• Merhaba Ziyaretçi, Kurban bayramın kutlu olsun! Kurban bayramında hediye almak ister misin? Eğer ki hediye almak istiyorsan buraya tıklayarak bilgileri oku. Bu etkinliği sakın kaçırma!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

admiraldus

deniz, her zaman verdiğini geri alır.
Koordinatör
Premium
Onaylı Satıcı
12 Nisan 2018
185
1.184
890
admiraldus
admiraldus#0683
admiralduski

Minecraft Türkiye GTA V Çekilişi! - 6 hafta, 6 farklı oyun!
Küçüklüğümüzden beri oynadığımız efsane bir oyun... Birçok farklı oyun, birçok farklı karakter, birçok farklı hikaye ve arkalarında bıraktıkları... Rockstar Games, GTA serisi ile bir efsane oluşturdu ve yıllardır GTA oynuyoruz. Bazılarını sevmedik ama bazılarını ise hiç unutmadık, aklımızada bir efsane olarak kazındı. "6 hafta, 6 farklı oyun!" sloganıyla başladığımız oyun çekilişlerinin 3. haftasında, Michael, Franklin ve Trevor'ın hikayelerini oynadığımız ve serinin en iyi oyunlarından biri olan GTA V çekilişle karşınızdayız. Şimdi gelin isterseniz çekilişin detaylarına geçelim.

Çekiliş şartları nedir?
  • Kullanıcının, forum hesabında en az 35 mesajı ve de en az 10 beğenisi bulunmalıdır.
  • Kullanıcı, Minecraft Türkiye Discord Sunucusu'nda bulunuyor olmalıdır.

minecraft-türkiye-gta-v-çekilişi-1.jpg
Çekilişe nasıl katılacağım?
  • ADIM 1 - Öncelikle tüm şartları yerine getirdiğinizden emin olun. Aksi taktirde çekilişe katılamazsınız ve ödülü kaçırırsınız!
  • ADIM 2 - Eğer şartları yerine getiriyorsanız konuya şu yorumu atmanız yeterlidir: "Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: admiraldus#0683."
Çekiliş ne zaman açıklanacak?
Çekilişlerin belli bir açıklanma saati yoktur. Her çekiliş 6 gün sürer ve 6. gün çekiliş açıklanır. 7. gün ise yeni çekiliş başlar.
Eğer çekilişi kazanırsam ne yapacağım?
Çekilişi kazandığınız zaman biz sizle Discord üzerinden iletişime geçeceğiz ve gerekli işlemleri oradan yapacağız. Zaten siz çekilişe katılırken Discord ID'nizi söylediğiniz ve Minecraft Türkiye Discord Sunucusu'nda bulunacağınız için size rahatlıkla ulaşabileceğiz. Fakat, çekilişin bitiş tarihinden itibaren çekilişi kazanan kişi bize 1 hafta içerisinde geri dönüş sağlamazsa çekiliş yedek kazanan kişiye verilecektir.
Çekilişe yan hesapla katılan biri olursa ne yapacaksınız?
Çekilişin herkes için eşit ve adil olmasını istiyoruz. Bu yüzden yan hesapla katılımlarda biz bunu fark ederiz ve çekilişten men edilirsiniz. Hatta yan hesabınızın yasaklanma ihtimali bile var. Ayrıca çekilişe konu dışı veya 2 kez katılım mesajı atarsanız mesajlarınız silinir, devam etmeniz durumunda çekilişten men edilebilirsiniz. O yüzden bu tür şeyleri yapmanız sizin için iyi değildir.
minecraft-türkiye-gta-v-çekilişi-2.jpg

Eğer bedava GTA V oynamak ve bedava GTA V sahibi olmak isterseniz, kesinlikle GTA V çekilişimize katılmanızı öneririz. Bu fırsatı kaçırmayın! Çünkü bir daha böyle bir çekilişle karşılaşmayabilirsiniz. O yüzden durmayın, şansınızı deneyin. Belki size çıkar, kim bilebilir ki? Sonraki çekilişte görüşmek dileğiyle, kendinize iyi bakın ve esen kalın efendim...
İyi forumlar,
MC-TR Ekibi...

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!
4 Aralık 2016
1.276
1.240
2.240
IYusuf_DemirI#4555
live:iyusuf_demiri

Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: IYusuf_DemirI#4555

Soul

Destek Yetkilisi
Destek Yetkilisi
Moderatör
9 Ekim 2017
898
544
940
soulpasa07
Soul#4118

Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: Soul#4118

ForestEdge

Tek iyilik bilgi, tek kötülük cehalettir.
Onaylı Satıcı
24 Nisan 2017
442
169
990
ForestEdge368
FóréstEdģé #4754
live:emresmrlp
EmreSMRLP

Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: FóréstEdģé#4754

bertek41

The Developer of FDT
Destek E. Lideri
Onaylı Satıcı
29 Ağustos 2016
1.114
449
1.565
YasinSubasi

Çekilişe katılıyorum. Discord kullanıcı adım: yasins#9016

Xyria

Site Yetkilisi & Çevirmen
Site Yetkilisi
27 Mayıs 2016
41
126
440
Rhythm34
cyclonies#0035

Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm:Cyclonies#0035

shad

my silence is just another word for my pain
24 Ekim 2014
1.230
1.100
2.150
BySH4D
shad#6253
BySH4D

Minecraft Türkiye GTA V çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: SH4D#6253.

"Discord sunucusundan belirtilmemiş bir nedenden dolayı yasaklandım."

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.