Sol Reklam

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Çekilişi! - 6 hafta, 6 farklı oyun!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski

yeni_logo.png

Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Çekilişi! - 6 hafta, 6 farklı oyun!
Rüzgarı ve kamyonun tekerleklerini hisset!

Rainbow Six: Siege, Anvil oyun motoruyla Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanan bir FPS (first person shooter, birinci şahıs nişancı) oyunudur. 1 Aralık 2015 tarihinde piyasaya sürülen oyun, PlayStation 4, Xbox One, ve Microsoft Windows platformlarında oynanılabilir. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya, sistem gereksinimlerine ulaşmak için buraya, sitesine ulaşmak için buraya, Minecraft Türkiye forum kategorilerine ulaşmak için buraya, @mctrdeyiz Instagram sayfasına ulaşmak içinse buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi gelin çekiliş şartlarına bakalım ve konuyu sonlandıralım.

Çekiliş şartları nedir?
  • Kullanıcının, forum hesabında en az 35 mesajı ve de en az 10 beğenisi bulunmalıdır.
  • Kullanıcı, Minecraft Türkiye Discord Sunucusu'nda bulunuyor olmalıdır.

ss_891ce71ba6b2640270589687d58ef3be4b8fe044.jpg
Çekilişe nasıl katılacağım?
  • ADIM 1 - Öncelikle tüm şartları yerine getirdiğinizden emin olun. Aksi taktirde çekilişe katılamazsınız ve ödülü kaçırırsınız!
  • ADIM 2 - Eğer şartları yerine getiriyorsanız konuya şu yorumu atmanız yeterlidir: "Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: admiraldus#0683."
Çekiliş ne zaman açıklanacak?
Çekilişlerin belli bir açıklanma saati yoktur. Her çekiliş 6 gün sürer ve 6. gün çekiliş açıklanır. 7. gün ise yeni çekiliş başlar.
Eğer çekilişi kazanırsam ne yapacağım?
Çekilişi kazandığınız zaman biz sizle Discord üzerinden iletişime geçeceğiz ve gerekli işlemleri oradan yapacağız. Zaten siz çekilişe katılırken Discord ID'nizi söylediğiniz ve Minecraft Türkiye Discord Sunucusu'nda bulunacağınız için size rahatlıkla ulaşabileceğiz. Fakat, çekilişin bitiş tarihinden itibaren çekilişi kazanan kişi bize 1 hafta içerisinde geri dönüş sağlamazsa çekiliş yedek kazanan kişiye verilecektir.
Çekilişe yan hesapla katılan biri olursa ne yapacaksınız?
Çekilişin herkes için eşit ve adil olmasını istiyoruz. Bu yüzden yan hesapla katılımlarda biz bunu fark ederiz ve çekilişten men edilirsiniz. Hatta yan hesabınızın yasaklanma ihtimali bile var. Ayrıca çekilişe konu dışı veya 2 kez katılım mesajı atarsanız mesajlarınız silinir, devam etmeniz durumunda çekilişten men edilebilirsiniz. O yüzden bu tür şeyleri yapmanız sizin için iyi değildir.
ss_9350bedcb7f18819ac5e25e2cc436a10afcc2a38.jpg

Eğer bedava Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynamak ve bedava Tom Clancy's Rainbow Six: Siege sahibi olmak isterseniz, kesinlikle Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişimize katılmanızı öneririz. Bu fırsatı kaçırmayın! Çünkü bir daha böyle bir çekilişle karşılaşmayabilirsiniz. O yüzden durmayın, şansınızı deneyin. Belki size çıkar, kim bilebilir ki? Sonraki çekilişte görüşmek dileğiyle, kendinize iyi bakın ve esen kalın efendim...

MC-TR Yönetimi...

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: Anathory#8248.

İlk katılım...

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: admiraldus#0683.

İkinci katılım...

G

Garp

Ziyaretçi
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: Woodie#2280.

Üç mü?

noyZ'

X-X
Elmaslar
254
Puanlar
7.110
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: CanYanlı#0001.

Sanırım dört..

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: ZiyaBRN#8832.
5.likte bende sanırım.

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: Ofeza#6281

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: ! Eyüp#6811.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.382
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: smt287#5646
Bende üyeyim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbowa Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: *#1163​

ForestEdge

Ben mi deliyim, yoksa diğerleri mi?

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: FóréstEdģé#4754

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
524
Puanlar
11.270
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: Lara#7413

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: Burak#9638

Son düzenleme:

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
Minecraft Türkiye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: NRack - HYDRA !#0705.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı