• Merhaba Ziyaretçi, bedava Minecraft: Story Mode oynamak ve bedava Minecraft: Story Mode sahibi olmak istersen hemen buraya tıkla. Bu çekilişi sakın kaçırma deriz!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Minecraft Youtube Kapak Fotoğrafı (İndirilemez)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Sadece Minecraft sunucuları için tanıtım afişi değil, artık kapak fotoğrafı da yapmaya karar verdim.
Zaten eskiden deneyimim olduğu için iyi yapacağım düşüncesindeyim. Henüz yaptığım kapak fotoğrafı
sizce nasıl olmuş? Önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum...

Citrus

Dramera Design | Life as like a design.
11 Ağustos 2015
752
672
1.140
Antalya

C4D Rigini değiştirmeni tavsiye ederim eğer alabilirsen veya bulabilirsen anishwij v9 kullanmanı tavsiye ederim. Çok güzel bir rig zaten yapımcıları da dünya üzerinde minecraft tasarımında nam salmış kişiler. Photoshop da paket olarak da Flash, Mondaze, Epoch gibi kanalların paketlerini kullanabilirsin. Lightroom içinde Mondaze Lightroom V2 önerimdir. Benim PC artık yaşlandığı için render saatleri uzun sürüyordu bende bıraktım.

S

C4D Rigini değiştirmeni tavsiye ederim eğer alabilirsen veya bulabilirsen anishwij v9 kullanmanı tavsiye ederim. Çok güzel bir rig zaten yapımcıları da dünya üzerinde minecraft tasarımında nam salmış kişiler. Photoshop da paket olarak da Flash, Mondaze, Epoch gibi kanalların paketlerini kullanabilirsin. Lightroom içinde Mondaze Lightroom V2 önerimdir. Benim PC artık yaşlandığı için render saatleri uzun sürüyordu bende bıraktım.
Arkadaş acil istedi ve ben de dönmeyi pek düşünmüyordum. O yüzden elimdeki malzemelerle yaptığım bir şey. Yoksa dediğin her şeyi biliyorum. Teşekkür ederim.

Citrus

Dramera Design | Life as like a design.
11 Ağustos 2015
752
672
1.140
Antalya

Arkadaş acil istedi ve ben de dönmeyi pek düşünmüyordum. O yüzden elimdeki malzemelerle yaptığım bir şey. Yoksa dediğin her şeyi biliyorum. Teşekkür ederim.
Dönmeyi düşünmüyorum demişsiniz ama "... artık kapak fotoğrafıda yapmaya karar verdim." yazmışsınız. Ben o yüzden tasarımınızı geliştirmeniz açısından bildiklerimi yazdım ama biliyorsanız ne mutlu bana. Rica ederim.

S

Dönmeyi düşünmüyorum demişsiniz ama "... artık kapak fotoğrafıda yapmaya karar verdim." yazmışsınız. Ben o yüzden tasarımınızı geliştirmeniz açısından bildiklerimi yazdım. Rica ederim.
"Arkadaş acil istedi ve ben de dönmeyi pek düşünmüyordum." Dikkatli okuyun.

Majoras

Zombi Katili
11 Haziran 2015
153
194
640
27

Arka plandaki partiküller güzel görünüyor, fakat riglerin belli bir kısmı görünüp gövdeleri görünmemesi rahatsız edici bir durum. Yazı biraz daha iyileştirilebilir şu anki hali arkaplandan dolayı ilk bakışta karmaşıklığın içindeymiş gibi görünüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.