Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft'ın En Popüler 5 Kaynak Paketi!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

wp4921023.jpg

Minecraft'ın En Popüler 5 Kaynak Paketi!
Birbirinden güzel yepyeni kaynak paketleriyle tanışın.
Selam değerli forum okurları, bugün sizlerle birlikte Minecraft'ın son zamanlarda en popüler olan birkaç kaynak paketini inceleyeceğiz. Hepinizin bildiği üzere Minecraft oynarken kaynak paketimiz o olmazsa olmazımızdır ki bence bazılarımız için kaynak paketsiz oyun bile düşünülemez olabiliyor. Uzun lafın kısası bu konumuzda sizler için Minecraft'ın en güzel 5 kaynak paketini derledik ve umarım beğenirsiniz. Hadi o zaman sizleri çok daha fazla bekletmeden konumuza geçelim.

Default-Faithful-1.14.4-4.png

1 - Faithful 32X Kaynak Paketi ( 1.8 - 1.15.2 )
Listemizin ilk sırasında çoğu kişinin severek kullandığı Faithful kaynak paketi var. Aslında bu kaynak paketi tam anlamıyla 3 parçadan oluşuyor ama ben sizlere bence en güzeli olan 32X'lik parçasını sizlere direkt olarak tanıtmaya karar verdim ki bence sizlere beğeneceksiniz. Açıkçası bu kaynak paketini kullanmak istiyorsanız daha çok hayatta kalma o oyun türü oynarken kullanmanızı öneririm. Çünkü daha çok öyle bir havası var. Bu oyun türünün yanı sıra eğer savaşa girmeyi seven biriyseniz tam da sizleri içinde uygun bir paket olduğunu söyleyebilirim. Bu kaynak paketi sayesinde PvP'den daha fazla zevk alabilirsiniz ki bu paketi bende severek kullanıyorum. Bu kaynak paketinin en güzel yanı ise de 1.8 ile 1.15.2 arasında olan bütün sürümleri destekliyor. Bana kalırsa en çok ideal sürümü ise 1.13 sürümünün en olduğunu söyleyebilirim. Son olarak sizlere bahsettiğim bu kaynak paketi, 2019 yılının en çok kullanılan ve sevilen 1. kaynak paketi olmuştu. Sevdiniz mi? Eh o zaman hadi şimdi ise listemizde olan bir başka güzel olan diğer kaynak paketimize de direkt olarak da geçelim.

Faithful-32x-1.15-3.png

2 - Rodrigo’s 8X Kaynak Paketi ( 1.14-1.15.2 )
Şimdi ise sizlere bahsedeceğim bu kaynak paketinin Minecraft'ın son sütümü için oldukça en ideal olduğunu söylemekte fayda var. Rodrigos'un kaynak paketi, her ne kadar yeni bir kaynak paketi olsa da son bir ayın en çok indirilen 1. kaynak paketi olmaya başladı. Kaynak paketinin kötü yanı ise alt sürümleri desteklemiyor ama 1.14 sürümleri için belki şansınız olur ancak denemediğim için bilemeyeceğim. Bu kaynak paketinin bir başka güzel yanı ise de FPS açısından zararından çok yararı oluyor. Uzun lafın kısası FPS sağlayan o kaynak paketleri arasına da bunu ekleyebiliriz. Eğer gerçekten Faction veya hayatta kalma tarzı oyun türlerini seviyorsanız sizlere bu kaynak paketini mutlaka ama mutlaka şiddetle öneririm ki bence beğeneceksiniz. İnternetten bu var kaynak paketinin var olan indirme bağlantısına da rahatlıkla da ulaşabilirsiniz.

Rodrigos-Pack-8x-1.14.2-1.14.1-1.14-1.png

3 - PixaGraph Kaynak Paketi ( 1.15 - 1.15.2 )
Listemizin 3. sırasında ise bambaşka bir kaynak paketi var ve bu kaynak paketinin hem o mimarlar hem de hayatta kalma tarzı oyun türü sevenler için oldukça güzel bir kaynak paketi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. O işin en kötü yanı ise bu bahsettiğim kaynak paketinin daha alt sürümlere desteği olmaması ki son 1 haftada en çok indirilen kaynak paketi olarak 2020 yılının en çok sevilen 3. kaynak paketi listesine şu anlık girmiş. Görünüşe bakılırsa o yabancı ülkelerde son sürümler oldukça ilgi odağı oluyor. Eğer sizde o son sürüm sevdalısıysanız bu kaynak paketini de sizlere kesin öneririm. Son olarak bu kaynak paketine yakın zamanda alt sürüm desteği direkt olarak geleceği de çok fazla söyleniyor. O hadi 4.'ye geçelim.

Bare-Bones-Texture-Pack-1.14-1.png

4 - Halloween Kaynak Paketi ( 1.8 - 1.8.9 )
Listemizin bu 4. sırasında da isminden de anlaşıldığı gibi cadılar bayramı temalı da bir kaynak paketimiz var. Ha bu arada hep 1.15 kaynak paketimi önereceğiz? Tabii ki de son zamanlarda 1.8 sürümünün de oldukça fazla oynandığını biliyoruz ki son zamanların en çok indirilen 1.8 sürümü kaynak paketini sizlere önereceğim. Bu kaynak paketi daha da çok mimarlık yapanlar ve hayatta kalma tarzı oyun türü de oynayanlar için oldukça ideal bir kaynak paketi benziyor ki PvP sevenlere de şiddetle öneririm. Görünüşe bakılırsa geride bıraktığımız birkaç ay önce olan cadılar bayramı pek fazla indirilme sebebine sebep olmuş ve 2020 yılında var olan direkt listenin 4. sırasında sokmuş olabilir. Şimdi ise o son kaynak paketine geçelim.

Halloween-PvP-Texture-Pack-by-Demo-2.png

5 - Modern HD Kaynak Paketi ( 1.10 - 1.12.2 )
Listemizin o son sırasında ise hayatta kalma, mimar ve daha çok PvP tutkunlarına hitap eden bir kaynak paketi bulunuyor. Bu kaynak paketi ise 1.10 ile 1.12.2 sürümleri arasını desteklese de 1.12 sürümlerinin tamamını desteklediğini söylemekte fayda var. Aynı zamanda 1.13 ve birkaç üst sürümünü de sorunsuz da destekliyor. Bu kaynak paketi ise daha çok blokları, suları ve doğayı daha gerçekçi kılıyor. Böylece sizlere de çok ideal olan daha iyi oyun deneyimi sunmuş oluyor ve burada konumuzun nihai sonuna gelmiş bulunuyoruz. Konumu buraya kadar okuyan bütün herkese çok fazla teşekkür ederim. :)

Faithful-Canvas-128x-1.14.4-3.png

Son düzenleyen: Moderatör:

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Güzel ve uğraşılmış bir konu olmuş.
Bir zamanlar İsmetRG LegendPack dolaşıyordu ortalıklarda.​

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Ya pack kullanmasını seviyorum lakin türkçe karakterler bozuk bir şekilde oluyor canım sıkıyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel ve uğraşılmış bir konu olmuş.
Bir zamanlar İsmetRG LegendPack dolaşıyordu ortalıklarda.

Öncelikle açtığım bu konuyu güzel ve başarılı bulduğuna sevindim. Aynı zamanda dediğin kaynak paketiyle de az oynamış da değilim :)

Ya pack kullanmasını seviyorum lakin türkçe karakterler bozuk bir şekilde oluyor canım sıkıyor.

Evet, o konuda bende çok rahatsız oluyorum. Çoğu kaynak paketi UTF-8 desteklemiyor ancak listenin başında olan pakette sorun yaşamazsın.

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire

Öncelikle açtığım bu konuyu güzel ve başarılı bulduğuna sevindim. Aynı zamanda dediğin kaynak paketiyle de az oynamış da değilim :)

Evet, o konuda bende çok rahatsız oluyorum. Çoğu kaynak paketi UTF-8 desteklemiyor ancak listenin başında olan pakette sorun yaşamazsın.
teşekkür ederim deniyeceğim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Lilith Magnolia

Minecraft Developer & Pluginer

Discord:

Lilith Magnolia#3705

Elmaslar
67
Puanlar
0
Minecraft Orjinal Texturesi gayet iyi bunlar minecraftı kötü gösteriyo bence :/

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft Orjinal Texturesi gayet iyi bunlar minecraftı kötü gösteriyo bence :/

Şahsen dediğinize katılıyorum ama listenin en başında olan kaynak paketinin yeri benim için apayrıdır.

Lilith Magnolia

Minecraft Developer & Pluginer

Discord:

Lilith Magnolia#3705

Elmaslar
67
Puanlar
0
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Algos

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Algos#8991

Elmaslar
106
Puanlar
2.310
Yer
Kayseri
Minecraft
Algos,749
Her zamanki bir numara favorimiz ile devam ediyoruz. Yararlı konu olmuş 5 numaralı paketide inceleyeceğim.

phyphy

Fırında Isıttığım İlk Taş
Premium
Emektar
Elmaslar
162
Puanlar
13.880
Güzel ve yararlı bir konu olmuş, bence özellikle Faithful vazgeçilmez bir kaynak paketidir. Böyle güzel konuların devamı dileğiyle!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel ve yararlı bir konu olmuş, bence özellikle Faithful vazgeçilmez bir kaynak paketidir. Böyle güzel konuların devamı dileğiyle!

Gerçekten sana bu konuda katılıyorum. Bahsetmiş olduğunuz kaynak paketini neredeyse 2-3 yıldır aralıksız kullanıyorum ki bağımlısı oldum ?

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Canvas'ı eklememişsin :[

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı