Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Minecraft - Yerçekim Silahlı Mod Tanıtım!

• Konuyu başlatan ThanatosUltio
  • Başlangıç Tarihi
  • 860
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Herkese merhaba MC-TR üyeleri, bugün sizlere "Minecraft - Yer Çekim Silahlı Mod Tanıtım!!" adlı konumu sunarak sizlerin Minecraft, yer çekim silahlı modu hakkında bilgilenmenizi sağlayacağım. Eğer konumu beğendiyseniz, like atıp yorum yazmayı unutmayın.

Yer çekimi silahlı modu, hemen hemen tüm sürümleri içinde barındırıyor fakat ben burada 1.7.10, 1.12.2 ve 1.10.2 sürümlerini tanıtacağım. Aslında modun genel anlamı, Half Life 2 silahlarının Minecraft'a uyarlanmasıdır. Yer çekim silahlı modu oyuna, 2 adet epik silah ekler bunlar: Yerçekimi tabancası ve Süper Şarjlı Yerçekmi Tabancalarıdır. Daha önce Half Life 2 oynadıysanız, Yerçekim Silahlı modunu çok seveceksiniz. Bu silahların genel işlevi, bize yaklaşan bir düşmanı ya da hayvanları veasire geri püskürtmemize yarar. Ayrıca bu silahlar ile küçük küçük bloklar fırlatabiliyoruz.

http://www.*/wp-content/uploads/2016/09/Anti-Gravity-Mod.jpg

Bu mod, blokları, çeteleri ve oyuncuları toplamanıza ve onları vurmanıza veya farklı bir konuma getirmenize olanak sağlar. Sinir bozucu blokları hareket ettirmek ve sinir bozucu Creepers, Players, Sheeps ve hemen hemen her şeyden kurtulmak için kullanılabilir.

Yerçekim Silahlı Modundan Bazı Görüntüler:

holding-animal.png

screen-7.jpg

gravity-gun-1-8.jpg

Bu Silahlar Nasıl Elde Edilir?

http://www.*/wp-content/uploads/2016/09/Gravity-Gun-Mod-Crafting-Recipes.png

Bu Silahlar Nasıl Kullanılır:

• Sol tıklandığında, oyuncuların önüne (Wendigo veya Lycanites çetesinden Trent gibi) basacak ve bir şey tutulursa, tutulan öğeyi başlatacak bir patlama yaratacaktır.
  • Sağ Tıklama, oyunculara doğru objeler getirir ve yeterince yakın olduklarında toplanırlar. Gravity Gun sağ tıklamayla blokları alır ve tekrar sağ tıklamak bloku indirir.
  • Ve Süper Şarjlı Yerçekimi Tabancası normal Yerçekimi Tabancasına neredeyse eşittir, ancak yalnızca bu sefer size daha fazla blok çeker, ancak hepsini bir kerede atamazsınız
  • Notlar:
    • Aşırı doldurulmuş Gravity silahını elde etmenin bir başka yolu, normal silahı tutup yıldırım çarpmasıdır. Bunu başarmanın bazı iyi yolları, bir Mystcraft yaşı oluşturmak ve çok sayıda “Ücretli” sembolü eklemek veya belirli tür arılar tarafından vurulmak veya bir alacakaranlık portalını harekete geçirmek. Şimşek çakmanın bir başka yolu da, gece yarısı Büyüleyici Bir Masada bulunan bir Bölüm Sigil'ini aktif hale getirmektir.
    • Süper Şarjlı Yerçekimi Tabancasını kullanırken ve bir sarmaşık toplarken, eğer sarmalayıcıyı yere vurduysanız, dağ tarafı, canavar vb. sarmaşık temas sırasında patlamasına neden olacaktır (Creeper temas patlamak için yaklaşık 4-11 blok uzakta olmalıdır) Ancak, yapılandırma dosyasında düzenlenmediği sürece normal Gravity Gun kullanırken, bu işe yaramaz.
    • Yerçekimi tabancasını, belirli bloklarda ipek dokunuşlu kazmaya benzer şekilde kullanmak mümkündür. Bunu bir meşale veya ekilen bir tohum bloğu ile aynı bloktayken onları alıp bırakarak yaparsınız. Bu yumurtlayanlarda işe yarıyor; Ancak, varsayılan olarak domuz yumurtlayanlara dönüşeceklerdir.
    • Supercharged Gravity Gun, bir duvara bir blok basarsanız, bloğun duvardan çıkacağı gerçeğinden farklıdır. Bununla birlikte, yerçekimi tabancası, bloğun duvara yapışmasını sağlar.
  • Modun Çalışması için, bu 2 mod gereklidir:
    .

iChun Util Mod 1.12.2/1.10.2 (Library for iChun's Mods) - *

Nasıl kurulur:

Minecraft Forge ve İchun Util modlarını kurduğunuzdan emin olun .Minecraft uygulama klasörünü bulun.​

• Başlat penceresinden Çalıştır'ı açan pencerelerde, % appdata% yazın ve Çalıştır'ı tıklayın.​
.Minecraft dosyasına girin.

Yeni indirdiğiniz (.jar dosyası) modunu Mods klasörüne yerleştirin.

Minecraft'ı başlatıp mods düğmesine tıkladığınızda, modun kurulu olduğunu görmelisiniz.

İndirme Linkleri:

1.7.10 Sürümü

1.10.2 Sürümü

1.12.x Sürümü

Evet MC-TR üyeleri bu konum burada sonlanmakta, eğer gerçekten size Yerçekim Silahlı modu hakkında bilgi verebildiysem ne mutlu bana eğer siz de bir nebze bir şeyler öğrendiyseniz konumdan aşağıdan beğenip yorum yazmayı unutmayın. Şahsen, ben modu çok beğendim adamlar yapmışlar Minecraft'ın içinde Half Life 2 oynuyoruz sanki, hepinizin indirmesini tavsiye ediyorum :)

Ekler

• Gravity-Gun-Mod.jpg
    Gravity-Gun-Mod.jpg
    146,7 KB · Görünt.: 14
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten bir çok silah modu gördüm ancak böylesini hayatımda hiç görmedim. Merak ettim açıkcası hemen indireceğim!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı