Minecraftta Sol Ctrl Tuşum Çalışmıyor. 3lü Kombinasyon Yapamıyorum!!!

İzzet Atakan Seçer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
930
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Arkadaşlar ben eski bilgisayarımda minecraft oynarken sol ctrl + w + boşluk tuşlarıyla hızlı koşarak zıplayabiliyordum. Ama aldığım yeni bilgisayarda sol ctrl tuşunun çalışmadığını farkettim. Başka klavye taktım denedim onda çalışıyor ve minecraftın ayarlarından tuşunu değiştirdiğimde yine koşarak zıpyalabiliyorum. Ama sol ctrl ile kombinasyonu yaparmıyorum. Siteleri baya gezdim ama hiçbir işime yaramadı. (BU ARADA İKİ BİLGİSAYARIM DA LAPTOP)

İzzet Atakan Seçer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
930

Yorumunuz için teşekkürler ama ben onu zaten biliyorum benim sorunum oyunda koşarken zıplayamamak yani Ctrl + W ye basarken Boşluk (space) tuşuna bastığımda boşluk tuşunun çalışmaması. Tuşlara basma sıramı değiştirince de mesela W + Space + Ctrl yaparsam Ctrl tuşu, Space + Ctrl + W yaparsam W tuşu çalışmıyor. Kısacası yani 3 lü kombinasyonda 3. tuş çalışmıyor...

akıner

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
54
Puanlar
3.190
Minecraft
Spyflux

Yorumunuz için teşekkürler ama ben onu zaten biliyorum benim sorunum oyunda koşarken zıplayamamak yani Ctrl + W ye basarken Boşluk (space) tuşuna bastığımda boşluk tuşunun çalışmaması. Tuşlara basma sıramı değiştirince de mesela W + Space + Ctrl yaparsam Ctrl tuşu, Space + Ctrl + W yaparsam W tuşu çalışmıyor. Kısacası yani 3 lü kombinasyonda 3. tuş çalışmıyor...
Klavyeden kaynaklı bendede aynısı var tab a basılıyken spaceye basamıyorum

Iceberg

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
30
Steam
Iceberg
Discord
Iceberg
Minecraft