Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Minecraft ucuz premium siteleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AlpayTR

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
4
Puanlar
0
Arkadaşlar burdan almak ne kadar doğru niye 82 TLlik bir oyunu 15 tl ye satsınlar nasıl kazanıyorlar? Hepsi güvenilir diyorlar hepsinin tasarımı aynı
Minecraftı bir keresinde aldığımda 3 ay sonra kullanamamaya başlamıştım bilgileri değiştirilmiyeni
E-Mail vs verilen 15-20 tl lik premiumlar sonsuza kadar kullanılabilen herşeyi tamamen değişen yazıyorlar bunları değiştirince alabiliyorlarmı tekrar?

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Merhaba,
Sana önerim 15 veya 5 TL falan verme. Paranı biriktir, git adam gibi adam Minecraft.net sitesinden al. Yoksa sonra başın ağrır. Evet, belki pahalı ama başının ağrımasını, paranın çöpe gitmesini istemiyor isen bu yolu izle ;)

ItzAlpha

I think I'm a wolf
Elmaslar
128
Puanlar
0
Yer
Hong Kong
Onaylı satıcı tagı olmyan kişilerden alışveriş yaparsanız forum sorumlu değildir.

G

Garp

Ziyaretçi
Hocam boşa inanma her şeyi değişen diyorlar ee e-posta'sını en başta biz değiştiremiyoruz (ayarlayamıyoruz) başkalarının hesaplarını çalıp çalıp önümüze sunuyorlar.

Hashirama

1st Hokage
Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Adana
EUR müsaitken almıştım premium. 0 Sıkıntı. Riske gireceğine orjinal al derim.

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
İlle de ucuz almak istiyorsan : www.UCZOYUN.com
Not: 2 günde felan veriyor. Ama güvenilir diyebilirim, ben aldım ve gerçekten doğru çıktı. Şuanlık sıkıntısı yok.

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Hocam boşa inanma her şeyi değişen diyorlar ee e-posta'sını en başta biz değiştiremiyoruz (ayarlayamıyoruz) başkalarının hesaplarını çalıp çalıp önümüze sunuyorlar.
Dosdum Benim Öle Bişey Yapcak "İNSANLAR" Dan Diyilim Sanırım Birisiyle Karıştırıyorsunuz
Bidaha Bilmeden Konuşmayın "RAPOR EDİYORUM"

Buyrun Foto
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png

Lütfen Birdaha Yorum Yaparken Karşıdaki Adamıda Düşünün.
[DOUBLEPOST=1503685920,1503685316][/DOUBLEPOST]@Ata Baran Bu Premiumdan Şuanda 28 Tane Bulunuyor 1 2 Haftaya MC yi bırakcagım için satıyorum şimdiden 3 tanesi satıldı yani lütfen biraz düşünceli yazın tamamen beni orda suçlamışsınız "hırsız / dolandırıcı" deseydiniz 2 sözle konu biterdi boşuna uzatmasaydınız ama yukarıda foto attım ona göre şimdi cevap verirseniz güzel olur yorumunuzu bekliyorum.

G

Garp

Ziyaretçi
Dosdum Benim Öle Bişey Yapcak "İNSANLAR" Dan Diyilim Sanırım Birisiyle Karıştırıyorsunuz
Bidaha Bilmeden Konuşmayın "RAPOR EDİYORUM"

Buyrun Foto
Eki Görüntüle 14048 Eki Görüntüle 14049
Lütfen Birdaha Yorum Yaparken Karşıdaki Adamıda Düşünün.
[DOUBLEPOST=1503685920,1503685316][/DOUBLEPOST]@Ata Baran Bu Premiumdan Şuanda 28 Tane Bulunuyor 1 2 Haftaya MC yi bırakcagım için satıyorum şimdiden 3 tanesi satıldı yani lütfen biraz düşünceli yazın tamamen beni orda suçlamışsınız "hırsız / dolandırıcı" deseydiniz 2 sözle konu biterdi boşuna uzatmasaydınız ama yukarıda foto attım ona göre şimdi cevap verirseniz güzel olur yorumunuzu bekliyorum.
Hocam ben sana hırsız felan demedimki sen kendin demedinmi? Pre'yi nasıl alıyım diye düzgün okuyun lütfen rapor'da edebilirsiniz şunu unutmayın sizin şahsınıza karşı bir iftirada bulunmadım orda "diyorlar" dedim bu tekil bir şahıs değil + seni uyarmak için söyledim.
Benim sizin konunuzu okuduğumda anladığım şey siz premium alıcaksınız ve nerden almak daha iyi olur dediniz sandım.
Umarım anlamışsınızdır iyi günler.

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Konuyu Ben Açmadım Fakat Başka Birisi Açdı Bende Ucuza Herşeyi Değişen Premium almak isdiyorsa skype adresimi verdim sizin cevabınız "Hocam boşa inanma her şeyi değişen diyorlar ee e-posta'sını en başta biz değiştiremiyoruz (ayarlayamıyoruz) başkalarının hesaplarını çalıp çalıp önümüze sunuyorlar."

Ee Çalıp çalıp önümüze sunuyorlar diyorsun ?

Anlamıyorum Sizin Gibileri.

G

Garp

Ziyaretçi
Konuyu Ben Açmadım Fakat Başka Birisi Açdı Bende Ucuza Herşeyi Değişen Premium almak isdiyorsa skype adresimi verdim sizin cevabınız "Hocam boşa inanma her şeyi değişen diyorlar ee e-posta'sını en başta biz değiştiremiyoruz (ayarlayamıyoruz) başkalarının hesaplarını çalıp çalıp önümüze sunuyorlar."

Ee Çalıp çalıp önümüze sunuyorlar diyorsun ?

Anlamıyorum Sizin Gibileri.
Bende senin gibileri lafı olmadık bi yerin ile dinliyorsun sonra laf üzerine laf ediyorsun.
Burda üsluba uygun konuşuyoruz sen beni kışkırtıyorsun.
Konuyu uzatmıcam hocam.

AlpayTR

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft.net ten pre alırsam tl geçiyormu?

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Minecraft.net ten pre alırsam tl geçiyormu?
Kredi kartı ile alacağınız için otomatik olarak satın alırken zaten tl'yi satın alacağınız yerdeki para birimine çeviriyor. O yüzden sıkıntı olmaz.

NecatiGZL

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
34
Puanlar
3.810
Premium satan siteler yabancı rus siteden alıyor ona göre :D

Leaders

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Leaders#4722

Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
Şanlıurfa
Cevaplar Bence Yeterli Değil Ama Premium Hakkında Azda Olsa Güzel Bilgiler Var :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı