Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

AliEmirTR

En Hassas Yerim : Duygularım
14 Ağustos 2017
259
140
1.240
AliEmirBoztas#8203
AliEmirBzts
bu konuda kaç kez eleştiri yapsamda sanırım önemsenmedim. Renkleri beni kör ediyor ve bunun üstüne tüm yazılar kalın. herşeyi kalın boyutta yapmanız rahatsız etti. ayriyetten sunucuya girince benimle ilgilenilmedi. sunucunun eğlence seviyesini 9/10 yönetim ilgisini 2/10 ve prefixler vb konusunda kişiden kişiye değişeceği için 5/10 üzerinden değerlendirmek isterim. umarım uyarımlarım göze alınır.
@SC-SonCesurlar

Elmaslar: SC-SonCesurlar

cosmicfugue

Elde etmek için çabalayın, umutsuzluğa kapılmayın.
Seçkin Üye
bu konuda kaç kez eleştiri yapsamda sanırım önemsenmedim. Renkleri beni kör ediyor ve bunun üstüne tüm yazılar kalın. herşeyi kalın boyutta yapmanız rahatsız etti. ayriyetten sunucuya girince benimle ilgilenilmedi. sunucunun eğlence seviyesini 9/10 yönetim ilgisini 2/10 ve prefixler vb konusunda kişiden kişiye değişeceği için 5/10 üzerinden değerlendirmek isterim. umarım uyarımlarım göze alınır.
@SC-SonCesurlar
Prefixler konusunda haklısınız. @SC-SonCesurlar

SC-SonCesurlar

SonCesurlar.Keyubu.Com
Premium
20 Ağustos 2018
78
33
240
Over_Brave
Over_Brave
@SC-SonCesurlar
Dikkate almıyor değiliz sadece şuan bir kaç sorun var onlarla meşgulüz. İlgilenme konusunda ilk defa böyle şikayet aldım. Ya AFK olduğum zamana denk geldiniz ya da başkalarıyla ilgilenirken sizi arada kaynamanız gibi bir durum söz konusu oldu. Yani bende tek başıma yetişmeye çalışıyorum eğer zaten sunucuya girdiyseniz bunu görmüşsünüzdür. Yinede görüşünüz için teşekkür ederim.

Aradığınız şeyi bulamamış olabilirsiniz. Bir de biz deneyelim!
Aklınızdakileri yazın ve aratma tuşuna basın.