Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft Ulaşım Simülasyonu - Tanıtım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Herkese selam arkadaşlar,

Minecraft başlı başına bir hayal gücü oyunudur. Ve bu oyunda alışılmışın dışına çıkmak her zaman hoşuma gitmiştir. Kişiliğim gereği birazcık araştırmacı ve sorgulayan birisiyim. Ve yine bir gün düşünürken "Acaba ETS(Euro Truck Simulator) Minecraft'ta olsaydı ne olurdu?". Sonra araştırma yapmaya başladım ve bir geliştiricinin kodlamış olduğu mod karşıma çıktı : "Immersive Vehicles". Bu mod hava ve kara taşıtlarını en iyi şekilde Minecraft'ta simüle edebilmiş durumda. Ben hava tutkunuyum ve uçaklardan zevk alırım. Araştırmama devam edince dedim ki "Bu cidden çok iyi.". Modun gelişimini iki senedir takip ediyorum ve modda gerçekten gerçek hayattaki her şeyi yapabiliyorsunuz. İşin en güzel tarafı mod kontrolcüleri destekliyor. Joystickim ile (Extreme 3D Pro ) uçak uçurdum. Flaplar, pedallar, panel ve diğer her şey çok güzel bir şekilde yapılmış. Sonra aklıma şu soru geldi: Neden bunu çok oyunculu yapamıyoruz?

Havacı tutkunlarını, içindeki tırcı ruhunu çıkarmak isteyen ve ya otobüs şoförü olmak nasıl bir duygudur diye kendi kendine sorular soran herkesi projeme davet ediyorum. Hava Trafiği olsun, havaalanı yönetimi, otogar yönetimi, araziler, şehirleşme, polisler ve daha fazlası projemin konusudur. Eğer siz de simülasyonlardan zevk alıyorsanız bu projeme katılmanızı şiddetle öneriyorum.

İşte birkaç görsel ve videolar:

2020-12-20_15.28.42.png

Projeye katılmak isteyenler Discord isimlerini mesaj olarak atabilir. Herkese iyi forumlar.

Son düzenleme:

Enes Şentürk

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
15
Puanlar
1.980
Yer
İstanbul
Minecraft
hisnameisenes
gerçekten güzel bir mod

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_

Smokaer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
6.475
denemeye değer hoşuma gitti

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

"Bir moddan daha fazlası" sözünün anlam kazandığı bir yapım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı