Sol Reklam

Tanıtım | VipZero | | Plugin tanıtımları #1 |

• Konuyu başlatan ThanatosUltio
  • Başlangıç Tarihi
  • 2.220
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Herkese selam değerli MC-TR üyeleri. Bugün sizlere VIPZERO adlı plugin'i tanıtacağım aslında forumda konusu bulunmakta fakat bir arkadaşımız bunu açar mısın dedi ve bende kıramadım ve şuan karşınızdayım.

| VIPZERO Plugini neye yarar? |

Oyunda, sunucularda VIP olarak adlandırdığımız tag'a sahip olan kişilerin VIP sürelerini, onlara verilecek itemleri verir ve kontrol etmenizi sağlar.

| VIPZERO Komutları |

• ADMIN | /yenikod < Grup > < Gün > | Yeni Kod Oluşturursunuz
  • ADMIN | /kodlar | Kullanılmamış Kodları Gösterir
  • ADMIN | /kodlarisil | Bütün Kullanılmamış Kodları Siler
  • ADMIN | /kodsil < Kod > | Seçilen Kodu Siler
  • ADMIN | /rvip < Nick > | VIPsini Siler
  • ADMIN | /changedays < Nick > < Grup > < Gün >
  • ADMIN | /vipzero reload | Pluginin Dosyalarını Kontrol Eder
  • ADMIN | /givevip < Nick > < Grup > < Gün > | VIP Hediye Edersiniz
  • ADMIN | /addvip < Grup > < Gün > | Belirtilen Gurubun Bütün Üyelerine Ek Gün Ekler
  • Oyuncu | /kodkullan < Kod > | Kodu Yazarak VIP Olur
  • Oyuncu | /vipbilgi | VIP yi Ne Zaman Aldığı, Kaç Gün Sonra Biteceğini Gösterir
  • Oyuncu | /changevip | Birden Fazla VIPsi Varsa VIPsini Değiştirir
  • Oyuncu | / Vipzero paypal < transaction-code > | PayPal İşleminden Gelen Kodla VIP Alır ( Tam Bilgim Yok )
  • Oyuncu | / Vipzero PagSeguro <transaction-code> | PagSeguro İşleminden Gelen Kodla VIP Alır ( Tam Bilgim Yok )
  • Oyuncu | /vipzero | Pluginin Bütün Kodlarını Gösterir

| VIPZERO Permissions (Yetkileri) |

vipzero.admin Admin yetkisidir, bütün VIPZERO ile ilgili yetkileri bu permission ile vermiş olursunuz.

vipzero.user Oyuncuların kullanabileceği genel sakin sunucunuza zarar vermeyecek yetkilerdir.

| VIPZERO Gerekli Eklentiler |

GroupManager - Kurduğunuzda Essentials beraberinde kurulur

Pex (PermissionsEx) - Bu plugin ile süreli yetki verilebiliyor.

Vault - Bir işlevi yoktur bir kaç pluginin çalışması için gereklidir VIPZERO'da onlardan biri.

| VIPZERO Config Kullanımı |

Grup oluşturmak için ; vip_groups'a isim ekliyoruz grup ismi.

4GnbD7.png

İtem için örnek olarak ; istediğimiz tagın altına item numaralarını girerek yapabiliriz.

1GoMy5.png

Vip süresi bitince farklı bir gruba geçme olayı ise şu şekilde yapılıyor VIP süresi bitince hangi gruba geçmesini istiyorsanız defalut_group'tan değiştirebilirsiniz.

zJDrY4.png

Evet sayın MC-TR üyeleri bugün sizlere " | VipZero | | Plugin tanıtımları #1 | " adlı konumu sundum umarım konumdan bir şeyler çıkartıp, bir şeyler öğrenebilmişsinizdir eğer bunu başarabildiysem ne mutlu bana.

Saygılarımla

- TahaKAYA

Ekler

• yeni_logo (1).png
    yeni_logo (1).png
    120,6 KB · Görünt.: 86
Son düzenleyen: Moderatör:

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Gayet başarılı bir konu. Emeğine sağlık :evet:

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhabalar öncelikle eklentiyi çok güzel anlatmışsın. Ancak resimlerde bir sıkıntı olmuş. Tekrar yüklerseniz güzel olur. Forum yönetimi genellikle ''Plugin'' yerine ''Eklenti'' kullanılmasını daha hoş görüyor. Buda benden sana küçük bir jest olsun :)

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi

Merhabalar öncelikle eklentiyi çok güzel anlatmışsın. Ancak resimlerde bir sıkıntı olmuş. Tekrar yüklerseniz güzel olur. Forum yönetimi genellikle ''Plugin'' yerine ''Eklenti'' kullanılmasını daha hoş görüyor. Buda benden sana küçük bir jest olsun :)
Teşekkür ederim Yiğitcim fakat resimleri internetten buldum ve benim ile alakalı bir sorun değil diye düşünüyorum ama gene de bir hızlı resim'e yükleyip deneyeyim teşekkür ederim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı