Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Minecraft'ta Bulunan En İyi 5 Macera Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
1610119782811.png

Minecraft'ta Bulunan En İyi 5 Macera Haritası
Maceralara atılmayı sever misin? Yoksa sadece PVP atanlardan mısın? Yok diyorsun ki ben PVP atmıyorum sadece takılıyorum, ara sıra "Katil kim?" gibi oyunlar oynuyorum. Yoksa sen bir level sonu canavarı mısın? Bu konu da tüm özellikleri kullanabildiğimiz macera haritalarından bahsedeceğiz.

Macera haritalarında keşfedip gizli kapıyı bulmayı, tuzaklara dikkat etmeyi, bulmaca çözmeyi ve daha fazlasını yapabilirsin. Karşına çıkacak tehlikeler seni yıldırmamalı. Ben arkadaşlarımla nasıl oynayacağım? Dersen çok oyunculu macera haritaları da mevcut.

Macera haritalarında dikkat etmemiz hususlara gelecek olursak ilk olarak hiç bir blok kırmamaya özen göstermeliyiz. Genellikle harita başlarında sizlere gerekli bilgiler verilir. Bu bilgiler oyun içi ayarlarda olabilir, kurallarda olabilir. Bunlara dikkat ederek oynamaya dikkat etmemiz gerek. Her haritanın belli bir kuralı, belli bir ayarı mevcut. Sizler bu kurallar ve ayarlara dikkat ederek oyun zevkinizi arttırabilirsiniz. Gerçek bir oyun sever kurallara hep uyar!

Herobrine's Mansion

Herobrine's Mansion, herkesin bildiği ve saygı duyduğu Minecraft evrenin en büyük sunucularından olan Hypixel'in yaptığı bir harita. Haritada ne ararsan var diyebileceğimiz özel düşmanlar, özel eşyalar, benzersiz iksirler gibi keşfedilecek bir çok şey bulunmakta. Haritayı arkadaşlarınızla birlikte çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte oynamak istemiyorsanız tek oyunculu bir şekilde de oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyorum haritayı indirmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

1610121678608.png

Adventure Time

Bir çizgi filmden esinlenen bu haritada Finn ve Jake ile karşılaşma oranınız bir hayli yüksek :). Adventure Time adlı çizgi filmden esinlenen bu harita bizi bam başka bir dünyaya yolluyor. Haritaya özel bir kaynak paketi mevcut. Ben de bu haritayı deneyeceğim. Üstelik Finn skini giymeyi düşünüyorum :). Harita bizi Land of Ooo'ya taşıyacak. İyi eğlenceler size yükleme linkini buraya bırakıyorum.

9c027d9379cb61aefa9c1d0957268ba2.jpg

The Tourist

Bunlar beni kesmez oradan uzun bir macera haritası yolla diyorsan bu haritaya bakabilirsin. The Tourist, adlı harita da etkileyici yapılar bulunmakla birlikte, mini oyunlar ve kendi film müzikleri de var. Harita en uzun macera haritalarından sadece bir tanesi. Başlangıçtan sona kadar dört saat sürebilen bu haritada kendi hızınız da önemlidir. Haritayı indirmek için buraya tıklayabilirsin.

3f291__The-Tourist-Map-3.jpg

Star Wars

Star Wars'dan esinlenip yapılan bu haritada ışın kılıcıyla savaşmak ister misin? Çoğunluğun istediğini düşünerek bu haritayı tanıtıyorum. Dev sunuculardan olan Hypixel tarafından yapılan haritanın güzel de bir kaynak paketi mevcut. İyi eğlenceler diliyorum ve haritanın indirme linkini buraya bırakıyorum.

30116.jpg

Teremia

Büyük macera haritası dediğimiz zaman aklımıza gelen haritalardan bir tanesi olan Teremia, açık dünya haritasıdır. Haritanın bir kurgu anlayışı yoktur sizi dolaşmaya ve keşfetmeye yönlendiriyor. Karşınızdaki NPC'lere yardımcı olarak oyun zevkinizi arttırabilirsiniz. Çeşitli çete ve dost köylülerden oluşan harita içinde dokuz zindan ve bir dizi kaleyi bulunduruyor. haritayı indirmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

1610124773428.png

D

dreddiniz

Ziyaretçi
Elinize sağlık gerçekten bilgilendirici bir konu olmuş şu adventure time'ı deneyeceğim kesinlikle :D

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Güzel hoş bir paylaşım ama harita içinden görüntüler kullansaydınız daha iyi olabiliridi.

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
V

Veina

Ziyaretçi
Çok güzel hazırlamışsınız ancak keşke haritaları biraz daha görebilseydik...

D

dreddiniz

Ziyaretçi
Harita sürümleri nedir peki göremedim de

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
Harita sürümleri nedir peki göremedim de
Hatırladığım kadarıyla söylemek istiyorum çünkü konuyu 9 gün önce açtım. İlk 3 haritayı hatırlıyorum sürümleri sırasıyla; 1.8.9, 1.12.2, 1.2

Mustafa_kal1n

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Mustafa '#9644

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
Mustafa_kal1n
Elinize sağlık gerçekten bilgilendirici bir konu olmuş beğendim

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
S

Solaz_

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı