Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Çekiliş - Bitti Minecraft Türkiye Minecraft: Story Mode Çekilişi! - 6 hafta, 6 farklı oyun!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

admiraldus

le&
Koordinatör
Onaylı Satıcı
12 Nisan 2018
507
1.751
3.340
admiraldus
admiraldus#0683
admiralduski

Minecraft Türkiye Minecraft: Story Mode Çekilişi! - 6 hafta, 6 farklı oyun!

Herkese kucak dolusu sevgiler! "6 hafta, 6 farklı oyun!" mottosuyla başladığımızz oyun çekilişlerine devam ediyoruz! Çekilişin 1. haftasına, Battle Royale modunun en iyi oyunlardan birisi olan PUBG ile başlamıştık. Şimdiyse, çekilişin 2. haftasına Telltale Games tarafından geliştirilen ve hepimizin de bildiği Minecraft: Story Mode ile devam ediyoruz. Minecraft'ın hikayeli hâli olarak tanımlayabileceğimiz bu oyunda, Jesse ve arkadaşlarının maceralarına tanık oluyoruz. Seçimler yapıyor, zombilerle savaşıyor ve yepyeni bir oyun deneyimine adım atıyoruz. Ayrıca hatırlatalım: Bu oyunun sezon 1 sürümüdür.

Şimdi dilerseniz gelelim çekiliş şartlarına ve nasıl katılabileceğinize...

wp1977222.jpg

Çekiliş şartları nedir?
Çekilişe katılmak için sadece iki şartı yerine getirmeniz gerekiyor.
  • Kullanıcının mesaj sayısı en az 35, beğeni sayısı ise en az 10 olmalıdır.
  • Kullanıcı, Minecraft Türkiye Discord sunucusunda bulunuyor olmalıdır.
Çekilişe nasıl katılabilirim?
Çekilişe katılmak çok kolay ve sonunda harika bir ödül var!
  • ADIM BİR: Öncelikle çekilişe katılmak için gereken tüm şartları yerine getirdiğinizden emin olun. Eğer şartları yerine getirmiyorsanız çekilişe katıldığınıza dair bir yorum atsanız bile çekilişe katılmış sayılmazsınız
  • ADIM İKİ: Tüm şartları yerine getirdiğinizden eminseniz yorum kısmına aynen şunu yazın: "Çekilişe katılıyorum, benim Discord ID'm: admiraldus#0683." Ve tebrikler, çekilişe katıldınız!

Diğer çekilişler ne zaman açıklanacak?
Her çekiliş, başladığı günden itibaren 6 gün sürmekte ve 6. gün açıklanmaktadır. Bir sonraki çekiliş ise, önceki çekilişin başladığı günden 7 gün sonra açıklanmaktadır. Çekilişlerin ise belli bir açıklanma saati yoktur. Gün içerisinde, rastgele bir saatte çekiliş sonuçları açıklanacaktır.
Çekilişi kazandım, ödülüm nasıl verilecek?
Çekilişi kazanan kişi ile Discord üzerinden iletişime geçilecektir ve gereken işlemler oradan yapılacaktır. Zaten siz çekilişe katılırken Discord ID'nizi belirteceğiniz ve Minecraft Türkiye Discord sunucumuzda da bulunacağınız için size rahatlıkla ulaşabileceğiz. Şunu da ekleyelim: Eğer çekilişi kazanan kişi, çekilişin bitiş tarihinden itibaren 1 hafta boyunca bize geri dönüş yapmazsa ödül, yedek kazanana verilecektir.
cc0ce2cb840a8eb28ea728650874dbb1.jpg
Çekilişe yan hesapla katılan biri olursa ne yapacaksınız?
Çekilişin herkes için adil ve eşit olmasıın istiyoruz. Bu yüzden yalnızca 1 kere çekilişe katılabilirsiniz. Eğer birden fazla katılım mesajı atarsanız mesajınız silinir, devam etmeniz durumunda çekilişten men edilirsiniz. Ek olarak eğer konu dışı bir yorum atarsanız mesajınız yine silinir ve devam etmeniz durumunda çekilişten men edilirsiniz. Yan hesapla katılım yaparsanız biz bunu fark ederiz ve çekilişten men edilirsiniz.
Eğer bedava Minecraft: Story Mode oynamak ve bedava Minecraft: Story Mode sahibi olmak isterseniz çekilişe şiddetle katılmanızı öneriyoruz.. Önünüze bir daha böyle bir çekiliş çıkmayabilir. O yüzden hemen katılın ve şansınızı deneyin. Belki size çıkar, kim bilebilir ki?

6 haftalık çekiliş serüveninin 2 haftasında yine bomba bir oyunla karşınızdayız. Ve inanın diğer oyunlar da bomba gibi! Lafı daha fazla uzatmayalım. Haftaya yeni bir oyun çekilişyle tekrardan sizlerle olacağız. Haftaya görüşmek dileğiyle, kendinize iyi bakın ve esen kalın!

İyi forumlar dileriz,
MC-TR Ekibi...

ForestEdge

Tek iyilik bilgi, tek kötülük cehalettir.
Premium
Onaylı Satıcı
Çekilişe katılıyorum, benim Discord ID'm: FóréstEdģé#4754

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.