Sol Reklam

PlayStation Plus 2019 Şubat Ücretsiz Oyunlar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Merhaba arkadaşlar ben Arda. Bildiğiniz üzere Playstation Plus, Şubat ayında olan ücretsiz oyunları açıkladı.
Haydi, o oyunlar neymiş bir göz atalım.

Ayracb.png

PlayStation Plus abonelerine verilecek olan oyunlardan bahsedeceğiz ama ondan önce bulut kayıt sistemine değinmemiz gerekiyor. Eğer şu an bahsettiğimiz sisteme abone iseniz, oyun kayıt dosyalarını bulut sunucularında saklayabiliyorsunuz demek. Sony, bu noktada her oyuncuya 10 GB kadar bir alan veriyor. Şubat 2019 içerisinde de bu alan büyüyecek ve tam 100 GB olacak. Evet, oyunculara tam 90 GB alan verilecek. Artık 100 GB büyüklüğünde bir alanı da kayıt dosyaları ile nasıl doldurursunuz, bilemiyoruz.

Ayracb.png

psplus 1.jpg

Ayracb.png

Sony'nin açıkladığı oyunlar şunlar;

PlayStation 4

For Honor (Ubisoft)
Gunhouse (Necrosoft Games)
Hitman: The Complete First Season (Warner Bros. Interactive Entertainment)
Rogue Aces (Curve Digital)

PlayStation 3

Divekick (Iron Galaxy Studios)
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (Konami)

PS Vista

Divekick (Iron Galaxy Studios)
Gunhouse (Necrosoft Games)
Rogue Aces (Curve Digital)

Ayracb.png

ps plus 3.jpg

Ayracb.png

Benimde PS4 Plus üyeliğim var ve ben cidden Hitman'i istiyordum o geldi. Bayağı sevindim zaten. For Honor'u da çok seviyorum onun geldiğine de çok sevindim. PS3 sahibi olsaydım ben şahsen az sevinirdim çünkü ikisinide hiç sevmiyorum fakat renkler zevkler tartışılmaz.Yine de oynardım. PS Vista sahibi olsam iki oyunada dokunmazdım. Genel olarak şöyle bir bakarsak iyi oyunlar girmiş diyebiliriz çünkü önceki ay benim hiç sevmediğim oyunlar geldi ama bu ay o Hitman benimdir!

Ayracb.png

psplus 2.jpg

Ayracb.png

Tabii bir de ücretsiz video oyunları var. Sony tarafından yapılan açıklamalara göre PlayStation 4 sahiplerine For Honor ve HITMAN oyunları verilecek. Bu konsola sahip olan oyuncular ayrıca Gunhouse ve Rogue Aces oyunlarını da deneyimleyebilecek. Saymış olduğumuz bu iki video oyunu ve bunların üzerine bir de Divekick oyunu da PlayStation Vista sahipleri tarafından oynanabilecek. PlayStation 3 oyuncularına ise Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots ve Divekick oyunları verilecek.

Ayracb.png

ps 4.jpg

Ayracb.png

PlayStation Hakkında Genel Bilgi

PlayStation 4 (Japonca: プレイステーション4 ve プレイステーション4 PRO), 20 Şubat 2013 tarihinde tanıtılan Sony'nin PlayStation oyun konsolu ürününün dördüncü versiyonudur. Resmi olarak Amerika'da 15 Kasım 2013, Avrupa'da 29 Kasım 2013, Çek, Macaristan, Slovakya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Umman ve Türkiye'de ise 13 Aralık 2013'te; Japonya'da ise 22 Şubat 2014'te satışa sunulmuştur. Sony 7 Eylül 2016 Çarşamba akşamı saat 22:00'de PlayStation Toplantısında PlayStation Slim ve PlayStation PRO modellerini tanıttı. PlayStation Slim 15 Eylül 2016 Perşembe, Sony'nin en güçlü oyun konsolu olan PlayStation PRO 'da 10 Kasım 2016 Perşembe günü çıkış yaptı.

Ayracb.png

Evet arkadaşlar konumuzun sonuna geldik. Siz de PS Plus üyeliği satın almak istiyorsanız detayları
burada yer almaktadır. Sizleri seviyorum MC-TR ailesi. Yorumlarınızı ve elmaslarınızı esirgemeyin lütfen.
En alt kısımda bugün yani 31.1.2019 tarihinde yaptığım konularım bulunmaktadır.

Humble Indie - PlayStation Bundle 15 Dolara 9 Oyun Satıyor!
Müzik Dünyasının Efsane Adamlarından Biri - Bob Marley

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hitman mı? Oh be! En çok oynamak istediğim oyundu. Siz bu konuyu açmasaydınız bilmeyecektim :D​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı