Sol Reklam
Sağ Reklam

Sıradaki yok edeceğimiz şey ne olsun?

• BİR MUZ! KUTSAL MUZ!

• Plüton neden ağlıyor?

• yo. yo. ddr4 ram is here.

• A Saucepan Pierces The Mountains. Yay!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski

tumblr_o6i122bxx01qhu3vxo1_r2_1280.gif

Hadi Dünya'yı Yok Edelim! (ÖDÜLLÜ)
Merhaba Bu forum oyununda Dünya'yı herhangi bir sebepten dolayı yok ediyoruz. Bir patlama yaratın veya zombi ordusuyla insanlığın sonunu getirin, nükleer bombanızla şehirleri yerle bir edin veya Dünya'nın çekirdeğini bir salatayla değiştirin. Özgürsünüz!
─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
Tabii birkaç şartımız var! Hadi bunlara bir göz atalım.
  • Dünya'yı kesinlikle yok etmelisiniz. Yok etmezseniz ayıp olur.
  • Konuya oyun dışı bir mesaj yazamazsınız. Yoksa gece gelir yeriz.
  • Forum kurallarına uyarak mesaj atmaya özen gösterin.
Kuru kuruya gitmez, bir de ödülümüz var!
Ödüller bitince yenileri de eklenecektir. Emin olun.
  • 100. mesajı yazan kişi ₺5 değerinde tasarım indirimi kazanacak.
  • 150. mesajı yazan kişi 3 günlük Premium Üyelik kazanacak.
  • 175. mesajı yazan kişi ₺20 değerinde konu tasarımı kazanacak.
  • 200. mesajı yazan kişi ₺7 değerinde tasarım indirimi kazanacak.
  • 250. mesajı yazan kişi ₺10 değerinde tasarım indirimi kazanacak.
  • 300. mesajı yazan kişi ₺30 değerinde konu tasarımı kazanacak.
  • 350. mesajı yazan kişi 1 haftalık Premium Üyelik kazanacak.
─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

İşin bitti Dünya! Çekirdeğini bir salatayla değiştiriyor ve seni mezara gömüyorum.
Sıra sizde, yaratıcılığınızı konuşturun...

Son düzenleyen: Moderatör:

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars
Bütün ülkelere nükleer bomba yerleştirip Mars'a kaçarım ardından patlatırım BUM ! Elveda Dünya.

Denix07

"Mutluluğun bir yolu yok"
Elmaslar
90
Puanlar
13.720
Ohh. Uzun süredir üzerinde çalıştığım bomba ve uzay mekiği sonunda bitti."Artık DÜNYA diye bir yer kalmayacak HAHAHAHAHAH".Hazırlıklara başlayalım. Huh,tüm hazırlıklar tamam.Geriye tek bir şey kaldı zamanı geldiğinde mekikten bombayı atıp dünyayı yok etmek hahahaah.Evvet sonunda uzay mekiğindeyim ve gerekli yüksekliğe ulaştım.Artık bombayı bırakma vakti. BOMBANIN ATILMASINA SON 3 2 1 . Bütün insanlıık yook olacak hahahahaa.Ne ne oluyor uzay mekiğim düşüyor,hayıır ölmek istemiyorum.

Oh,sonunda bu zorlu görevi geçebildim. Annee Kola getirir misin ?

Nugato

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
51
Puanlar
13.470
Yer
Bursa
Zombilerle takım olup mc-tr ailesi hariç herkezi zombiye çevirip bir ordu kuralım ve bütün dünyayı biz yönetelim "hahahhaha"

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

La Casa de Papel'den özenip Nasa'yı basıp çalışanları rehine almak bende profesör olucağım.
Nasada ki çalışanları köle gibi çalıştıracağım hepsi nükleer santralleri patlatıcak ayrıca nükleer bombalar patlatıcak.
Dünya Çernobile dönücek, Nasa ekibiyle bütün el verişleri şeyleri toplayıp Mars'a santraller kuracağız.​

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Dünya'nın yanına gittim ve şöyle dedim: Dünya, yok olur musun lütfen? Şu an kara delikten yazıyorum.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Dünya zaten yok olmuş durumda neyin peşindesiniz ?

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Hikaye olarak yazayım :
Yıl 2604:
Bilim insanları bir proje üzerinde çalıştıklarını bu projenin son 500 yılın en büyük projesi olduğunu söylediler.
Yıl 2613:
Bilim insanları üzerinde çalıştıkları bu projenin klonlar üzerinde testlerini yapmaya başladılar.
Sonuç başarılıydı.
Yıl 2614 :
Bilim insanları yaptıkları projeleri holografik pankart üzerinde tanıtmaya başladı.
Yıl 2615 : Bu proje neredeyse tüm dünyaya yayıldı. Projenin satışı başladı.
Yıl 2620 : Artık bu icat neredeyse tüm dünyanın eline geçmişti. İcat insan beyninin çalışma kapasitesini %150 ye çıkarıyordu.
Yıl 2630 : Artık herkes de olan bu icat bazı art niyetli insanların kötü emellerine karıştı.
Yıl 2635 :
@Admiraldus adındaki bir kötü, aklını kullanarak dünyayı bir kara deliğe sürükleyerek yok etme planları yaptı.
Yıl 2635 2.Dönem : Profesör Doktor @SydeFQ, ünlü başkan ve @Hai ve başkan yardımcısı @Smt287 admiraldus un planlarını bozmak üzere gizli bir toplantı düzenledi
Yıl 2636 : Admiraldus planlarını devreye soktu ve dünyanın farklı yerlerine devasa yapılar yapmaya başladı. Bu yapılar 2 ay gibi kısa süre içerisinde tamamlandı.
Yıl 2637 : SydeFQ ve Hai admiraldus u engellemeye çalışsalarda başarılı olamadılar.
Yıl 2640 : dünya ile karadelik arasında 5 ışık yılı mesafe kalmıştı ki karadelik dünyayı içine çekti.

DÜNYA YOK OLDU.

NOT : Dünyayı yok etmek zorunda olmasaydık farklı bir son yapabilirdim
İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
Ben > Dünya : Dünya dönermiş ay da köfte…
Dünya > Ben : Kendimi patlatıyorum.

Dünyaya "Dünya dönermiş ay da köfte… " dedim ve o da bana "Kendimi patlatıyorum." dedi.

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
2 adet tren ve atomik büyütme cihazımla Mars'a gider, sonrasında trenleri ay boyutuna getirip Dünya'ya fırlatırım. Temiz iş.

BugraB - LifeBugraRS

Lifestill - Photography, Graffiti, Developer
Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
LifeBugraRS
Twitter
lifebugrars1
1 Dünya yoketme planı dahamı yapıyoruz ıhııhıhıhı.
Bunu yapmadan önce dünya dışında kendime yer altı base'i yaparım orayı silahlarla lüks eşyalarla son teknoloji teknolojik malzemelerle donatırdım. Sonra nükleer bir askeri bölge yapardım orada böyle atom bombasıdır hidrojendir o dur bu dur bombalar yapardım, sonra 1 gün belirlerdim, bir virüs yayardım önce zombi virüsü herkes zombi olacak vs. Her Türkün hayali olan çatıdan sniper ile zombi avlamayı yaptıktan sonra dünyadan uzaklaşır ve yer altı base'ime giderdim. 2 3 gün sonra herkes zombi olduktan sonra bombaları patlardım, nasıl olsa zombi ya hepsi hiç birininin canı yanmadan acı çekmeden dünyayı yok ederdim sonra, O müzik çalar dın dıntın dın (GTA Görev Geçildi Sesi)

mışyın pssd.png

AlphaSpy

Pluginer & Builder

Discord:

AlphaSpy#2461

Elmaslar
114
Puanlar
6.520
Yer
Hollanda
Minecraft
KadirTR
yıl 2018 yeni başkanımız seçildi ardından yıl 2019 başkan suikast planı sonucu öldürüldü yıl 2020 yöneticek başkan zombiler tarafından ısırıldı ve kendisi bir zombiye dönüştü artık türkiyeyi zombiler yönetiyordu yıl 2021 zombi tarafından ısırılan yeni başkan amerika'nın washington heyaletindeki beyaz sarayda onu bekleyen trumpla görüşmesinde Trump'ı ısırarak onuda bir zombi yaptı bu büyük 2 adamın oldukları zombi sonucunda dünyayı zombiler yönetmeye başladı elinde olan tüm bilgileri zombiler kullanarak mars'tan uzaylılarla anlaşarak dünyayı yok edip yeni bi hücre inşa etmeye başladılar...

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Dünyanın yok olması için yapmanız gereken tek şey beklemek, 3-4 milyar yıl sonra zaten güneş tarafından yok edilecek. En mantıklı ve gerçekci cevabı verdim sanırım seni gidi 6. admiraldus :D

ForestEdge

Ben mi deliyim, yoksa diğerleri mi?

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc
Yıl 2019, Ocak ayı.

Dünya çok güzel, çiçekler açıyor bolluk içerisinde hayatımıza devam ediyoruz.

Yıl 2023, Ocak ayı.

Hey, sanırım çiçek artık o kadar'da güzel değil. Artık eskisi kadar güzel açmıyor ve çok kötü kokuyor, neler oluyor böyle.

Yıl 2029, Ocak ayı.

Çiçekler ölümcülleşmeye başladı! Artık oksijen çekerek karbondiyoksit veriyor! Fotosentez denilen birşey kalmadı, yardım edin!

Yıl 2035, Ocak ayı.

İnsan nesli tükeniyor! 2030 yıllarında yapay oksijen üretmeye başladık ancak artık onu yapacak malzememiz kalmadı! Ormanlar cehenneme dönmüş durumda, sanki orman yaptıklarımızın bedelini bizlere ödetiyor!

Yıl 2040, Ocak ayı.

Dünyada hayvan kalmadı, su ve yemek kıtlığı çekiyoruz. Yapay oksijenimiz 3 yıl sonra tükenecekmiş. Çılgın bilim adamları aya çıkmamızı öneriyor ancak imkansız! Dünyanın sonu geldi hemen birşey yapmalıyız!

Yıl 2041, Ocak ayı.

Yapacak birşey kalmadı, artık son'a mahkumuz... Ancak o da ne! Bütün dünya haberleri aynı haberi gösteriyor! "Madem dünyanın sonu geldi, bizim'de elimiz kolumuz bağlı durmasın. Dünyanın çekirdeğindeki enerjiyi çekerek doğaya karşı kullanacağız. Eğer bunu bir insan duyuyorsa hemen merkez sığınma noktasına doğru yola çıksın! 2 Ay sonra işe koyulacağız."

Yıl 2041, Mart ayı.

Yaklaşık 10 gün önce merkez noktasına vardık, çaresiz yüzlerce insan burada. Dünyada başka insan kaldığını sanmıyorum, özellikle köyde yaşayan insanlar..
Bilim adamları ve onlarca insan işe koyulmaya başladı, biz merkez noktasındaki sığınakta bekliyoruz, inşallah başarabilirler.

Yıl 2041, Nisan ayı.

Aradan bir ay geçti, kazı çalışmaları sonunda bitti. Yaklaşık 13 kişi kazı esnasında hayatını kaybetti. İnşallah bu proje çözüm olacak ve dünya kurtulacak! Şuanda enerji çekimi başladı!

Yıl 2041, Nisan ayı. (Enerji çekiminden 3 gün sonra.)

Enerji çekimi sırasında bir kaza meydana geldi, şuan benden başka insan varmı bilmiyorum. Enerji çekimi sırasında bir kıvılcım görerek koştum, benle gelenler oldu ancak kurtulduklarını sanmıyorum! Yıkık bir harabede kalıyorum, burada birkaç gün hayatta kalabilirim.

Yıl 2041, Nisan ayı. (1 Gün sonra..)

Hayatta kalamıyorum! Kabuslarla dolu bir gündü, sanırım oraya geri döneceğim..

(1 Saat sonra, sığnakta.)
Burada lav var, bir sürü lav.. Ancak o da ne! Karşıda bir istasyon var, sanırım araştırma üsleriydi. Ancak hiçbir zarar göremiyorum, oraya gideceğim!

(Gittikten sonra..)
Burası çok garip, sanki insanları bilerek öldürmüşler gibi! Ancak bir kol var ve altında "Her şeyi yok et!" yazıyor. Yiyeceğim ve suyum kalmadı, açlıktan biraz sonra dahi ölebilirim. Tek çarem bu kol. Ya öleceğim, ya kurtaracağım.

(Kolu çeker, ve bilim adamlarının bir yere giderken bıraktığı mini laboratuvar'ki aslında dünyanın sonunu getirecek olan kol olan kolu çekmiştir. Lavlar fışkırır, ve dünya üzerindeki her şeyi yok eder. O sırada oluşan bir devasa gedik büyür ve dünyanın merkezinden dünyayı ikiye ayırır, dünyanın bir parçası marsa doğru giderken bir parçasıda güneşe diderek kül olmuştur. Mars'a giden parçası çarpışarak mars'ı yok etmiştir, oluşan patlamalardan bütün güneş sistemi etkilenmiş ve güneş sistemi yok olmuştur, güneş sisteminde oluşan patlama samanyolunu yok etmiştir, samanyolunda oluşan patlama diğer galaksilerede uzamış ve galaksi bütün galaksilerle beraber yok olarak evrenin ve dünyanın sonu gelmiştir.)

Okuduğunuz için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı