Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft Yatak Modu - MultiBeds Mod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

oomercant

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

oomercant#9140

Elmaslar
100
Puanlar
1.295
Minecraft
omercant
Minecraft Yatak Modu - MultiBeds Mod
1.15.2 ve üzeri sürümler için 16 farklı yatak tasarımı sunan mod! MultiBeds.
MultiBeds modu 1.15.2 ve 1.16.2 sürümleri arasında güzel bir özelleştirme ile farklı tasarımlarda yataklar ekler. Bu mod sayesinde oyunda 16 farklı logolu yatak oluşturabilirsiniz.

KEr6Kn.png
Mod, size birkaç farklı renkte logo verir ve siz bunları ve yaratılıcığınızı kullanarak pek çok kombinasyon uygularsınız.

Yatakların Yapılışı.
Konforlu ve güzel yatakların nasıl yapıldığını mı merak etmiştin? Evet doğru yerdesin.
xqgFnG.png

Konforlu, rahat yatakları yapmak için öncelikle kuş tüyü parçası yapmalısınız.
MultiBeds-Mod-2.png

Daha sonra rahat bir yatak için 3 adet kuş tüyü parçasını 3 adet tahta ile aynı modsuz survivaldaki gibi yatak yapıyoruz.

MultiBeds-Mod-3 (1).png

MultiBeds-Mod-4.png

Formalar Nasıl Yapılır?
Çeşitli kombinasyonlar ile güzel tasarımlı yataklar oluşturmak için Formalar nasıl yapılır?
Aynı renkten 3 halıyı kullanırsan sana logosuz bir forma verilecektir. Üstte de gördüğün gibi bir boya veya logolu olanı verecektir.
  • Bir yatağa örtü yerleştirmek veya var olan örtüyü değiştirmek için 'Shift + Sağ Tık' yapınız.
  • Formayı almak için boş slot olan eliniz ile bir yatağa 'Shift + Sağ Tık' yapınız.
MultiBeds-Mod-5.png

MultiBeds-Mod-6.png

Formalar bu şekilde oluşturulur. Farklı renkli halı kullanarak farklı renklerde formalar üretebilirsiniz.

Mod Nasıl Kurulur.
Bu muazzam modu nasıl kuracağız?​
Forge ve ShetiPhianCore'u kurulmuş olduğundan emin olunuz.
• Minecraft'ın dosya konumuna giriniz (çalıştır'ı açın ve %appdata% yazın ve Enter'a tıklayın).
• İndirdiğimiz Mod dosyasını (.jar uzantılı olması gereklidir farklı bir şey atmayınız.) mods klasörüne atınız.
• Minecraft'ı Forge sürümü ile çalıştırdığınızda modlar kısmına tıkladığınızda MultiBeds modunu göreceksiniz.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Pek bir işlevi yok gibi görünüyor ama görüntü açısından kullanılabilir.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Görünüme önem veren arkadaşlar için başarılı bir yatak moduna benziyor ki şahsen çok beğendim. Gerçekten güzel bir anlatım olmuş ;) <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı