Sol Reklam

Minecraft Ücretsiz Kış Hediyelerini Gördün mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
07317b5df6b49eb61b81daead5905d1d-header.jpg

Ücretsiz Kış Hediyelerini Gördün mü?
Selam Minecraft Türkiye üyeleri, ben Dagon. Biliyorsunuz ki kış ayının tam ortalarındayız ve ülkemizin bir çok yerinde kar yağışı var. Bir ülkede dört mevsimin yaşanması gerçekten güzel. Dört mevsimin tamamının yaşandığı sayılı ülke bulunmakta. Her neyse bugün sizlere Minecraft'ın ücretsiz kış hediyelerini söyleyeceğim. Ayrıca unutmayalım, bugün 2019 yılının ilk günü! Hepinize mutlu yıllar dilerim. Haydi geçelim...

Minecraft'ın yeni sezonu harika bir şekilde başladı. Her zaman olduğu gibi. Geçen hafta kediler & pandalar ile ilgili harita çıkardık ve sizlere ücretsiz sunduk. Kediler & pandalar ile ilgili haritanın tanıtımına gitmek için ise buraya tıklayın. Neyse, bu haritayı ücretsiz vererek bir çok oyuncumuzu mutlu ettik. Şimdi ise bir güzellik daha yapıyoruz. Söylüyorum... Marketplace'deki tüm kış haritaları ücretsiz!

Evet, bunu yaptık! Marketplace'deki, kış konulu tüm haritalar ücretsiz olup hemen şimdi indirebilirsiniz. Benden söylemesi önden yerinizi alın. Geçen sene (2018) bir sürü ücretsiz harita, kaynak paketleri verdik. Bu haritaları (kış konulu) indirerek harita koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Harika haritalar mevcut. Gidip kendiniz bakarak bu eşsiz tadın keyfini çıkarın. Bu kampanya üç Ocağ'a (3 Ocak) kadar sürmektedir. Süresi dolmadan indirin derim!

Siz bu konuyu okurken bende kahvemi yudumluyor olacağım. Şimdi ise çokonatımı ısıracağım fakat önce sizden bir isteğim var! Bu konuyu beğenerek, Minecraft'ın bu cömert davranışları hakkındaki yorumlarınızı istiyorum. Görüşürüz, esen kalın!

Konunun orijinal sayfasına gitmek için buraya tıklayın!

Minecraft-Turkiye.png

Son düzenleme:

FairyTale_

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

-

Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
FairyTale

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hediyeler gayet hoş ve güzel olmuş.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı