Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Minecraft'ta Taşınıp Evinizi Kurabileceğiniz Harika Biyomlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Seçilme Tarihi
21.12.2020
Konu Puanı
8,9
Editör Notu
Güzel bir biyom mu arıyorsunuz? Bu konu tam size göre!
Seçen Kişi
DarkSad
Mountain (Dağ) Evleri
1608045088366.png

Eğer uzun süre aynı hayatta kalma modu dünyasında oynuyorsanız burası sizin için bir cennet. Biliyorum, maden kazıp elmas aramaktan, köy bulmaya çalışmaktan, Nether dünyasında Ghast avlamaktan, End dünyasında Ender İncisi aramaktan yoruldunuz. Emekliliğinizi güneşin batışını ve doğuşunu, yıldızları, doğayı izleyerek ve dinleyerek geçirebilirsin. Bununla beraber dağ evleri gerçekten harika mimarilere sahip yapıtlardır. Eminim ki aramızdan herkes böyle evlere sahip olmak ister. Fakat ne yazık ki şartlar buna elvermez. Bundan dolayı Minecraft oyununda buna sahip olabilirsiniz. İnsanlar bu oyunu bundan dolayı seviyor. Yaratıcılığınızı, hayallerinizi, kafanızın içindeki sınırsız dünyayı bu oyun sayesinde elde edebiliyorsunuz.

Tundra

1608045677763.png
Donmuş bir şehir... Evet yanlış duymadınız, Minecraft emeklilik hayatınızı yani oyundan en çok zevk alacağınız zamanları Sibirya soğuklarında geçirme imkanınız var. Buralarda karın yağışını ve bazı soğuk hayata adapte olmuş canlıları görebilirsiniz. Kendi iglonuzu yapıp güzel bir yaşam sürebilirsiniz. Kendi vahşi bir arkadaş bulup Minecraft hayatınızı onunla geçirebilirsiniz. Hem burada yaşamanın şöyle güzel bir yanı var. Açlık derdiniz yok. Her yerde balık var. Düşünebileceğiniz her yerde, istemeyeceğiniz kadar balık. Şöyle bir düşünün, neden olmasın?

Ovalar (Plains)

1608046429453.png

Merak etmeyin oyuna yeni başlamış, pek bir tecrübesi olmayan arkadaşlarım. Sizi de düşündüm. Oyuna yeni girdiniz ve karşınıza bir ova geldi ne mi yapacaksınız. Odun toplayıp ev yapacaksınız. Yeni başlayan arkadaşlarım olarak evinizi büyük ihtimal ile düzlük bir yere yapmak isteyeceksiniz. İşte size fırsat! Dümdüz arazi. İstediğinizi yapın. Kırın, dökün, yapın, tekrar kırın, tekrar dökün... Kimse bir şey diyemez. Bu araziye ister bir kale, ister bir düz hayatta kalma evi yapın. Buraya istediğinizi inşa edip, yıkabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

BERKAK09

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Berk#8782

Elmaslar
19
Puanlar
2.060
Minecraft
Daxzy_

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC

graffie

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

graffie#5512

Elmaslar
18
Puanlar
6.525
Yer
Izmir
Minecraft
graffie
Survival oynadığım zaman genelde başlangıç için dağ veya düzlük tercih ediyorum ama ilerleyen safhalarda kesinlikle yer altı veya su altı evi yapmak garip bir haz veriyor bana. (Biraz da otomatik sistemlerle süsleyince çok güzel olabiliyor.)

N

NLBCraft

Ziyaretçi

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Mükemmel Maplerden Mükemmel Konu Anlatımı <3

xDarkBeyS

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
2.210
Minecraft
xDarkBey
Haritalar çok uyumlu olmuş. Beni benden aldı

ogbeta

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.405
Minecraft
TahaOffi
Biyomlar çok güzel bir biçimde sunulmuş. Çok uyumlu olmuş.

SkyGod

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.745
dağ evleri şu son sürümlerde aşırı iyi buildler çıkıyor umarım oyuna daha çok yapı bloğu gelir

Fawkes Network

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Belen#8966

Elmaslar
7
Puanlar
410
Yer
Fawkes
Minecraft
FawkesNetwork
Survival için güzel yapılar, başarılar eline sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı