Sol Reklam

MineHeight > oyna.mineheight.com | 1.8 - 1.14.3 | FACTİON AKTİF! AÇILIŞ TARİHİ: 08/08/19 - 16.00 | EĞLENCENİZE EĞLENCE KATMAYA NE DERSİNİZ?

Sunucuyu beğendiniz mi?

• Evet

Oylar: 2 50,0%
  • Hayır

Oylar: 1 25,0%
  • Geliştirilebilir

Oylar: 1 25,0%

• Oy Verenler
    4

MineHeight

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
1564947087463.png

MineHeight, 2019 yılının Mayıs ayında kurulmuş olup Minecraft oyuncularına sakin, eğlenceli, saygın bir ortam sağlamak için
kurulmuş olup bizce işini iyi yapan bir sunucu topluluğudur. Şu an sadece Skyblock olmakla birlikte yakında OP Factions ve
SkyPvP (KitPvP'nin gökyüzü versiyonu) eklenecektir. MineHeight yetkili ekibi (Kurucu ve admin ekibi baz alınarak)
2 yılı aşkın süredir beraber olup, sunucu yönetmektedir. Tecrübesinden ödün vermeyen yetkili ekibimiz her türlü
yeniliği sunucuya yansıtacaktır.

1564947093977.png

Özel Ocak Sistemi

Yükseltme sistemi ile ocaklarınızı daha epik (gelişmiş) duruma getiren bu sistem, size çok fayda sağlıyor.
Üstelik ocaklarınızı para karşılığı yükseltebilirsiniz! Bu yükseltmeler özellikleri de arttıracaktır.
Örnek olarak aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.

1564947099062.png

(Bu menüyü ocağa sol tıklayarak açabilirsiniz.)

1564947104676.png

Bu sistemin diğer bir özelliği ise tamir edilmiş ya da zarar görmemiş bir eşyayı ocağa koyduğunuzda
eşyanın hammaddesini geri alırsınız. Örneğin;

1564947109379.png

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Balıkçı Eventi

Balıkçı eventi günde 10 kere olmakta.
Saat 9.00'da başlayıp 1.5 saat aralıklarıyla ilerleyip, 22.30'da son bulmaktadır.
Eventin mantığı şudur;
- Event duyurusu geçildikten sonra "/warp balıkçı" ya da bir su kenarında olta ile balık tutmalısınız.
- Tuttuğunuz balıklar rastgele olarak derecelendirilir ve "20 çeşit" balık arasından size verilir.
- Bu balık tutma yarışında en uzun balığı tutan kişi ödülün sahibi olur.
[Ödüller şu şekildedir:]
[ 1) $65.000 & 12 Elmas]
[ 2) $50.000 & 8 Elmas]
[ 3) $30.000 & 5 Elmas ]
[ 4) $20.000 ]
[ 5) $10.000 ]
[Teselli ödülü (Katılan herkese verilir): $3.500 & 1 Elmas ]

Örnek olarak balıklar şu şekildedir:

1564947117771.png

1564947121737.png

[ Dipnot: En büyük iki balık (Mavi balina ve Pigme balina) sizlere ekstra özellik verir. Mavi balina Güç I etkisi verirken, Pigme balina açlığınızı doldurur. ]

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Shards Marketi
[Şu anlık sadece Skyblock'ta mevcut.]
Shards marketi (/shards) özel coin kullanılarak alışveriş yapılan bir markettir.
Shards coinini oy vererek veya kutulardan kazanabilirsiniz.
Marketin fotoğrafı aşağıda belirtilmiştir.

1564947127691.png

Özel marketimizi sunucumuza gelerek daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Gelişmiş Tüccar Sistemi

Gelişmiş tüccar sistemi (Açık arttırma) sayesinde eşyalarınızı daha güvenilir bir şekilde satışa sunabilirsiniz.
Açık arttırmanın (/ah) görseli aşağıda belirtilmiştir.

1564947134958.png

1564947139330.png

Gelişmiş Takas Sistemi

Gelişmiş takas sistemi ile güvenilir bir şekilde oyuncularla eşya / para takası yapabilirsiniz.
(/trade <oyuncuismi>)
Görsel aşağıda belirtilmiştir.

1564947148338.png

1564947153633.png

Gelişmiş XP ve Para Saklama Sistemi

Gelişmiş XP (/xpb <xp miktarı) ve para (/withdraw <para miktarı) saklama sistemi ile saklayabilirsiniz.
Görseller aşağıda belirtilmiştir.

1564947159430.png

1564947162898.png

Gelişmiş Kırık Taş Jeneratörü
[Sadece Skyblock'ta bulunmakta.]
Gelişmiş kırık taş jeneratörü sayesinde kırık taş kazarken farklı madenlerde elde edebilirsiniz.
Siz "Bu sistem her sunucuda var!" diye çıkışmadan önce şunu söylemeliyiz ki hayır yok.
1.000 ada seviyesindeki birisine çıkan şans ile 10.000 ada seviyesindeki birisine çıkan şans aynı değil.
Tam olarak "1.000 - 2.500 - 5.000 - 10.000" ada seviyesine özel şans yüzdeleri ekledik.
Aşağıya 1.000 ve 5.000 ada seviyesindeki şans yüzdelerini ekliyorum..

1564947169699.png

1564947173118.png

Vee… Gel gelelim en güzel özelliğimize!

Gelişmiş Özel Büyü Sistemi

Bu özellik üzerinde uzun zamandır çalışan yetkili kadromuz şükürler olsun ki Türkiye'de bir ilke imza attı!
Gelişmiş özel büyü sistemi ile oyundan ayrı olarak tamı tamına 136 adet büyü ekledik!
Bu büyüleri eşyalarınızda kullanıp ister arenada ahkam kesersiniz, ister ticarete girişirsiniz. Tamamen size kalmış.
Ha... Arena demişken aklınıza sadece PvP büyüleri gelmesin! Kazmanıza, küreğinize, baltanıza da büyüler ekledik!
Şimdilik sadece birkaç görsel bırakıyorum ancak çok yakında videolu anlatım gelecek.. Biraz karışık bir sistem açıkçası..

Büyülerin dereceleri var. 4 tanesini oyun içerisinden XP karşılığında alabiliyorken, 2 tanesini Shards marketinde ya da en değerlisini
sitemiz üzerinden satın alabiliyorsunuz. Satın alma menüsünü aşağıya bırakıyorum. (/büyücü)

1564947183623.png

Büyülerden birkaç tanede buraya bırakıyorum..

1564947189245.png

1564947196325.png

"Bu ihtimaller nedir?" diye sorarsanız kısaca şöyle özetleyebiliriz.
Eşyaya büyüyü bastığınızda x ihtimalle başarıyla basarken y ihtimalle büyü başarısız olur ve eşyanızı bir ihtimalle silebilir..
Bu işler birazda risk işi. :)

Bu özelliğimizi o kadar övdük, peki bu kadar mı?
Tabii ki hayır. "/büyücü" ile açtığınız menü ile sonraki sayfaya geçerek eşyalarınızı riske atmamak için alabileceğiniz birkaç eşya var.
Fotoğraflarını maalesef ki şu an ekleyemiyorum, kısaca özetleyeyim.

Beyaz Parşömen: Başarısızlık ihtimalini ortadan kaldırır! Eşyanız asla yok olmaz!
Siyah Parşömen: Eşyanızda kullandığınız rastgele bir büyüyü kitap olarak size geri verir!
Öldürme İstatistiği: Kullandığınız eşya ile kaç kişiyi öldürdüğünüzü eşyanızın üstünde yazar!
Beyaz Toz: Büyüdeki başarı ihtimalini arttırır!

Bu kadarda değil..
Bir eşyaya maksimum 7 büyü basabiliyorsunuz. Ve bizde buna uygun olacak şekilde "Özel kitler" ayarladık.
Bu özel kitleri sadece site üzerinden satın alıyorsunuz ve eğer satın alırsanız bir seferlik değil, 5 günde bir sürekli olarak kullanabiliyorsunuz.
[ Sitemize henüz eklenmedi, yakında ekleyeceğiz. ]
Ve kit sayımız 3 tane, 5 tane değil.
Tamı tamına "18 adet" özel kit yaptık!
Böylece isteyen istediği kiti alabilecek!

Gelişmiş Market Sistemi

Gelişmiş market sistemi ile "/warp market" ile uğraşmadan olduğunuz yerde "/market" yazarak markete erişim sağlayabilirsiniz..
Markette tam olarak 11 ayrı kategori var ve istediğiniz eşyayı kolayca bulabiliyorsunuz.
Görseli aşağıya ekliyorum.

1564947208557.png

Boss Sistemi
[Şu anlık sadece Faction'da bulunmakta.]
Boss sistemi herkesin bildiği bir sistem.
"/warp boss" ile sadece event zamanlarında bossu öldürüp eşya kazanabilirsiniz.
Boss öldüğünde, öldüren kişi ayrı olarak ekstra özellikler kazanırken, tüm oyunculara anahtar dağıtılır.

2019-08-04_20.50.22.png

Bir diğer gurur duyduğumuz özelliğimiz daha!

Gelişmiş Sınıf Sistemi
[Şu anda sadece Faction'da bulunmakta.]
Gelişmiş sınıf sistemini Türkiye'de yapan var mı bilmiyorum ancak bizim kadar gelişmişi yoktur :;p
Gelişmiş sınıf sistemi ile kendi grubunuzu seçin ve yeteneklerinizi para karşılığında geliştirin.

Mevcut sınıflar ve yetenekleri:
> Okçu: Üçlü Ok Atışı | Patlayıcı Ok | Tüy Düşüşü | Adrenalin Desteği
> Tank: Vampirizm | Ateş Direnci | Muazzam Koruma | Ok Geçirmez Deri
> Şövalye: Agresif Mod | Vampirizm | Rakibini İt | Antidot
> Çiftçi: Maden Şansı | Oduncu Desteği | Adrenalin Desteği
> Ninja: Tüy Düşüşü | Antidot | Adrenalin Desteği | Rakibini İt | Ateş Direnci

aa.png

Gelişmiş Maske Sistemi
[Şu anda sadece Faction'da bulunmaktadır.]
Gelişmiş maskeleri lapis kazarken ve balık tutarken kazandığınız özel coinler ile "/ecraft" üzerinden üretebilirsiniz.

asdasd1.png

Gelişmiş Üretim Masası
[Şu anlık sadece Faction'da bulunmakta.]
Gelişmiş üretim masası ile belirtilen eşyaları (genellikle pvp eşyaları olmak üzere)
yazılı olan gerekli eşyaları birleştirerek oyundan farklı olan çok değişik özelliklere
sahip eşyalara sahip olabilirsiniz.

Genel olarak gereken eşyalar özel coinlerdir. (Blus Coin ve Loran Coin)
Özel coinlerden birisi balık tutarken kazanılıyorken, diğeri lapis kazarken kazanılıyorlar.

Görseli aşağıya ekliyorum.

asdasd12.png

1564947288793.png

1564947300355.png

1564947340115.png

2019-08-04_20.55.17.png

1564947410530.png

Kopyalanabilir IP : oyna.mineheight.com | play.mineheight.com
Versiyon: 1.8 - 1.14

Son düzenleme:

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
+ Faction bakıma alındı! Tüm özellikler yükleniyor ve sıfırdan açılıyor.
+ Skyblock güncellemeleri tam gaz devam ediyor.

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

man a man#8656

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
DonsuzMeymun
konu tasarımı iyi, sistemler güzel fakat artık neredeyse her sunucu böyle benzer içerikli pluginler eklemeye başladı artık biraz farklı yönlerden öne çıksanız daha iyi olabilir. Hile riski 0 şekilde bi yazı yazarak hata ettiğinizi düşünüyorum %100 doğrulukla engelleyebilen bi sistem çıkmadı daha

bunlar benim özel görüşlerimdir iyi forumlar

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
konu tasarımı iyi, sistemler güzel fakat artık neredeyse her sunucu böyle benzer içerikli pluginler eklemeye başladı artık biraz farklı yönlerden öne çıksanız daha iyi olabilir. Hile riski 0 şekilde bi yazı yazarak hata ettiğinizi düşünüyorum %100 doğrulukla engelleyebilen bi sistem çıkmadı daha

bunlar benim özel görüşlerimdir iyi forumlar
Değerli yorumunuz için teşekkürler. Hile korumamız piyasadaki bilinmeyen değerli cevherlerden ve gerçekten paha biçilemez. Çok fazla test ettik. PvP koruması %99 çalışıyor. Bir hatasını vs. şu ana kadar bulamadık. Farklı yönlere gelecek olursak merak etmeyin, her geçen gün yeniliklerle sunucumuzu geliştireceğiz. Türkiye'de Minecraftın ne kadar gelişmiş bir duruma geldiğini herkese göstereceğiz. Tekrardan yorumunuz için teşekkürler.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
İlk olarak konu dizaynı diğer sunuculara göre daha farklı olmuş. Daha doğrusu bu dizayn beni 2014'lü yıllara götürdü ve gerçekten uzun anlatımlı konuları özlemiştim. Şahsen bu anlatımın konu dizaynı ile daha net duracağını düşünüyorum. Bunun yanı sıra yeni açılan HUB bir sunucuya göre gayet bol özellikler bulunuyor. Haritaları ve bulunan oyun türlerini fazlasıyla beğendim. Zamanım olduğu zaman mutlaka sunucuya geleceğim :D

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
İlk olarak konu dizaynı diğer sunuculara göre daha farklı olmuş. Daha doğrusu bu dizayn beni 2014'lü yıllara götürdü ve gerçekten uzun anlatımlı konuları özlemiştim. Şahsen bu anlatımın konu dizaynı ile daha net duracağını düşünüyorum. Bunun yanı sıra yeni açılan HUB bir sunucuya göre gayet bol özellikler bulunuyor. Haritaları ve bulunan oyun türlerini fazlasıyla beğendim. Zamanım olduğu zaman mutlaka sunucuya geleceğim :D
Değerli yorumun için teşekkür ederim Yiğit. Açıkçası ben Türkiye'de yabancı sunucu tadını çıkartmak istiyorum. Çünkü kat kat daha eğlenceli. Ancak bazı özellikler var ki çok karma karışık. Onlarıda YouTube üzerinden bizzat kendim tanıtarak bütün engelleri ortadan kaldıracağım...

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
Konu güncel.
> Faction çok yakında aktif.

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
FACTİON AÇILDI!
AÇILIŞ TARİHİ: 08/08/2019 - 16.00

Sunucumuza gelerek eğlencenize eğlence katabilirsiniz!

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase

EfehanB

404 not found

Discord:

efehandev#2120

Elmaslar
163
Puanlar
3.310
Minecraft
efehanarslan
Daha önce bu kadar kaliteli bir konu anlatımı görmemiştim. En yakın zamanda gelmeyi düşünüyorum.
Başarılar dilerim.​

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
Daha önce bu kadar kaliteli bir konu anlatımı görmemiştim. En yakın zamanda gelmeyi düşünüyorum.
Başarılar dilerim.​
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı