Sol Reklam

Tanıtım Solo: A Star Wars Skin (Cilt) Paketini Gördünüz mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

sooply

Ziyaretçi
Solo: A Star Wars Skin (Cilt) Paketini Gördünüz mü?

Merhaba bugünkü konumuz Minecraft'ın yeni skin (cilt) paketini göstereceğim. Resimler ile tanıtacağım. Hepinize iyi okumalar dilerim...

A-Star-Wars-Story-Skin-Pack.jpg

O Çılgın Paket!

Bu paket gerçekten çok iyi denebilir. Minecraft Marketplace'te şuanda mevcut. Karakterlere o kadar iyi benzetilmiş ki hayran kalınacak derecesinde. 30 tane skin (cilt) var ve seçim çok zor. Gerek sunucularda bir mini-oyun olsun, gerek mod yapımında olsun veya oyun içi kullanımda olsun, gayet hoş bir paket! Droid hayranları hemen indirmeye başladı bile!

Skin1.png

Skin2.png

Skin3.png

Kendinizi Han Solo ve Chewbacca'nın efsanevi ikilisi olarak görüyor musunuz? Bu paket sizin çok ama çok hoşunuza gidecek! Daha az bilinen karakterler, Aurodia Ventafoli (Yıldızların Chanteuse'i), Krysguld Dartis'in ve daha pek çok şeyin parıldamalarını da sağlar. Droid hayranları, maceralarınızı tamamlamak ve macera ekibinizi tamamlamak için S1D6-SA-5, GM12-L1 ve L3-37 kaplamalarıyla dışarıda bırakılmaz.

Son.jpeg

Bugünkü konumuz bu kadardı, bu paketin asıl kaynağı Minecraft.net'tir. Oradan bulabilirsiniz. Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim!

Ekler

• yeni_logo.png
    yeni_logo.png
    84,5 KB · Görünt.: 251
  • Minecraft-APK.jpg
    Minecraft-APK.jpg
    60,3 KB · Görünt.: 335
  • EkranGoruntusu.png
    EkranGoruntusu.png
    73,8 KB · Görünt.: 329
Son düzenleyen: Moderatör:

Worker

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Worker
Çok hoş gözüküyor ama bu tür skinlere para verip aldıktan sonra internete bedava düşmesini görmek insanı üzer :( (Ücretli mi bilmiyorum, göremedim fakat bir çok özelliği ücetli)

S

sooply

Ziyaretçi
Çok hoş gözüküyor ama bu tür skinlere para verip aldıktan sonra internete bedava düşmesini görmek insanı üzer :( (Ücretli mi bilmiyorum, göremedim fakat bir çok özelliği ücetli)
Screenshot_9.png

Evet ücretli. Galiba mobil versiyon için geçerli ve ayrıca mobil versiyon olduğundan ücretsiz versiyonun olacağını sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı