Minecraft Web Script - Arayüz Önerileri

Grubby

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
60
Discord
Grubby#2112
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Selamün Aleyküm başkanlar,
Web script geliştirmekteyim, arayüz (front-end) kısmın da klasikten biraz daha öteye gitmek istiyorum.
Bunun için de sizden yardım ve öneri almak istiyorum. Ne gibi farklılıklar yapabilirim tasarımda? default tema nasıl bir renkte olmalı gibi
konularda yardımcı olursanız çok güzel olur.

Örnek olarak web sayfası linkide verirseniz (esinlenmek için) çok iyi olur.
DISCORD: Grubby#2112

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
Premium
Onaylı Satıcı
Elmaslar
264
Puanlar
310
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#3392
Minecraft
ZediaphBack

Hypixelin tarzı çok iyi hem anasayfada duyurular haberler çıkıyor sağ üst köşede havalı bir şekilde 18 394 kişi aktif yazısı olsun şimdi oyna olsun logosu olsun arkaplan olsun gerçekten efsane bence bilindik yabancı sunucuların sitelerine bakmalısın Türkiyede hepsi aynı zaten belirli standart

Grubby

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
60
Discord
Grubby#2112

Hypixelin tarzı çok iyi hem anasayfada duyurular haberler çıkıyor sağ üst köşede havalı bir şekilde 18 394 kişi aktif yazısı olsun şimdi oyna olsun logosu olsun arkaplan olsun gerçekten efsane bence bilindik yabancı sunucuların sitelerine bakmalısın Türkiyede hepsi aynı zaten belirli standart
Hypixel'den esinlenmeyi düşünüyorum fakat bildiğim kadarıyla temelinde xenforo bulunmakta. Ama söylediğin Oyna logosu ve aktif yazısını taslağa kaydettim := teşekkür ederim yorumun için.

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
Premium
Onaylı Satıcı
Elmaslar
264
Puanlar
310
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#3392
Minecraft
ZediaphBack

Hypixel'den esinlenmeyi düşünüyorum fakat bildiğim kadarıyla temelinde xenforo bulunmakta. Ama söylediğin Oyna logosu ve aktif yazısını taslağa kaydettim := teşekkür ederim yorumun için.
Güzel bir iş çıkaracağına eminim başarılar

R7flex

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
88
Puanlar
190
Steam
R7flex
Minecraft
R7flex

Hypixelin temelinde XenForo'mu var? değişik.

Grubby

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
60
Discord
Grubby#2112

Recent Threads ve Footer bölümleri, xenforo ile aynı ve kod yapısını incelediğimizde temayla ile ilgili Audentio takımının adını görüyoruz. Audentio'da xenforo alanında en iyi xenforo tema oluşturucu takımlardan bir tanesi.

élvio

dream it, wish it and do it..
Elmaslar
122
Puanlar
1.340
Discord
elvio#7721
Minecraft
elvioghy

Font olarak alışılmışın dışında fontlar kullan. Acumin Pro ve Helvetica Neue 'nin lisanslarını alırsan kullanabilirsin, çok iyi fontlardır.

Renk paleti olarak da bunu kullanabilirsin.

Yukarı