Çekiliş - Bitti Minecraft Türkiye GTA V Çekilişi! - 6 hafta, 6 farklı oyun!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

admiraldus

DEVASTATE
Emekli
Onaylı Satıcı
Elmaslar
1.977
Puanlar
3.340
admiraldus
admiraldus#5822
Minecraft
admiralduski

Minecraft Türkiye GTA V Çekilişi! - 6 hafta, 6 farklı oyun!
Küçüklüğümüzden beri oynadığımız efsane bir oyun... Birçok farklı oyun, birçok farklı karakter, birçok farklı hikaye ve arkalarında bıraktıkları... Rockstar Games, GTA serisi ile bir efsane oluşturdu ve yıllardır GTA oynuyoruz. Bazılarını sevmedik ama bazılarını ise hiç unutmadık, aklımızada bir efsane olarak kazındı. "6 hafta, 6 farklı oyun!" sloganıyla başladığımız oyun çekilişlerinin 3. haftasında, Michael, Franklin ve Trevor'ın hikayelerini oynadığımız ve serinin en iyi oyunlarından biri olan GTA V çekilişle karşınızdayız. Şimdi gelin isterseniz çekilişin detaylarına geçelim.

Çekiliş şartları nedir?
  • Kullanıcının, forum hesabında en az 35 mesajı ve de en az 10 beğenisi bulunmalıdır.
  • Kullanıcı, Minecraft Türkiye Discord Sunucusu'nda bulunuyor olmalıdır.

minecraft-türkiye-gta-v-çekilişi-1.jpg
Çekilişe nasıl katılacağım?
  • ADIM 1 - Öncelikle tüm şartları yerine getirdiğinizden emin olun. Aksi taktirde çekilişe katılamazsınız ve ödülü kaçırırsınız!
  • ADIM 2 - Eğer şartları yerine getiriyorsanız konuya şu yorumu atmanız yeterlidir: "Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: admiraldus#0683."
Çekiliş ne zaman açıklanacak?
Çekilişlerin belli bir açıklanma saati yoktur. Her çekiliş 6 gün sürer ve 6. gün çekiliş açıklanır. 7. gün ise yeni çekiliş başlar.
Eğer çekilişi kazanırsam ne yapacağım?
Çekilişi kazandığınız zaman biz sizle Discord üzerinden iletişime geçeceğiz ve gerekli işlemleri oradan yapacağız. Zaten siz çekilişe katılırken Discord ID'nizi söylediğiniz ve Minecraft Türkiye Discord Sunucusu'nda bulunacağınız için size rahatlıkla ulaşabileceğiz. Fakat, çekilişin bitiş tarihinden itibaren çekilişi kazanan kişi bize 1 hafta içerisinde geri dönüş sağlamazsa çekiliş yedek kazanan kişiye verilecektir.
Çekilişe yan hesapla katılan biri olursa ne yapacaksınız?
Çekilişin herkes için eşit ve adil olmasını istiyoruz. Bu yüzden yan hesapla katılımlarda biz bunu fark ederiz ve çekilişten men edilirsiniz. Hatta yan hesabınızın yasaklanma ihtimali bile var. Ayrıca çekilişe konu dışı veya 2 kez katılım mesajı atarsanız mesajlarınız silinir, devam etmeniz durumunda çekilişten men edilebilirsiniz. O yüzden bu tür şeyleri yapmanız sizin için iyi değildir.
minecraft-türkiye-gta-v-çekilişi-2.jpg

Eğer bedava GTA V oynamak ve bedava GTA V sahibi olmak isterseniz, kesinlikle GTA V çekilişimize katılmanızı öneririz. Bu fırsatı kaçırmayın! Çünkü bir daha böyle bir çekilişle karşılaşmayabilirsiniz. O yüzden durmayın, şansınızı deneyin. Belki size çıkar, kim bilebilir ki? Sonraki çekilişte görüşmek dileğiyle, kendinize iyi bakın ve esen kalın efendim...
İyi forumlar,
MC-TR Ekibi...

SoulX

Enderman Katiliyim, Ühühühühü!
Yardımsever Üye
Elmaslar
1.828
Puanlar
3.990
bozq
Soul#4118
Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: Soul#4118

ForestEdge

Ben mi deliyim, yoksa diğerleri mi?
Onaylı Satıcı
Elmaslar
676
Puanlar
2.340
ForestEdge368
ForestEdge#2856
live:emresmrlp
Minecraft
firisteyc
Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: FóréstEdģé#4754

bertek41

The Developer of FDT
Onaylı Satıcı
Elmaslar
473
Puanlar
3.515
Minecraft
YasinSubasi
Çekilişe katılıyorum. Discord kullanıcı adım: yasins#9016

Xyria

Site Yetkilisi & Sosyal Medya Sorumlusu
Site Yetkilisi
Elmaslar
134
Puanlar
2.240
Rhythm34
cyclonies#0035
Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm:Cyclonies#0035

Ancienty

Buraya sanırım özlü söz yazıyoruz..
Yasaklandı
Elmaslar
155
Puanlar
1.440
Minecraft
Ancienty
Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: Ancienty#4360

Elmaslar
158
Puanlar
940
NRack
NRack#0104
Minecraft
NRack
Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: NRack - HYDRA !#0705.

Emre.

Premium
Elmaslar
1.193
Puanlar
4.450
emrenos
shad#2003
Minecraft
BySH4D
Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: SH4D#6253.

"Discord sunucusundan belirtilmemiş bir nedenden dolayı yasaklandım."

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı