Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
yeni_logo-png.61600

VoxelSniper Eklenti Tanıtımı
Geleceğin mimarları doğuyor!
Öncelikle merhaba forum ailesi! Bugün sizlerle birlikte eklenti tanıtımlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu konu geleceğin mimarlarına rehber olacak gibi görünüyor. Bu rehberi beğenmeniz dileğiyle. Hadi o zaman ne bekliyoruz, başlayalım!

maxresdefault.jpg

TANITIM

İlk olarak bu eklentiyi tanıtmak istiyorum. VoxelSniper fareniz ile işaret ettiğiniz yere istediğiniz gibi blok kütlesi koymanıza ve o blok kütlelerini düzenlemeye yardımcı oluyor. Üst kısımda görünen fotoğraf bu eklenti ile yapıldı, mükemmel! WorldEdit eklentisi sizlere sadece kısıtlı yapılar yapmanıza olanak sağlıyordu fakat bu derdiniz sona erdi. VoxelSniper adlı eklenti sizlere gelişmiş yapılar yapmak için hazır bekliyor. O eski balta ile pek işiniz kalmadı. Ok ve barut ile işlem yapılıyor. Nasıl yapıldığını merak mı ediyorsun? Hemen aşağıya doğru in ve gizli formülü öğren.

KULLANIM

Nasıl kullanacağı hakkında birkaç bilgisiz olabilirsiniz. O zaman nasıl kullanıldığını bilsek çok iyi olur. Hızlı bir şekilde göstermek istiyorum, hemen başlayalım!
NASIL İNDİRİLİR?SUNUCUYA NASIL EKLENİR?İPUCU!

Bu eklentiyi sizlerin sunucusunda görmek benim için gurur kaynağı. Bu mükemmel eklentiyi sunucunuza eklemek istiyorsanız alttaki bağlantıyı kullanın.

Bu eklentiyi indirdiniz ve nasıl sunucunuza eklendiğini bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. İlk önce yanda bulunan bağlantıdan dosyayı indirin. Daha sonra sunucunuzun plugins klasörüne atın. Bu kadar basit, kolay gelsin!​

Aşağı kısımda verilmiş olan komutları kullanarak muhteşem eserler çıkarabilirsin, hemen alt kısma geç!​

Evet arkadaşlar, kullanım bu kadardı. Kullanım bazıları için çok kolay bir işlem olsa da bunu bilmeyen arkadaşlarımız bulunuyor. Bu konu bilmeyen arkadaşlara rehber olacağı için her ayrıntıyı ekliyor ve sizlere güzel bir rehber sunuyorum. Komut hakkında bilginiz var mı? Komut bilmeden hiçbir şey yapamazsınız öyle değil mi? Komutları bilmeyen kişiler, merak etmeyin. Bu konuda bazı komutları sizler ile paylaştım, gerisi sizde. O zaman hemen komutlara geçelim, gelsin komutlar!

/b e melt

Düzenlenen mimari yapıları genişletmeye ve daha doğal bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur.​

/v (item ismi)

Düzenlenen mimari yapılarda​

blok seçmenize​

ve o blok ile ilgili yapılarınızı​

yapmaya olanak sağlar.​

/b (değer)

Düzenlenen mimari yapıların boyutunu bu komut ile ayarlayabilirsiniz. Değeri yüksek girerseniz yapı boyutu yüksek, düşük bir değer girdiğinizde yapıların boyutu düşük olur.​

/b b

Bu komutu kullanarak​

yuvarlak şekiller ortaya çıkarabilirsiniz.​

Diğer eklentilerden daha kaliteli şekillere​

bir göz at.​

/b l

Bu komut ile dağların veya sivri yapıların uçlarını​

keskin yapmanıza olanak sağlıyor.​

Ok ile en tepeyi ve barut ile de ucun 1-2 blok yanını seçerek ucunu sivri haline getirebilir ve muhteşem kenarlar ekleyebilirsiniz.​

/b e lift

Bu komut şeklin kenarlarında çıkıntılar oluşturmanıza yarıyor. Bu komut ile muhteşem eserler çıkarmak mümkün, hadi o zaman ne bekliyorsun? Göster marifetini!​

Komutların bazılarını burada görebilirsiniz, tabii ki bu kadar az komut bulunmuyor. Bu eklenti ile birlikte sunucunuza birçok komut geliyor. O komutlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsin!

Evet, komutlar bu kadardı. Bu eklenti ile yapılan mimari eserlere göz atalım mı? Evet dediğini duyar gibiyim! O zaman hemen başlayalım!

2018-05-25-22-01-18-1527425515.png

6611e6d78d2b88d917b27b7b69f88b00.png

6bd2a7d1cb5d396a98c8d63c54b4e3e4-growingup3.jpg

0a69974efa1ecda39e4e533be0196c72a7cd31b8v2_hq.jpg

2012-03-22_172623_1766543.jpg

render110607217.png

ko3qqfk2eev6upkxgjeomvldehv2npsl_hq.jpg

2elt340.png

Cg-QnLnUoAEpCAE.jpg

Kendi görüşümü sizler ile paylaşmak istiyorum. Bu eklenti mimari alanda kendisini geliştirmek ve mimari eserler yapmak için birebir! Bu eklenti ile her türlü eserler çıkarabilirsiniz, sadece hayal gücünüze bağlı! Mimari yapılar yaparken profesyonel kişilerden yardım alarak yapabilirsiniz. Böylece mimari yapılarda kendinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu eklenti ile birlikte diğer eklentileri kullanarak ortaya güzel eserler bırakabilirsiniz. Hayal gücünüze güvendiğim siz değerli oyuncular için konunun burada sonuna gelmiş bulunuyoruz.

minecraft-pandora-PIC-WSW3096269.jpeg

Konumun burada sonuna geliyorum. Umarım bu konu sizlere rehber olmuştur.
Diğer konularımda görüşmek dileğiyle...
Hoş, esen ve sağlıcakla kalın!

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten şahane bir eklenti bizzat kendi sunucumda kullanıyoruz. Gerçekten sunucumuzda bu eklenti çok işe yarıyor. Ayrıca eklentiyi çok ayrıntılı ve içten içe anlatmışsınız. Bu güzel eklenti tanıtımı için ellerinize sağlık :)

Revenge

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Месть#3192

Elmaslar
19
Puanlar
6.220
Yer
Kuzey Kıbrıs Türk Cuhuriyeti
Minecraft
Mehmett
Konu tasarımı mükemmel, tabloları yine verimli kullanmışsın. Müthişsin! Plugin de en az senin kadar mükemmel. :) :evet:

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
tek kelime:
K U R T A R I C I!

benim canım sıkıldı yine minecraft server işine girip batmak istiyorum, başarılar ++

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı