unuttum e-posta şablonu için örnek oluşturduğumuz şablonu kullanabilir veya kendi tasarımınızı yapabilirsiniz.

23 -> Canlı Sohbet
Tawk.to sayesinde kullanıcılar ile canlı olarak sohbet edebilir ve destek verebilirsiniz.

24 -> Sohbet
Sohbet sistemi sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman istedikleri yerden gerçek zamanlı olarak web site üzerinden sohbet edebilirler.

25 -> Resim Yükleme
Farklı resim upload siteleri kullanmanıza gerek yok artık. İstediğiniz resmi yönetim panelinden sitenize yükleyebilirsiniz.

26 -> Sayfa Sistemi
Herhangi bir yazılım bilgisi gerektirmeden çok basit bir şekilde yeni sayfalar oluşturabilirsiniz.

27 -> Destek Hazır Cevap
Her desteğe aynı cevabı tekrar tekrar yazmak yerine hazır cevap ekleyerek bundan kurtulabilirsin.

28 -> Tema Düzenleme (CSS)
Kendinize özel css kodlarını yönetim paneline ekleyerek daha hoş görüntüler çıkartabilirsin.

29 -> Duyuru Sistemi
Önemli olayları anında kullanıcılar ile buluşturmak için yönetim panelinden duyuru paylaşabilirsiniz.

30 -> Kullanıcı Bildirimleri
Kullanıcılar hesaplarında yapılan işlemler hakkında anında bildirim alabilirler.

31 -> Profil Mesajları
Bu sistem sayesinde her oyuncu kendi profilinde diğer oyuncular ile mesajlaşabilir.

32 -> Bakım Modu
Yönetim paneli üzerinden sitenizi bakım moduna alabilirsiniz. Bu modda sadece Yönetici yetkisine sahip kullanıcılar siteyi görüntüleyebilir.

ve daha fazlası...

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
IMG_20210427_013521-1.jpg

Son düzenleme:

BUKKİT_TÜRK

■ 𝐁𝐞𝐝𝐰𝐚𝐫𝐬 𝐯𝟓.𝟎 𝐒𝐭𝐨𝐤𝐥𝐚𝐫𝐝𝐚! ■
Bukkit Türk
Premium
Satranç Ustası
Sunucu Sahibi
.
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
64
Puanlar
250
Yer
ANKARA
Minecraft
Hasan bey losingwebden sonra kendinizi geliştirmişsiniz başarılar.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
M & A
Onaylı Satıcı
.
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.333
Puanlar
6.030
Tasarımın benim tasarımlarla alakası yok konusunu kirletmeyin arkadaşın.

kaizencik

Ruh kumu + kova = kola?
Softia
.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
37
Puanlar
245
Minecraft
Yakında alabileceğim bir webscript'e benziyor başarılar.

RunHeaven

HiperNW Owner & Bot Developer & Scripter
Premium
Sunucu Sahibi
.
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
174
Puanlar
1.790
Minecraft
Skriptte ödeme yöntemleri olarak neler ekli?​

Nesna

çok haklısın
.
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
111
Puanlar
610
Yer
Ankara
Minecraft
Gayet güzel ve şık duruyor. Sunucum için almayı düşünüyorum. Başarılar <3

RunHeaven

Premium
Sunucu Sahibi
.
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
174
Puanlar
1.790
Minecraft

hasaneskisarac

MineLAB Regular V5 Yayımlandı
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
6
Puanlar
225
Minecraft
Bir türlü ödeme yerini bulamadım, admin paneline vs giremedim. ( varsa tabi )​
Giriş yaptıktan sonra sağ üstte ayarlar simgesi var imleci üzerine götür yönetim paneline giriş butonu karsına çıkacak. Ordanda ayarlar -> ödeme ayarları kısmına gelip kontrol edebilirsin.​

bydemir06

Apex Team Kurucusu
.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
566
Puanlar
11.375
Minecraft
Hasan çok başarılı olmuş tebrik ederim. İnanıyorum ki yakın zamanda çok iyi şeyler başaracaksınız. Müşterileriniz den biri olacağım anlaşılan. :)

RunHeaven

Premium
Sunucu Sahibi
.
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
174
Puanlar
1.790
Minecraft
Giriş yaptıktan sonra sağ üstte ayarlar simgesi var imleci üzerine götür yönetim paneline giriş butonu karsına çıkacak. Ordanda ayarlar -> ödeme ayarları kısmına gelip kontrol edebilirsin.​
Bana biraz karışık geldi, anlaşılabilir.
Ama bir oyuncu buna alışabilir mi bilmiyorum.
Biraz inceleme fırsatım oldu.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı