Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
yeni_logo.png

PSD 1.jpg

Minecraft Türkiye - Minecraft 1.13 Sürümünde Canınız Sıkılınca Yapabilecekleriniz
CANIM ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SIKILDI!

Herkese merhaba Minecraft Türkiye ailesi! Minecraft'a gelen Su Altı Güncellemesi (Aquatic Update) ile beraber oyundaki denizler, artık daha deniz gibiydi. Ayrıca yeni güncellemenin gelmesi de yapılabilecek birçok şeye gebe olmuştu. Fakat oyuna ne eklenirse eklensin, bazen elbet sıkılmak mümkün. İşte bu yüzden biz de Minecraft 1.13 sürümünde canınız sıkılınca yapabileceğiniz birkaç şeyi listeledik. O zaman hadi daha ne bekliyoruz? Konuya geçelim!

Bir kahraman olun ve kaplumbağa yumurtalarını koruyun!
Pis yeşil yaratıklar -kısacası zombiler (Minecraft Zombie, Minecraft Zombies)- güzelim kaplumbağa (Minecraft Turtle, Minecraft Turtles)yumurtalarının üstüne çıkıyorlar! Bitti mi? Hayır! Çıkmalarımı yetmezmiş gibi bir de üstlerinde zıplayıp yumurtaları kırıyorlar. Doğacak nice kaplumbağalar bu pis yeşil yaratıklar yüzünden doğamadı! O yüzden bir kahraman olun -mümkünse SÜPERMEN kostümü giyin- ve kaplumbağa yumurtalarını koruyun! İster kılıcınızla pis yeşil yaratıkları öldürün, isterseniz havadan gelen bir ok saldırısıyla onları yok edin!
2MaAqAVtSAm30_i31UU3Xw.png

Usta bir yüzücü edasıyla suya atlayın ve ölene kadar yüzün!
Güncellemeyle birlikte eklenen yeni animasyonla birlikte, artık gerçekten yüzdüğünüzü görebiliyorsunuz. Bu yüzden usta bir yüzücü edasıyla suya atlayın ve yüzün. Yunuslarla (Minecraft Dolphin, Minecraft Dolphins) birlikte yüzün, köpekbalıklarıyla (Minecraft Shark, Minecraft Sharks) birlikte yüzün, timsahlarla (Minecraft Crocodile, Minecraft Crocodiles, Minecraft Alligators) birlikte yüzün. Ölene kadar yüzün, hemen ardından tekrar atlayın ve tekrar ölene kadar yüzün! Bunu 20 kere tekrarlayın ardından 20 kez daha tekrarlayın ve 20 kez daha tekr... Upps, plak gibi takıldık yahu!
Karanlık gecelerin yaratığına bir Ronaldo edasıyla çalımlar atın!
Kapkara gecelerin efendisi, gökyüzünün hakimi hayaletlere (Minecraft Phantom, Minecraft Phantoms) çalım atın. Mutlaka size saldırmak için alçalacaklardır. Doğru anı bekleyin ve size tam vuracaklarken sağa veya sola kaçın! VE RONALDO'DAN MÜKEMMEL BİR ÇALIM, RAKİBİNİ BAKKALA GÖNDERDİ! Ayrıca elitrayla onlara eşlik etmeye çalışabilir veya onlara çalım atmaya devam edebilirsiniz.
NiDLOKFUTzWCE-lDhg-Ibg.png

Bir avcı olduğunuzu düşünün ve biraz Legolas'çılık oynayın!
Üç dişli mızrak (Minecraft Trident) ile harika atışlar yapın ve yaratıkları fantastik şekillerde öldürün. Creeper (Minecraft Creeper, Minecraft Creepers)'ları öldürerek nanonilyonsdfasdfasf tane barut sahibi olun. Daha fazla harika ve fantastik atışlar yapın. Daha da fazla harika ve fantastik atışlar yapın. Kullanıcı adınızı Legolas olarak değiştirin ve üç dişli mızrak kullanma konusunda her gün 2 saat antreman yapın.
Bir zengin edasıyla blok partisi yapın ve blokları etrafa saçın!
Kendinizi yeni eklenen bloklarla doldurun, DJ kiralayın, odanıza kocaman bir disko topu koyun ve blok partisi yapın! Blokları etrafa saçın, sonra geri alıp tekrar etrafa saçın. Ya da bloklarınızla parkur yapın ve o parkuru 30 kez baştan sonra tekrar geçin. Ayrıca bir çalışma masası ile yeni gelen blokları nanonilyonsdfasdfasf kez craftlayın. Hâlâ sıkılıyor musunuz? Blokları suyun içine atın ve yukarı doğru sessiz, sakin, huzurlu ve heyecanlı yükselişini izleyin. IMDb: 10/10
_-2uyN3qTYugz-Vxh9yzOQ.png

Konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz, kendinize iyi bakın ve esen kalın...

a.png

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Basarılı cok güzel olmus eline saglık.

GGKağan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

gollapuzesi#5701

Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Samanyolu Galaksisi
Minecraft
gollapuzesi
Aynen, baya güzel bir konu olmuş. Bunları uygulayacağım, ben de 1.13'te neler yapabiliriz diyordum.

Kerim Can Özkurt

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
30
Puanlar
6.280
Minecraft
KerimCan05
Başarılı bir çalışma olmuş eline sağlık.

devbrius

plugin developer
Emekli
Onaylı Satıcı
Elmaslar
247
Puanlar
13.655
Günün konusu çalışmasının seçilen ilk konusu, bunu fazlasıyla hak ediyor. ;)

Jorji Costova

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
25
Puanlar
0
Yer
The Sun
Ehehehehe, oldukça eğlenceli bir konu. Minecraft çok ilgimi çekmiyor fakat benim bile ilgimi çekti.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Basarılı cok güzel olmus eline saglık.
Aynen, baya güzel bir konu olmuş. Bunları uygulayacağım, ben de 1.13'te neler yapabiliriz diyordum.
Günün konusu çalışmasının seçilen ilk konusu, bunu fazlasıyla hak ediyor. ;)
Ehehehehe, oldukça eğlenceli bir konu. Minecraft çok ilgimi çekmiyor fakat benim bile ilgimi çekti.
Güzel yorumlarınız için teşekkürler!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı