Sol Reklam

Paylaşım Minecraft'a nelerin eklenmesini isterdiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Merhaba, bu konuda sizlerden Minecraft'a hangi blokların, biyomların, yapıtların vs. eklenmesinin oyunu güzelleştireceği ve daha oynanır kılacağı konusunda fikir almak istiyorum. Mantıklı ve değişik fikirler veren herkese teşekkür ederiz.

* Mesela sizden istediğim örnek birkaç mesaj:

Bence oyuna karmaşık orman biyomu eklense ve birden fazla ağaç/bitki türü yanyana bulunabilse ayrıca bu biyomda yıkık kaleler olsa güzel olurdu.
Bence oyunda taşınabilir veya uzaktan erişimli depolama aracı olsa güzel olurdu.
Bence ormanda nadiren de olsa nether kalıntıları çıksa güzel olurdu.

- Sorumun dışında farklı postlar göndermezseniz okumamız da incelememiz de daha rahat olacaktır, kendi aranızda bir şeyler konuşacaksanız özel mesaj yolu ile konuşmanızı rica ediyorum.
- Konuyu doğru kategoride açtığımdan emin değilim, yanlışsa taşımanızı rica ederim.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Merhaba, bu konuda sizlerden Minecraft'a hangi blokların, biyomların, yapıtların vs. eklenmesinin oyunu güzelleştireceği ve daha oynanır kılacağı konusunda fikir almak istiyorum. Mantıklı ve değişik fikirler veren herkese teşekkür ederiz.

Bence oyuna karmaşık orman biyomu eklense ve birden fazla ağaç/bitki türü yanyana bulunabilse ayrıca bu biyomda yıkık kaleler olsa güzel olurdu.
Bence oyunda taşınabilir veya uzaktan erişimli depolama aracı olsa güzel olurdu.

- Sorumun dışında farklı postlar göndermezseniz okumamız da incelememiz de daha rahat olacaktır, kendi aranızda bir şeyler konuşacaksanız özel mesaj yolu ile konuşmanızı rica ediyorum.
- Konuyu doğru kategoride açtığımdan emin değilim, yanlışsa taşımanızı rica ederim.

Aslında tarla biyomu ekleseler fena olmazdı. O biyomda sadece tarımla ilgili şeyler olabilirdi

Vornland

.
Elmaslar
95
Puanlar
4.530
Dikey basamak. Oyunda en çok ihtiyaç duyduğum blok.

CrafAksu

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
11
Puanlar
0
Barutlu silahlar olabilir

S

sooply

Ziyaretçi
Minecraft'ı Minecraft yapan orta çağ havası olması. Silah eklemek falan saçma olurdu. Dikey basamak gayet hoş olurdu da bu da oyunun yapısını bozardı, yoksa niye eklemesinler ki dikey basamağı?

Böyle bir şey zaten 1.16 güncellemesinde geldi.

Orta çağ temalı bir oyuna uzaktan erişimli depolama aracı eklemek nasıl olurdu bilmem ama taşınabilir depolama aracı gibi şeyler yapmak redstone'nun işi zaten.

Benim istediğim şey 2 kapasiteli bir kayığa fırın, sandık gibi şeyler eklemek.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar

Araçlar , Değişik Madenler , Renkli Bloklar Getirilebilir Ve En Çok İstediğim Düz Basamak Koymak :) İyi Forumlar.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Zümrüt eşyalar, dilkey basamak, eklense güzel olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı