Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraftkurdu sitesinin beni dolandırması.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Oha minecraft her şeyi değişen premium 80-90tl mi? Zamanında 30tl ye aldım ve hala kullanıyorum agab
maalesef o şekilde artık çok pahalıya satılıyor, dolar galiba bunlarıda etkiliyor .d

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Aslında her şeyi değişen premium düşündüğünüz kadar masum değil. Aldım benim oldu tarzında bir kafa yapısı oluşmuş. "Minecraft.net" üzerinden hesabı satın aldıkları kartın bilgileri verildiği zaman koşulsuz şartsız geri veriyorlar. Genellikle bu olay malın ayıplı sayılması durumunun süresi geçtikten sonra başa geliyor. %100 garantili olmasını da şöyle açıklayabilirim. Bir çok sitede isim geçmişiniz bulunmakta. Eğer isimler aydan aya değişiklik gösteriyorsa bir çok taraf bundan şüphelenir. Belirli bir süre aralığı gerekmekte. Size garanti aracılığıyla premiumunuzu kurtardığınızı düşünürken döngü yaratarak yeni bir alıcıyı daha balık ağına eklemiş oluyorsunuz. Ayriyeten garanti sistemine hesabınızın çalındığını söylemezseniz yani oyunu bırakmış olursanız hesabınızı tekrar başkasına satıyorlar. Kazan kazan durumundalar. Bu tür sitelere kazandırmak yerine orijinal alıp sonuna kadar kullanmanızı tavsiye ederim.

Madem böyle diyorsun hesabı çalınmayanlar ne iş?
- Çalınmadığı düşünülen hesaplar aslında kart bilgilerine sahip olunmayan elden çıkarılmaya çalışılan hesaplardır.
Hesabım kesinlikle çalınır mı?
- Hiç bir garantisi yok. Kısaca kumar.
İşletmemiz el değiştirdi?
- Bu kısaca son zamanlarda insanların dolandırıp isim değiştirmesiyle eş değer. Hizmet sağlayan bir kişi koşullarını yerine getirmek zorunda. İşletmeyi satın alan için de durum geçerli. Kısaca burada tamamen bir dolandırma söz konusu. Altın hesap teklifi de sizi bastırmaya çalışmalarıdır.
Premium fiyatları uçuk, biz ne yapacağız?
- Varsa tanıdığınız insanlardan yoksa biriktirdiğiniz parayla orijinal almalısınız. Ülkemizde kırılmış dağıtımı orijinal dağıtımdan daha yaygınken bir işe atılmadan orijinal hesap almanız bana göre yersiz olacaktır.

Herkes her şeyi 4/4 bilmek zorunda değil. Katılmayan olursa lütfen saldırmaya kalkmasın.

E

ercan_java

Ziyaretçi
premium alacam diye dolandırılan kaldı mı bu devirde. gerçekten gel öpecem seni..

AKB`Dağhan

✨CruesNW.Keyubu.Com✨

Discord:

Dağhan#9999

Elmaslar
61
Puanlar
2.210
Yer
İstanbul
Minecraft
DaghanKacak
Konudaki kanıtları kullanarak firmalarını şikayet edebilirsiniz.

Mcdikmen

Her şey, bir ve tek şeydir.

Discord:

Mcdikmen#0316

Elmaslar
227
Puanlar
15.210
Minecraft
Mcdikmen
Konu zaman aşımından dolayı kilitlenmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı