Sol Reklam

Haber Minecraft'ın Yeni Köylüleri İle Tanışın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Minecraft'ın Yeni Köylüleri İle Tanışın!
Yeni Köylü Ve Pillage Güncellemesi Hakkında Bütün Detaylar

İtiraf ediyorum ; Minecraft oyununu oynadığım zaman köylülerin neler yaptığını izlerim. Sanırım köylülere karşı özel bir ilgim var. Geçtiğimiz günlerde oyuna yeni bir Köylü ve Pillage güncellemesi geldiğini gördüm. Bu güncelleme gerçekten çok hoşuma gitmişti. Artık köylülerin hayatlarını daha farklı bir şekilde inceleyebilirdim. Ben de sizler için köylüleri yeniden inceledim. O zaman, hepimiz değerli olan zamanı hiç kaybetmeden köylüler hakkında yaptığım yeni incelememize geçelim.

image.jpeg

Çöl Köylüleri
Çöl köylüleri, sıcak havaya rahat bir şekilde dayanabilirler. Bu köylüler genel olarak kurak bölgelerde yani çöllerde yaşarlar. Bu köylü genellikle 2-3 zümrüt karşılığında 1 veya 2 ekmek satışı yapar. Gerçekten köylülerin yaşadığı köylerde ücretsiz bir şekilde ekmek çalabilirken neden bu köylüden ekmek satın alıyım ki? Bunun yanı sıra bu köylünün zümrüt renginde olan yeşil gözleri gerçekten çok ilgimi çekti. Minecraft'ın resmi sitesinde her köylünün kendi kişilikleri hakkında bilgi verilmiş. Bu köylülerin çok cesur, çiftçi ve fedakar olduğu söylenmiş. Gerçekten de bu köylüler bu kadar cesur ve fedakar olabilir mi?

VL5.jpg

Balıkçı Köylüleri
Eski zamanlardan kalma Dedelerimiz tarafından söylenen çok eski bir söz vardır. "Bana balık verme balık tutmayı öğret." Belki bu sözü aranızdan birkaç kişi biliyordur. Konu aldığımız bu köylüler genel olarak denizlik veya ormanlık bölgelerde balık tutarlar. Köylümüz balıkları tuttuktan sonra ticarete dökmeye karar verir. Birkaç zümrüt karşılığına bu köylülerden birazcık balık satın alabiliriz. Bu arada köylümüzün kafasında bulunan şapka onu gerçekten fazlasıyla havalı kılıyor. Konu aldığımız bu köylümüz ise maceraperest, ticari ruhlu, çılgın, dost canlısı, güvenilir ve alçak gönüllü bir kişiliğe sahiptir.

Jungle%20Fisherman.jpg

Korsan Köylüleri
Bu köylülerin bir gözü bulunmamaktadır. Aslında çizgi filmlerde gördüğümüz korsanlardan bir farkı yok. Göz ameliyatından sonra gözünü kaybetmiş bir korsan köylü olarak yaşamaktadır. Bu köylüler genel olarak denize yakın bölgelerde yaşamayı tercih eder. Bazıları ise denizlerde bulunan gemilerde bile yaşayabilir. Korsan Köylülerini Minecraft dünyası içerisinde bulabilmek oldukça zordur. Korsanlık görevini üstlenen bu köylüler oyun içerisinde oldukça sinirlidir. Bazı yaratıklara hiç olmadık bir şekilde saldırabilir. Bu yüzden korsan köylüler ile var olan iletişimimize çok dikkat etmemizde önem var. Konu aldığımız köylümüz denizci, sorun çıkartan, kıskanç, hazine avcısı, iş sonlandıran ve kötü adam olan bir kişiliğe sahiptir.

PLains%20Weaponsmith.jpg

Kaarlı Rahip Köylüleri
Bu köylüler genellikle soğuk olan bölgelerde yaşamayı tercih eder. Aslında ben de bu köylü gibi hissediyorum. ( Soğuk olan yerlerde yaşamayı seviyorum. ) Minecraft'ın resmi sitesinde yer alan bir bilgiye göre bu köylünün şapkası diğer köylülere bir şekilde güven veriyormuş. Kaarlı Rahip, oyun içerisinde genel olarak rahiplik yani ( Din Adamlığı ) işini yapmaktadır. Konu aldığımız bu köylümüz ise can kurtarıcısı, hayalperest, dost canlısı, iyimser, tecrübeli rahip ve güvenilir bir kişiliğe sahiptir.

Snowy%20Cleric.jpg

Seyyar Satıcı Köylüler
Bu köylüler neredeyse bütün Minecraft köyleri içerisinde bulunurlar. Amaçları ticaret yapmaktır. Hatta bu türden bazı köylülerin kendilerine ait bir lamaları vardır. Ciddi anlamda ticaret ile uğraşan bu köylüler bazen dünyayı gezerek ticaret yapmak için lamalarına binerler. Lamalarına bindikleri zaman Minecraft dünyasını turlarlar. Bu şekilde tüccarlık görevini yapan köylü zulasında mevcut bir şekilde bulunan eşyaları satabileceği birisini arar ve satar. Okuduğunuz için teşekkürler..

77005
77006

Minecraft'ın Yeni Köylülerinin Tanıtım Videosu
Yeni köylülerin tanıtım videosunu aşağıda olan videodan izleyebilirsiniz.

Not : Bu köylüler arasında en çok hoşunuza giden köylü hangisi oldu? Yorum kısmında yazmayı unutmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Konu düzenleme işlemi tamamen bitmiştir. Gönül rahatlığı ile konuyu okuyabilirsiniz :)

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Güzel bir konu tebrikler.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
gayet güzel bir konu gene döktürmüşsün

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Konu tasarımına bayılıyorum devamını dilerim ^ ^

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Konuyu gerçekten yararlı buldum. Köylülerin çıkardığı seslere bir türlü anlam veremiyorum hala :/

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Konuyu gerçekten yararlı buldum. Köylülerin çıkardığı seslere bir türlü anlam veremiyorum hala :/

İlk olarak açtığım bu konuyu yararlı bulduğuna çok sevindim. Bu arada köylü sesi demişken bizim ingilizce hocasının sesi aynı köylüye benziyor :D

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz

İlk olarak açtığım bu konuyu yararlı bulduğuna çok sevindim. Bu arada köylü sesi demişken bizim ingilizce hocasının sesi aynı köylüye benziyor :D
Aynı okulda falan mı okuyoruz yoksa :) Benim de Edebiyat hocamın sesi köylülere benziyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

CraftRakip Network

Kızılsakal Kızıltaş?
Elmaslar
206
Puanlar
9.820
Yer
İstanbul
Başarılı bir konu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı