Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraftkurdu sitesinin beni dolandırması.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Juscesia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Juscesia#1051

Elmaslar
35
Puanlar
2.110
Yer
Samsun
Minecraft
Juscesia
Merhaba. Elime bir miktar para geçti ve bende bir premium hesap almaya karar verdim
MinecraftKurdu adında Minecraft premium hesap satan bir yer gördüm. 75TL'ye Minecraft elmas premium hesap satıyorlardı. Canlı destek ile konuştum ve satın aldım. Satın aldıktan sonra canlı desteğe yazdım fakat cevap vermedi. Sonra maillerine mesaj attım ama yine cevap vermediler. 90 gün'den daha fazla bir süre geçti fakat hiç bir destek hiç bir yanıt alamadım. Satın aldığımın kanıtı;

1614685205543.png

Dekont;

1614698463977.png

10.12.2020 Tarihinde vermiş olduğum spariş hala bana teslim edilmedi ve işlem durumu "Tamamlandı" durumunda.

3 Ocak gibi bir zamanda canlı desteğe mesaj attım sorunumu anlattığımda anında beni canlı sohbetten yasakladı adıda "Kenan"

Yaklaşık 20 ocak tarihinde sitelerine tekrar girdiğimde ise siteleri değişmiş, mail adresi bırakmışlardı. Onlara mesaj attığımda
bana yanıt verdiler. Fakat yanıt şu şekildeydi;
1614698467732.png

1614685508681.png

1614685530096.png

Ve artık yazdığım maillere de cevap vermemeye başladılar.
Sitelerinde elmas premium hesabın yorumları vardı hepsi fake hesap ile yazılmış yorumlardı.

Siz siz olun asla bu siteden alış-veriş yapmayın.

Son düzenleme:

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
675
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
ödemenizi paytr üzerinden yapmışsınız paytr ile iletişime geçip böyle böyle mağdur oldum iademi yapmadılar tarzında anlatın işlem uygulasınlar veya paranızı versinler.

sinyorelder

Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
675
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Ayrıca biraz araştırdım ve tek şikayetçi olan kişi siz değilmişsiniz.

Juscesia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Juscesia#1051

Elmaslar
35
Puanlar
2.110
Yer
Samsun
Minecraft
Juscesia
ödemenizi paytr üzerinden yapmışsınız paytr ile iletişime geçip böyle böyle mağdur oldum iademi yapmadılar tarzında anlatın işlem uygulasınlar veya paranızı versinler.

1614692810274.png

Ayrıca biraz araştırdım ve tek şikayetçi olan kişi siz değilmişsiniz.

Bunları görmüştüm.

Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.

sinyorelder

Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
675
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER

Juscesia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Juscesia#1051

Elmaslar
35
Puanlar
2.110
Yer
Samsun
Minecraft
Juscesia
PayTR'dan bir mesaj.

1614697365738.png

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
PAYTR ilgilenir rahat ol kanka daha önce aynı sorunu bende yaşadım

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Yaptığınız işlem kumar oynamakla tamamen aynı şey. Hem 20 dolar ya da euro olan bir ürünü 80 tl ye almaya çalışıyorsunuz. Hem de sorun çıkınca destek bekliyorsunuz. Kusura bakmayın hocam böyle bir durumda size kimsenin faydası dokunmaz.

Bee Artworks

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
155

Juscesia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Juscesia#1051

Elmaslar
35
Puanlar
2.110
Yer
Samsun
Minecraft
Juscesia
Yaptığınız işlem kumar oynamakla tamamen aynı şey. Hem 20 dolar ya da euro olan bir ürünü 80 tl ye almaya çalışıyorsunuz. Hem de sorun çıkınca destek bekliyorsunuz. Kusura bakmayın hocam böyle bir durumda size kimsenin faydası dokunmaz.
Bilmediğiniz konuda yorum yapmasanız bari? 2. El olarak daha uygun bir fiyata satın almaktı amacım. Zengin değilim senin gibi.. PayTR tarafından param iade edilecek.
https://www.minecraft.net/ biz premium hesapları buradan alıyoruz ama?
Tamam.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Bilmediğiniz konuda yorum yapmasanız bari? 2. El olarak daha uygun bir fiyata satın almaktı amacım. Zengin değilim senin gibi.. PayTR tarafından param iade edilecek.

Tamam.
Hocam eğer bu tarz sitelerin gerçekten 2. el adı altında masumane satışlar yaptığına inanıyorsanız ileride gerçekten çok hayal kırıklığına uğrarsınız. Amacım birine sitem etmek ya da öyle kafadan artislik taslamak değildi. Amacım belki bilmediğiniz bir durumda sizi aydınlatmaktı. Leak bir eklentiyi kullanırken bile aslında kumar oynuyoruz. Bazen kazanıyoruz bazen kaybediyoruz. Eğer ben size bu yorumu yapmazsam asıl kötülüğü yapmış olurum. Evet belki 20 dolar / euro ayıracak maddi durumunuz olmayabilir ama bazı şeyleri irdelemeyi karar vermeyi isteyecek bir zekaya sahipsiniz hocam. Ondan dolayı da bu yorumda bulundum.

Juscesia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Juscesia#1051

Elmaslar
35
Puanlar
2.110
Yer
Samsun
Minecraft
Juscesia
Hocam eğer bu tarz sitelerin gerçekten 2. el adı altında masumane satışlar yaptığına inanıyorsanız ileride gerçekten çok hayal kırıklığına uğrarsınız. Amacım birine sitem etmek ya da öyle kafadan artislik taslamak değildi. Amacım belki bilmediğiniz bir durumda sizi aydınlatmaktı. Leak bir eklentiyi kullanırken bile aslında kumar oynuyoruz. Bazen kazanıyoruz bazen kaybediyoruz. Eğer ben size bu yorumu yapmazsam asıl kötülüğü yapmış olurum. Evet belki 20 dolar / euro ayıracak maddi durumunuz olmayabilir ama bazı şeyleri irdelemeyi karar vermeyi isteyecek bir zekaya sahipsiniz hocam. Ondan dolayı da bu yorumda bulundum.
Merak etmeyin bu sitede dolandırıldıktan sonra elime para geçince minecraftpremium.co'dan aldım ucuza kullanıyorum mail vs bana ait. Anlattığınız şey saçmalıktan ibaret.

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Oha minecraft her şeyi değişen premium 80-90tl mi? Zamanında 30tl ye aldım ve hala kullanıyorum agab

Bee Artworks

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
155
Minecraft premium hesap almak da zenginlik olmuş. Vay be! Fark etmeden zengin oldum. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı