Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft'ın En Çok İndirilen 5 Modu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft'ın En Çok İndirilen 5 Modu
Minecraft'ın en çok indirilen 5 modunu sizler için listeledim.

Yaz ayının gelmesi ile birlikte boş zamanımız artmaya başladı. Büyük bir bölümünüzün sıkıldığını düşünüyorum. Bu nedenle sizlere Minecraft'ın en çok indirilen 5 modunu listeledim. Bununla birlikte bu modları sizler için tanıttım. Yaptığım bu listeyi beğeneceğinizi umuyorum. O zaman değerli olan zamanımızı çok kaybetmeden konumuza hızlı bir şekilde geçiş yapalım...

893927.png

Minecraft - Uçan Eşyalar Modu
Biraz oyuna renk katmaya ne dersiniz? Bahsettiğimiz bu mod sayesinde çok eğleneceğinize adım gibi eminim. Bu modun içerisinde birbirinden farklı halılar, süpürgeler ve özel iksirler bulunuyor. Halıların ve süpürgelerin renklerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Hatta halılarınıza özel desenler ekleyebilirsiniz. "Peki nasıl uçacağım?" gibisinden sorular sorduğunuzu düşünüyorum. Halıya yada süpürgeye sağ tıklarsanız dilediğiniz yere uçabilirsiniz. Biraz önce sizlere bu özel iksirlerden bahsetmiştim. Bu iksirler uçmanıza yaramaktadır. Her iksirin özel uçuş süresi bulunmaktadır. İksiri içtiğiniz zaman dilediğiniz yere uçabilirsiniz. İksirin süresi bittiği zaman uçuş modunuz sona erer. Bu yüzden dikkatli olmanızı söylemekte fayda var.

Desteklenen Sürümlerİndirme Bağlantısı
Bu mod 1.12.2 ile 1.14.4 arasında olan bütün sürümleri destekler.
İndirme butonuna bir kez tıklayın.

1563808570514.png

Oyun içerisinde farenizi gitmek istediğiniz yöne doğru ayarlayın. Bu şekilde daha rahat uçarsınız.

Minecraft - Süper Araçlar Modu

Bu mod sayesinde Minecraft eşyaları ve zırhları tam anlamıyla değişmektedir. Arkadaşlarınız ile farklı bir oyun deneyiminin çok zevkli olacağını düşünüyorum. Konu aldığımız bu mod oyuna birçok farklı eşya getirmektedir. Örneğin lapis ve kırmızı taş madenlerinden herhangi bir kazmaya yapamayız fakat bu mod ile mümkün oluyor. Bunun yanı sıra elmas, altın, demir ve zümrüt kategorisinde olan bütün eşyalar tamamen tekrar tasarlanmış. Hatta içeriği ve hasarları dahi tekrardan dizayn edilmiş. Modun yapımcısı modun içerisinde bir kupa eklemiş. Bu kupanın pek fazla işe yaradığı söylenemez. Bir oyuncuyu öldürdüğünüz zaman bu kupaya sahip olursunuz ve başka eşyalar üretebilirsiniz. Son olarak çantadan bahsetmek istiyorum. Bu modun sahibi çanta eklemeyi unutmamış. Bahsettiğim çantanın içine istediğiniz eşyaları dilediğiniz gibi koyabilirsiniz.

Bu mod 1.14.3 ile 1.14.4 sürümlerini desteklemektedir.

1563808962803.png

Bahsettiğim bu mod ile zırhların renklerini özelleştirebilirsiniz.

Minecraft - Gelişmiş Depo Modu
Eşyalarınızı sandığa koymaktan sıkılmadınız mı? Bu mod sayesinde zamanınızdan tasarruf edeceksiniz. İlk olarak bu modun Tekkit mod paketinde çok güzel gideceğinin kanaatindeyim. Birbirinden farklı makineler ile eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Bu mod içerisinde birçok depolama eşyası bulunuyor. Burada tek tek anlatmanın zor olduğunu düşünüyorum. Eşyalarınızı envanterinizden makineye doğru attığınızda otomatik olarak makineye aktarılır. Makine içerisinde düzenli olarak sıralanır. Eşyanızı istediğiniz zaman bu makinenin içinden rahatça alabilirsiniz. Bahsettiğim bu modun en güzel özelliğini söylemekte fayda var. Bu mod dev bir ekranda makine içinde olan eşya sayısını gösterir. Eşya sayılarını ayarlardan kapatabilirsiniz.

Desteklenen Sürümler
İndirme Bağlantısı

1563808383510.png

Bu depo sisteminin herhangi bir limiti bulunmamaktadır. Sınırsız miktarda yüklenilebilir.

Minecraft - Kamera Modu
Oyun içerisinde resim çekmeye ne dersiniz? Bu mod sayesinde oyun içerisinde resim çekebilirsiniz. Hatta bu resimleri tablo bile yapabilirsiniz. Bu modu yüklediğiniz zaman oyuna kamera eşyası eklenecek. Bu modun kamera özelliği ile istediğiniz bütün resimleri dilediğiniz gibi çekebilirsiniz. Resminizi çektikten sonra elinizi bir eşya çerçevesi gelecek. Elinize otomatik gelen çerçeveyi istediğiniz yere asabilirsiniz. Çerçevenin üstüne fareye getirdiğiniz zaman resmin çekildiği tarih yazmaktadır.

Bu mod 1.12.2 ile 1.14.4 arasında olan bütün sürümleri destekler.

1563808659702.png

Yakın zaman içerisinde bu moda güncelleme gelmesi bekleniyor. Bu güncelleme sayesinde filtre ekleyebileceğiz.

Minecraft - Bambu Merdivenleri Modu

Oyununuza yeni bir eşya getirmeye ne dersiniz? Normal merdivenin yanı sıra bambu ile merdiven yapmak sizin açınızdan çok daha hoş olacaktır. Doğruyu söylemek gerekirse bu mod Temmuz ayında çok fazla indirilmeye başlandı. Geçtiğimiz birkaç gün önce ise en çok indirilen 5 modun arasına girmeye başardı. Bir süre sonra "Bambu bitkisini nasıl bulabilirim?" gibisinden sorular soracağınızı tahmin ediyorum. Bambu bitkisi, Minecraft'ın göl kenarlarının etrafında bulunmaktadır. Bu merdiveni yapabilmek için bambu bitkisini merdiven şeklinde dizmeniz sizin için yeterli olacaktır. Merdiveniniz artık hazırdır.

1563808767426.png

İndirme bağlantılarından bu 5 modu yükleyebilirsiniz. Buraya kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederim..

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
En çok beğendim mod Gelişmiş Depo modu oldu. Böyle konuları atmaya devam edersen benim için çok güzel olacak çünkü bir modlu sunucu açacağım.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

En çok beğendim mod Gelişmiş Depo modu oldu. Böyle konuları atmaya devam edersen benim için çok güzel olacak çünkü bir modlu sunucu açacağım.

Ülkemiz içerisinde modlu sunuculara pek rastlamadım. Böyle bir şey yapmanız gerçekten çok hoşuma gitti. Bu arada benimde en çok beğendiğim modun o mod olduğunu söyleyebilirim. Açıkçası diğer modlara nazaran listesini en çok hak eden o olmayı başarabilmiş. Yorumunuz için teşekkürler.

ByAli01

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
0
Minecraft
ByAli
uçan eşyalar modunu beğendim :)) zamanında hep uçan halı varmıdır minecraftta demiştim deneyeceğim ellerine sağlık

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
En çok indirilen mod Optifine'dir, ayrıca konunuz gayet yararlı bir kaç modu indirip deneyeceğim. Teşekkürler :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

uçan eşyalar modunu beğendim :)) zamanında hep uçan halı varmıdır minecraftta demiştim deneyeceğim ellerine sağlık

Doğruyu söylemek gerekirse o modun çok sardığını söylemekte fayda var. Modu deneyeceğinize sevindim. Bu güzel yorumunuz için teşekkürler.

En çok indirilen mod Optifine'dir, ayrıca konunuz gayet yararlı bir kaç modu indirip deneyeceğim. Teşekkürler :)

Herkesin bildiği modları tanıtmak istemedim. Birazcık farklı konsept üzerinden gittim. Hepsini deneyeceğinize sevindim. Yorumunuz için teşekkürler.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Bence Haftanın Konusuna Aday Olmalı Mükemmel Olmuş bende Bu Modları Kendi paketime Ekleyecem Böyle Konular Açmanızı Her Zaman İsterim Konu Anlatımın Efsane Olmuş Elinize Sağlık

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bence Haftanın Konusuna Aday Olmalı Mükemmel Olmuş bende Bu Modları Kendi paketime Ekleyecem Böyle Konular Açmanızı Her Zaman İsterim Konu Anlatımın Efsane Olmuş Elinize Sağlık

İlk olarak bende bu potansiyeli gördüğünüze sevindim. Bunun yanı sıra konuyu beğendiğiniz için teşekkür ederim. Yaptığım bu liste içerisinden bütün modların güzel olduğunu düşünüyorum. Bu modları listene eklediğine hiç pişman olmayacaksın. Mümkün olduğunca bu tür konular açmaya çalışacağım. Bunun yanı sıra anlatımımı, dizayn şeklimi ve imlamı beğendiğin için ayrıca teşekkür ederim. O zaman sana iyi dileklerimi iletiyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı