Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
minecraft-turkiye-png.47779

Selam Minecraft Türkiye! Ben Dagon. Bu konumda sizlere Minecraft Mega Canavarlar modunu tanıtacağım. Gerçekten oyunu zorlamak istiyorsanız kesinlikle öneririm. Modu beğenmeyenler de olacak tabii ki. Fakat hayatta kalma sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum! Mod hakkında sizlere şunlardan bahsedeceğim;
  • Canavarlar nedir?
  • Mega canavarlar hakkında.
  • Canavarların görüşünü.
  • Mod hakkındaki videolar.
  • Kendi yorumum.
Canavarlar Nedir?
Canavarlar, Minecraft'ta zararlı yaratıklardan ibaret. Zararlı yaratıklar saldırgan olması, bize zarar vermesi gibi kötü huylara sahip. Benim en sevdiğim yaratık Creeper. Adam gibi etrafta patlıyor :D Adam gibi adam... İskeletler adamca savaşmadan anca ok atıyor... Ne yazık. Gel adamca kapışalım :D

Örümceklere saygım sonsuz hele zehirli olanlar tabii ki bizim ağabeyimizdir :D Gerçekten bunları oyuna eklemek güzel bir fikir. Oyun sürekli eğlenceli geçerse zaten sıkıcı olmaya başlar. Zorluk olmadan, emek vermeden oyunun tadı çıkmak. Her neyse, canavarlar oyunda gayet normalken bizim bu modumuz onları mutasyona uğratıyor ve gerçekten görünüşleri değişiyor. Büyüyüp çok daha güçlü oluyor ve gerçekten bizim de içimizden geçiyorlar...

Yavaş yavaş modumuzu tanıtmaya geçelim. Modu bu konuyu tamamen okuyup öyle kurun ki bilgi sahibi olun!

x1080-VCx.jpg

Mega Canavarlar Hakkında.
Mega canavarlar, oyundaki zararlı yaratıkların kimyasının değişmesi ile daha büyük, daha güçlü olmasıdır. Modda mutasyona uğrayan canlıların animasyonu da bulunmakta ve gerçekten harika! Mutasyonlar hem fiziksel hem de yeteneklerdir. Her yeni mutant şimdi çok daha güçlü ve yeni, daha güçlü saldırılara sahip. Şimdi patron çeteleri olarak düşünülebilir ve muhtemelen bir macera modu oyununda hayata geçirilirse son derece iyi çalışırlar.

Şimdi ise anlattıklarımı görme vakti. Az sonra sizlere göstereceğim fotoğraflarda modu tamamen anlayabilirsiniz. Yani ne olduğunu neler eklediğini vs. her şeyi! Siz ise yorumlarda mod hakkındaki kendi düşüncelerinizi yazmayı unutmayın lütfen. Sıra görsellerde! Peyyyyniirrrrr!!!

Canavarların Görünüşü

Creeper
En sevdiğim adam gibi adam!

creeper+mutante.png

Kocaman olmuşsun ağabey! Zaten fenaydın şimdi daha beter!

Zombi
Baba?

szvn0n.png

Enderman
Ender yavaş? Ciğerimi söktün!

maxresdefault.jpg

Örümcek
Örümceği fazla sevmem. O yüzden bir şey demeyeceğim :D

2qQon.png

İskelet
Arkacı gavur!

maxresdefault.jpg

3 Başlı Canavar
Bilemiyorum...

maxresdefault.jpg

Beholder (Mod Eklemiştir!)
Modun eklediği çok güzel bir canavar.

2013-01-19_142233_zpsb7aa9b2e.PNG

Kardan Adam
Adı üstünde adam!

RGB3Z-1-.png

Mod Hakkındaki Videolar

Benim Yorumum
Evvet sayın Minecraft Türkiye üyeleri! Şimdi ise benim yorumum. Bana kalırsa mod harika. Yapan kişi yememiş içmemiş ne eklesem diye düşünmüş. Ve başarıyı elde etmiş. Gerçekten harika bir mod yapmış. Oyuna farklı özellikler katmak gerçekten oyunu güzelleştirecektir. İndirmenizi kesinlikle tavsiye ederim. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Konuyu okuduğunuz için teşekkürler. Mod hakkındaki görüşlerinizi yazmayı unutmayın. İyi forumlar!

G

Garp

Ziyaretçi
Açıkçası onca güzel mega canavar (boss) var iken bunları seçmen beni üzdü. Yine de başarılı bir konu, ellerine sağlık.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
bu moddaki Yay efsane bişeydi, titanyum fln toplaması acayip kolay ama op itemlerdi :3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Şimdi hatırladım. Orta okula gittiğim zamanlar bu modları izlerdim. Eski ama efsane modlardandır.​

meyu

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

meyu#9257

Elmaslar
4
Puanlar
0
Başarılı bir konu olmuş, ellerine sağlık!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı