Sol Reklam
Sağ Reklam

Eklenti sizce güzel mi?

• Türk yapımı eklenti ve popüler neyini beğenmeyelim?

Oylar: 3 50,0%
  • Daha iyisini bekliyordum :3

Oylar: 3 50,0%

• Oy Verenler
    6
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

33361.jpg

Köylü Dövüşü Eklentisi
Selamlar ailemiz, bugün sizlerle bütün sunucu sahiplerinin aradığı ama bulamadığı eklentiyi tanıtacağım. Son zamanlarda bu eklenti çok aranmaya başlandı. Açık konuşmak gerekirse ben bu konuyu açarken çok heyacana girdim. Sebebine gelirsek bu eklenti bütün ülkemizde olan sunuculara yayılabilir. Ben bu konuyu sizlerin sunucusuna yeni bir etkinlik eklentisini paylaşmak için açıyorum. Bu eklentiyi bence kendi sunucunuza mutlaka yükleyin. O zaman başlayalım.

Ön Gösterim & Eklentinin Amacı
Öncelikle bu eklenti gururumuz Türk yapımıdır. Ancak yabancı forumda eklentiyi daha çok ilgi görmesi için İngilizce yapmışlar. Söz konusu eklentinin adı ''Villager Fight'' adı ile geçiyor. Eklenti 1.8 ile 1.11 sürümleri arasını desteklemektedir. Bu eklentinin amacına gelirsek bu eklenti ile sunucunuzda köylüleri dövüştürebilirsiniz. Ancak bu eklenti o kadar boş bir eklenti değil. Sunucuya eklentiyi yüklediğiniz zaman bir boks kapışma mekanı yapın. Oyunu orada oluşturmanız gerekiyor. Oyunu oluşturmanız için aşağıda öğretim yazısı yazacağım. Bir boks mekanı yaptıktan sonra 2 köylümüz oluyor. Bu köylüler birbirlerine mesajlı ve konuşma özellikli holagramlı kapışıyorlar. Eğer sunucunuzda bu eklenti ile bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız boks merkezini yapıyorsunuz. Eklentinin ayarlarını yapıp oyunu hazırlıyorsunuz. Daha sonra bir saat belirleyin. O saat örneğin saat 19.00 bu saatlerde hep ''Köylü Dövüşü'' etkinliği düzenleyin. Dövüş başlayacağı zaman sohbete yazılar gelir. Örneğin Dövüş 30 saniye sonra başlıyor. Bu mekana bu komut ile gelin ve dövüş takımını seçin yazısı gelir. Yaptığınız mekana Citizens eklentisi ile NPC koyup, /vfbet komudunu ekliyoruz. Oyuncularınız Mavi veya Kırmızı takımı seçecekler. Bu takıma çıkan seçeneklerden bir para yatıracaklar. Oyun sonunda kazanan takıma kaybeden takımın yatırdığı paralar kazanan takıma oranla dağıtılıyor. Ekstra oyuncunun yatırdığı para kendisine geliyor.

İşte sizlere anlatmaya çalıştığımız Türk yapımı eklentimiz.
Gördüğünüz gibi bir boks arenası ve 2 köylü birbirine giriyor.
Köylülerin isimleri Türkçe dilinde dikkat ediniz.

dff8f5c29a7f77e592a1d9ccf48d2878edc25aba

Eklenti Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorum.
Türk yapımı olan bu eklentinin yapımcıları Spigot forumunda paylaşacaklarından eklentiyi yabancı dil yapmak istemişler.. Eklenti tamamen İngilizce ancak eklentiyi yüklediğiniz zaman Eklentinin ayarlar kısmını çeviriden çevirip Türkçe ayarlayabilirsiniz. Köylüler birbirlerine girerken canları vs. düşüyor. Hayatta kalan köylü oyunu kazanıyor. Tamamen kazanma olayı şans meselesidir. Eklentinin mevcut son sürümü 2.2'dir.
Eklenti 1.8 ile 1.13 sürümleri arasını desteklemektedir.

Eklentinin Yetkileri

vfight.vip - Vip oyuncuları için 1.5x yerine 2x para verir.

vfight.admin - Yönetici komutlarına erişim sağlar.

Eklentiyi Nasıl İndirebilirim?
Öncelikle bu eklenti Türk yapımcılar tarafından 5 $ ücreti ile satılmaktadır. Türk lirasına çeviricek olursak 26,38 Türk Lirası oluyor. Şu an eklenti %33 indirimde gözüküyor. Bence yapımcılar indirim yapmışken bu fırsatı kaçırmayın. Şimdi gelelim bu eklentiyi nasıl indirebileceğinizi öncelikle Eklentinin yapımcıları eklentiyi çalıştırmak için zekice bir olay yapmış. Bu eklentiyi satın aldığınızda verilen kodu girerek 1 kere çalıştırabilirsiniz. Çalıştırdıktan sonra sadece o sunucu adresinde çalışır. Başka sunucularda kullanılamaz. Ya da sunucu kapanırsa başka adresden sunucu açarsanız Eklentiyi maalesef tekrar satın almak zorundasınız. Bu eklenti yabancı sunucularda çok popüler. Şimdi isterseniz eklentiyi nasıl indirebileceğiniz gelelim.

Köylü Dövüşü Eklentisi : Eklentiye gitmek için buraya tıklayın.
Citizens Eklentisi : Eklentiyi indirmek için bu yazıya tıklayın.
Vaults Eklentisi : Gerekli olan bu eklentiyi indirmek için tıklayın.

Not : Citizens eklentisi Türk yapımı değildir. Bildiğimiz NPC eklentisidir. Ücretsiz indirebilirsiniz.
Bilgilendirme : Bu eklentiyi satın alsanız bile başka bir arkadaşınız sizden indirip eklentiyi çalıştıramaz.

Türkçe Sürüm : Maalesef şu anlık Türkçe sürümü yok sizler kendiniz ayarlamak zorundasınız.

Eklentinin Oyun İçi Gösterimi
Şunu tekrar belirtmek isterim eklenti kesinlikle Türk yapımıdır. Gif resminden zaten Türkçe isimler anlarsınız. Sadece yabancı forumda satıldığı için yabancılar tarafından çekilen oyun içi eklenti resimlerini sizlere sunuyorum. Resimleri ve daha fazlasını ana eklentiden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

MVRbW6.png

ZXnaV0.png

GG103LX.png

njGGmg.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Daha önce bir arkadaş paylaştıydı paralı pluginler hakkında işte ondada vardı bu konu sonra araştırdım beleşi yok :D olsa bile fazla önemi yokki ne olacak o onu dövse kazansa anca sunucuya özgün sistem olur

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars
Güzel bir tanıtım olmuş, başarılar diliyorum.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Daha önce bir arkadaş paylaştıydı paralı pluginler hakkında işte ondada vardı bu konu sonra araştırdım beleşi yok :D olsa bile fazla önemi yokki ne olacak o onu dövse kazansa anca sunucuya özgün sistem olur

Bence ülkemizde bu eklenti yayılmamışken sunucuya eklemek güzel popülerlik getirir.

Güzel bir tanıtım olmuş, başarılar diliyorum.

Tanıtımı beğendinize sevindim :)

Nykseus

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Nykseus#4859

Elmaslar
118
Puanlar
13.530
Minecraft
Nykseus
Bu eklentinin bir bugu var sanırsam .

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Nykseus

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Nykseus#4859

Elmaslar
118
Puanlar
13.530
Minecraft
Nykseus

utsukushihito

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi
keşke önce atılan ratingleri okusaydınız... leş gibi eklenti

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

utsukushihito

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Oylama bölümündeki Türk yapımı olayını tam anlayamadım.
Neyse asıl diyeceğim şu ki: InactiveResource yani bu eklentiyi paylaşan kişinin hesabına girerseniz, herhangi bir şey satın almamanızı çünkü terkedilmiş eklentilerin sahte bir hesapla paylaşılıp eninde sonunda kaldırılacağını söylüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı