Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft'ta Bir Bilgisayar?! | Minecraft VM (Virtual Machine) Computers Mod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Selamik

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
vm-computers-mod-for-minecraft-logo.jpg

Minecraft'ta Bir Bilgisayar?! | Minecraft VM Computers Mod

Herkese selamlar! Bu konuda sizlere bu mükemmel modu tanıtacağım. Öncelikle bu modun konusunu yapan birisi varsa özür dilerim. İyi okumalar!

1- Modu Kurmak
Buraya tıklayarak modu, buraya tıklayarak (gerekli) Fabric modunu indirip kurun. Fakat modun çalışması için Virtual Box (Sürüm 6.1 olması gereklidir.) olması gerekmektedir.

2- Bilgisayarı kurmak
Bu kısım birazcık zor. Kendinize göre masa hazırlayıp monitörü, bilgisayar kasasını, klavye ve fareyi koyun. Kasaya sağ tıklayın.
vm-computers-mod-for-minecraft-06.jpg

Resimdeki gibi bir yer çıkacak. Ancak bu bilgisayarı kurmadan önce Windows'un herhangi bir sürümünden bir .iso yükleyin. ".minecraft" klasöründe "vmcomputers" klasörü olacak. "iso" yazan klasöre indirdiğiniz dosyayı atın. Bu işlemde tamamdır. Devam edelim...
"Open Case" yazısına tıklayın.
vm-computers-mod-for-minecraft-07.jpg

Yüklediğiniz .iso'ya göre (mesela 64-bit, 64-bit motherboard) bir -bit alın. Onu kurun. Daha sonra elinize 2 tane "4 GB RAM stick" alın. Onları aşağıdaki resimlerdeki gibi yerleştirin. CPU'yu da yerleştirin.
vm-computers-mod-for-minecraft-08.jpg

Bu şekilde. Sonra buralardan çıkıp "Turn on PC" deyin ve bitti. Belki o bilgisayarda Minecraft bile oynarsınız, kim bilir....

Konumu okuduğunuz için teşekkürler. Ve NOT: Yaratıcı modda yapacağınızı düşündüğümden daha fazla bilgi veremedim. Hatalarım varsa yazarsanız sevinirim. Sürümü 1.15.2 . İyi Forumlar!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bir ara Minecraft'dan Youtube'a girme modu falan vardı. Nedense bu modu da o moda benzettim, güzel konu olmuş. Kalemine sağlık ;) <3

Selamik

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Teşekkür ederim. Aslında o modun adı Web Display'di. Sanırım :-)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Aslında bu modu kurmanızı tavsiye etmem. Virtual Box, Windows kurma isoları derken 5 gb ı bile geçiyor. Hafızanızda yer olmasında emin olun.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konuda Fabric modunun kurulumunu yanlış yazmışım. İnternetten bakarsanız daha yararlı olabilir.

Son düzenleme:

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Güzel bir mod olmuş, yükleyince bilgisiyardan minecraft oynayabiliyor muyuz garip geldi :'D

ogbeta

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.405
Minecraft
TahaOffi
Güzel bir mod olmuş açıkçası daha fazla geliştirilebilir. Yeni anakartlar, ekran kartları, İşlemciler vb.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı