Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Röportajı okurken gerçekten sıkılmadım. Gayet güzel olmuş. Sağ olun :)​

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
şu kendilerinde olup diğer svlerde olmayn sistemler bestmiş.

fugue

Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir

Yesil Portal

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Fire is Daemon#6625

Elmaslar
33
Puanlar
8.920
Yer
Azerbaycan/Türkiye, Trabzon
Çok güzel röportaj sonuna kadar okudum. Başarılar dilerim!

fugue

Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
bu konuda kaç kez eleştiri yapsamda sanırım önemsenmedim. Renkleri beni kör ediyor ve bunun üstüne tüm yazılar kalın. herşeyi kalın boyutta yapmanız rahatsız etti. ayriyetten sunucuya girince benimle ilgilenilmedi. sunucunun eğlence seviyesini 9/10 yönetim ilgisini 2/10 ve prefixler vb konusunda kişiden kişiye değişeceği için 5/10 üzerinden değerlendirmek isterim. umarım uyarımlarım göze alınır.
@SC-SonCesurlar

fugue

Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
bu konuda kaç kez eleştiri yapsamda sanırım önemsenmedim. Renkleri beni kör ediyor ve bunun üstüne tüm yazılar kalın. herşeyi kalın boyutta yapmanız rahatsız etti. ayriyetten sunucuya girince benimle ilgilenilmedi. sunucunun eğlence seviyesini 9/10 yönetim ilgisini 2/10 ve prefixler vb konusunda kişiden kişiye değişeceği için 5/10 üzerinden değerlendirmek isterim. umarım uyarımlarım göze alınır.
@SC-SonCesurlar

Prefixler konusunda haklısınız. @SC-SonCesurlar

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
@SC-SonCesurlar
Dikkate almıyor değiliz sadece şuan bir kaç sorun var onlarla meşgulüz. İlgilenme konusunda ilk defa böyle şikayet aldım. Ya AFK olduğum zamana denk geldiniz ya da başkalarıyla ilgilenirken sizi arada kaynamanız gibi bir durum söz konusu oldu. Yani bende tek başıma yetişmeye çalışıyorum eğer zaten sunucuya girdiyseniz bunu görmüşsünüzdür. Yinede görüşünüz için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı