Rehber Minecraft - Yürüyebilen Bir Ev Hiç Gördünüz mü?

Staffy

300 km'de iken azıcık titriyor.
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.280

Minecraftta Yürüyebilen Bir Ev
Minecraft'ın çılgın oyuncularından bir fikir daha!
Merhaba değerli oyun severler, Minecraftın ne kadar fazla piksel olsa da milyonların oynadığı bir oyun olduğunu biliyorsunuzdur. Minecraft çok özgün bir ortam insanlar kendi yaptığı modları, kaynak paketleri, haritaları, paketleri ve komut bloğu ile yaptığı sanatları ortaya çıkarıp bizler ile paylaşıyorlar. Bugünde McMakistein isimli bir kişinin evinde bilgisayarına oturup komut bloğu ile ben neden yürüyen bir ev yapmıyorum diye düşünmüş, konuşmuş ve böyle muhteşem bir komut bloğu sanatı oluşturmuş. Eğer bu komut bloğu sanatını denemek istiyorsanız 1.14 sürümün de uygulamalısınız. Yoksa çalışmayabilir.

79452

Evi Nasıl Kontrol Edebilirim?
Evi kontrol etmeniz için üstteki resimde ki sohbete bakarsanız hareket etmek için çeşitli bir menüsü bulunmakta. Zıplamak isterseniz JUMP'a basıyorsunuz. Hareket etmek için, ilerlemek için veya sağa sola dönmek için üstteki oklara tıklayarak hareket ettirebilirsiniz. Evin içine giremediğinizi belirteyim.

İnsanların Yapmış Olduğu Videolar
Eğer bu komut bloğu sanatını oyun da denemek yerine insanların videolarını izleyerek birazda olsa bilgi alabilirsiniz.

Kullanmak için:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

shad

the temple of the king
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.464
Survival oynarken evi taşımak zorunda kalmayacağız bununla birlikte :) Güzel oldu bu, eline sağlık.

Zediaph

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.163
Kasma falan yoksa gayet iyi vay be Minecraft gerçekten sınırları zorlayan bir oyun

AnkaSurvival

AnkaSurvival • PATRON
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
50

Minecraftta Yürüyebilen Bir Ev
Minecraft'ın çılgın oyuncularından bir fikir daha!
Merhaba değerli oyun severler, Minecraftın ne kadar fazla piksel olsa da milyonların oynadığı bir oyun olduğunu biliyorsunuzdur. Minecraft çok özgün bir ortam insanlar kendi yaptığı modları, kaynak paketleri, haritaları, paketleri ve komut bloğu ile yaptığı sanatları ortaya çıkarıp bizler ile paylaşıyorlar. Bugünde McMakistein isimli bir kişinin evinde bilgisayarına oturup komut bloğu ile ben neden yürüyen bir ev yapmıyorum diye düşünmüş, konuşmuş ve böyle muhteşem bir komut bloğu sanatı oluşturmuş. Eğer bu komut bloğu sanatını denemek istiyorsanız 1.14 sürümün de uygulamalısınız. Yoksa çalışmayabilir.

Eki Görüntüle 79452

Evi Nasıl Kontrol Edebilirim?
Evi kontrol etmeniz için üstteki resimde ki sohbete bakarsanız hareket etmek için çeşitli bir menüsü bulunmakta. Zıplamak isterseniz JUMP'a basıyorsunuz. Hareket etmek için, ilerlemek için veya sağa sola dönmek için üstteki oklara tıklayarak hareket ettirebilirsiniz. Evin içine giremediğinizi belirteyim.

İnsanların Yapmış Olduğu Videolar
Eğer bu komut bloğu sanatını oyun da denemek yerine insanların videolarını izleyerek birazda olsa bilgi alabilirsiniz.

Kullanmak için:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Efsane bir şey la bu

We Gon' Be Al

SkyDanger.MaynKraft.com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
24

Wausy

Kaybetmeye korktuğun ne varsa, özgür bırak. 😭
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
137
güzel bir eklenti kullanıcam

qhmetsen

sunolia.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
32
çok iyiymiş, bunu hemen test edeceğim :)) teşekkürler

Artgum

❤️
Premium
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.118
Komut bloğu ile böyle şeyler yapılabildiğini bilmiyordum tek oyunculu oynasam kullanırdım teşekkürler.

bihency

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
125
skywars oynarken redstone kiti ile hava da giden araç yapan bile gördüm :D
değişik bir konu güzel anlatım başarılar

TweetyBey

Ayrılıyor birer birer eski dostlar
Deneme Destek
Premium
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
166
Çok ilginç şaşırdım cidden böyle bir şeyi ilk defa görünce, en yakın zamanda deneyeceğim.

Yukarı Alt