Paylaşım Minecraft - Yürüyebilen Bir Ev Hiç Gördünüz mü?

Staffy

300 km'de iken azıcık titriyor.
Normal Editör
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
666
Puanlar
2.490
Discord
Wassu#2481
Minecraft
StaffyX

Minecraftta Yürüyebilen Bir Ev
Minecraft'ın çılgın oyuncularından bir fikir daha!
Merhaba değerli oyun severler, Minecraftın ne kadar fazla piksel olsa da milyonların oynadığı bir oyun olduğunu biliyorsunuzdur. Minecraft çok özgün bir ortam insanlar kendi yaptığı modları, kaynak paketleri, haritaları, paketleri ve komut bloğu ile yaptığı sanatları ortaya çıkarıp bizler ile paylaşıyorlar. Bugünde McMakistein isimli bir kişinin evinde bilgisayarına oturup komut bloğu ile ben neden yürüyen bir ev yapmıyorum diye düşünmüş, konuşmuş ve böyle muhteşem bir komut bloğu sanatı oluşturmuş. Eğer bu komut bloğu sanatını denemek istiyorsanız 1.14 sürümün de uygulamalısınız. Yoksa çalışmayabilir.

79452

Evi Nasıl Kontrol Edebilirim?
Evi kontrol etmeniz için üstteki resimde ki sohbete bakarsanız hareket etmek için çeşitli bir menüsü bulunmakta. Zıplamak isterseniz JUMP'a basıyorsunuz. Hareket etmek için, ilerlemek için veya sağa sola dönmek için üstteki oklara tıklayarak hareket ettirebilirsiniz. Evin içine giremediğinizi belirteyim.

İnsanların Yapmış Olduğu Videolar
Eğer bu komut bloğu sanatını oyun da denemek yerine insanların videolarını izleyerek birazda olsa bilgi alabilirsiniz.

Kullanmak için:

shad

earfquake
Deneme Moderatör
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.315
Puanlar
4.450
Steam
emrenos
Discord
hazretinos#2003
Minecraft
BySH4D
Survival oynarken evi taşımak zorunda kalmayacağız bununla birlikte :) Güzel oldu bu, eline sağlık.

Staffy

300 km'de iken azıcık titriyor.
Normal Editör
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
666
Puanlar
2.490
Discord
Wassu#2481
Minecraft
StaffyX

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Premium
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
1.984
Puanlar
2.390
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#3392
Minecraft
ZediaphBack
Kasma falan yoksa gayet iyi vay be Minecraft gerçekten sınırları zorlayan bir oyun

NyksQQ

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
8
Puanlar
30
Steam
NyksQQ
Discord
NyksQQ#5505
Minecraft
NyksQQ

Minecraftta Yürüyebilen Bir Ev
Minecraft'ın çılgın oyuncularından bir fikir daha!
Merhaba değerli oyun severler, Minecraftın ne kadar fazla piksel olsa da milyonların oynadığı bir oyun olduğunu biliyorsunuzdur. Minecraft çok özgün bir ortam insanlar kendi yaptığı modları, kaynak paketleri, haritaları, paketleri ve komut bloğu ile yaptığı sanatları ortaya çıkarıp bizler ile paylaşıyorlar. Bugünde McMakistein isimli bir kişinin evinde bilgisayarına oturup komut bloğu ile ben neden yürüyen bir ev yapmıyorum diye düşünmüş, konuşmuş ve böyle muhteşem bir komut bloğu sanatı oluşturmuş. Eğer bu komut bloğu sanatını denemek istiyorsanız 1.14 sürümün de uygulamalısınız. Yoksa çalışmayabilir.

Eki Görüntüle 79452

Evi Nasıl Kontrol Edebilirim?
Evi kontrol etmeniz için üstteki resimde ki sohbete bakarsanız hareket etmek için çeşitli bir menüsü bulunmakta. Zıplamak isterseniz JUMP'a basıyorsunuz. Hareket etmek için, ilerlemek için veya sağa sola dönmek için üstteki oklara tıklayarak hareket ettirebilirsiniz. Evin içine giremediğinizi belirteyim.

İnsanların Yapmış Olduğu Videolar
Eğer bu komut bloğu sanatını oyun da denemek yerine insanların videolarını izleyerek birazda olsa bilgi alabilirsiniz.

Kullanmak için:

Efsane bir şey la bu

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Normal Editör
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
2.503
Puanlar
6.290