Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski

yeni_logo.png

telltalegames_medley.jpg

Minecraft Türkiye - Telltale Games son çalışanlarının da işine son verdi
Bu sebeple artık firma projelerini devam ettiremeyecek. Peki projelere ne olacak?

Daha 1 - 2 hafta önce üniversitelere gidip çalışan arayan bu koca oyun firmasının, birden çalışanlarının neredeyse tamamını işten çıkarması ve kapanacağını açıklaması cidden çok üzücü. Fakat firmanın bu duruma gelmesinin sebebiyse başarısız yönetim. Kaldırabileceklerinden daha fazlasını yapmaya çalıştılar, birçok projeyi aynı anda yürütmeye çalıştılar ve rakiplerine kıyasla 2 kat fazla çalışana sahipler. İşte bir firma böyle batırılır.

087085.jpg

Telltale Games çalışanlarından Rachel Noel, bu üzücü haberi veren kişi. Hatırlarsanız çalışanların neredeyse tamamının işine son verilmişti ve firmada yalnızca 25 kişi kalmıştı. Bu 25 kişinin de işine son verildiği ortaya çıktı. Bunu duyduktan sonra birçok kişinin üzüleceğine de eminiz. Çünkü birçok sevdiğimiz proje havada kaldı. The Walking Dead: Final Sezon (The Walking Dead: Final Season)'un son 2 bölümü çıkmadı ve çıkacağı belirsiz. Fakat oyun için başka şirketlerle görüşme yapılıyor ve bu sevindirici. The Wolf Among Us'ın ikinci sezonu iptal edildi ve Netflix için yapılan Minecraft: Story Mode'un kaderiyse belirsizliğini koruyor.

Umarım projeler yarıda bırakılmaz ve şirketlerle olan görüşmeler başarıyla sonuçlanır. Seni özleyeceğiz Telltale Games <3.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
umarım yeniden toparlayıp devam ederler

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
S

sooply

Ziyaretçi

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Tamamlayacaksa süper olur. Böyle bir stüdyonun ayrılması üzdü beni...
Paran yok, bir sürü çalışan alıyorsun. Altından kalkamayacağın oyunlar yapıyorsun ve kendi markaların yerine saçma sapan Batman oyunları yapıyorsun. Telltale Games'in batmasının kaçarı yoktu bu yanlış stratejiler sonrası.

S

sooply

Ziyaretçi
Paran yok, bir sürü çalışan alıyorsun. Altından kalkamayacağın oyunlar yapıyorsun ve kendi markaların yerine saçma sapan Batman oyunları yapıyorsun. Telltale Games'in batmasının kaçarı yoktu bu yanlış stratejiler sonrası.

Katılıyorum. Çok plansız çalışıyorlardı.

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Bu haberi duyunca hafiften üzüntü geldi. '':/''

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı