Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft'ta Uzaya Gitmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

sooply

Ziyaretçi
yeni_logo.png

Minecraft Türkiye - Minecraft'ta Uzaya Gitmek
Minecraft'ta uzaya gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Siz hiç Minecraft'ta uzaya gitmiş miydiniz? Eminim, gitmemişsinizdir. Konumuza merhaba sevgili Minecraft Türkiye ailesi diyerek başlamak istiyorum. Bugün tuhaf bir konu hakkında konuşacağız. Hiç Minecraft'ta uzaya gittiniz mi, uzayı gördünüz mü bilmem ama, bu konudan sonra artık gidebileceksiniz. Tabii ek olarak eklentiler kuracaksınız. Ee hadi ne duruyoruz? Konuyu aşağıya doğru indirmeye başlayın! Hepinize iyi okumalar dilerim, konu sonunda görüşmek üzere!

uzay-1.jpg

Sizce Uzaya Çıkabilir Miyim?

Elbette Minecraft'ta normal bir şekilde çıkamazsınız. İstediğiniz kadar yukarı çıkın, asla ama asla o dünyadan yukarı çıkamazsınız. Bir eklenti olur ise çıkma ihtimaliniz var. Ama asla ışınlanarak, şunu bunu yaparak çıkamazsınız. Hava bile kararmaz. -gece olmaz ise tabii ki- Yani diyeceğim şu ki, asla normal bir şekilde çıkmayın. Aşağıda verdiğim iki tane eklenti ile çıkabilirsiniz. Aslında bir ki komut ile de çıkılabilir, olsun. Siz o komutları boş verin. 2 tane eklenti ile de çıkma ihtimaliniz var. Kendinizi yormayın.

Uzaya çıkan şu, uzaya çıkan bu videolarına inanmayın. Mecaz -clickbait aslında ama- anlamında kullanılmış sözlerdir. İzlemek veya izlememek size bağlı bir şey. Bir eklenti olsa dahi, aydan asla dünyaya inen kaydırak falan bulamazsınız. Yani ne kadar denerseniz deneyin, yapmaya çalışırsanız çalışın, başaramazsınız.

uzay-2.jpg

Sadece Tek Bir Eklenti! - Galacticraft

Roketten uzay istasyonlara, uzay istasyonlarından uyduya, uydudan gezegenlere, gezegenlerden yıldız sistemlerine, gök adalardan evrene, her şey bu eklentide mevcut! Uzaya çıkmak roketi fırlatmak kadar basit! Roketi alın yaratıcı moddan, fırlatın havaya, gidin uzaya. Bu kadar basit olması biraz tuhafıma gitti. Normalde gerçek hayatta çıkılması çok zor. Bunu herkes bilir. Eğer gerçek hayat gibi çıkılması zor olsaydı, çok zevkli olurdu.

Güzel bir mod aslında. Belki bu ikisi arasından daha iyidir. Tabii ki güzel kavramı kişiden kişiye değişen bir özellik. Olsun, yine de benim için güzel bir mod. Neyse, konumuzu saptırmayalım. Çıkan duman efekti bile ayarlanmışken, bu modu niye kullanmayasınız? Her şey sizin için ayarlanmış. Gerçeklik kalitesi çok yüksek. Ben bu eklentiyi indiriyorum.

İndirmek için buraya tıklayın!

uzay-3.jpg

Galaxy Space - Gök Adalarda Maceraya Yol Atılın!

Gök adalarda gezinmenin kolay olacağını hiç düşündün mü? Hatta bir yıldızın sistemlerindeki gezegenleri görebileceğini hiç düşündün mü? Galiba cevabın hayır. Gerçekten üstteki mod kadar kaliteli olmasa da, kullanımı ondan çok çok çok basit. Bir önceki modda gezegenleri bulmak çok zor. Hatta bazı gök adaları tespit edemeyebiliyor. Ama bu mod, o moddan daha hızlı ve daha basit bir şekilde gök adaları, sistemleri falan buluyor. Tek sıkıntısı ise, zor olmaması. Ben zoru severim ki bu kişiden kişiye değişebilir. Siz isterseniz bunu indirebilirsiniz.

Aslında bir yandan da birkaç bilgi elde ediyorsunuz. Mesela bilmediğiniz, Samanyolu Galaksisinin komşusu olan bir sürü galaksi var. Onları burada öğrenebiliriz. Hem öğrenin, hem de eğlenin! Eminim, zevk alacaksınız. Bu modu arşive ekledim. Belki üstteki modu kullanamazsam bunu kullanabilirim. Eğer;

İndirmek istiyorsanız buraya tıklayın!

son.jpg
Konunun sonuna gelmiş bulunmaktayız Minecraft Türkiye ailesi, yarınki konumuzla görüşmek dileğiyle, esen kalın...

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Güzel olmuş .

S

sooply

Ziyaretçi

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin
Galacticraft çok severek oynadığım bir mod. Arkadaşınız ile oynarsanız gerçekten muhteşem bir oyun oluyor. Ayrıca bildiğim kadarıyla sadece galacticraft modu yetmiyor 3 eklenti ile yapılıyor.

İyi Forumlar !

S

sooply

Ziyaretçi
Galacticraft çok severek oynadığım bir mod. Arkadaşınız ile oynarsanız gerçekten muhteşem bir oyun oluyor. Ayrıca bildiğim kadarıyla sadece galacticraft modu yetmiyor 3 eklenti ile yapılıyor.

İyi Forumlar !

Verdiğim linkte bulunmakta. Ayrıntılar orada var zaten. Ayrıca;
Yorumun için çok teşekkür ederim!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı