Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Faction Sunucularını Renklendirecek 3 Eklenti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070

Minecraft-Turkiye.png

Faction Sunucularını Renklendirecek 3 Eklenti
Selam Minecraft Türkiye üyeleri, ben Dagon. Bu konumda Minecraft'ın en sevilen ve oynanan sunucularından biri olan Faction sunucularını renklendirecek üç eklentiyi tanıtacağım. Faction, bir çok oyuncunun gönlünü fethetti! Ayrıca kendine özgü sunucular, eşi benzeri olmayan eklentiler sayesinde bir hayli eğlenceli oldu.

Ben Faction'ı pek sevmezdim daha doğrusu oynamazdım. Fakat bir arkadaşım sunucu açtı ve orada oynarken zevk aldım ve günlük oynuyordum. Şunu söylemeliyim ki oyuncu kitlesi çok fazla! Sunucuda dostluklar, arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Unutmayın ki sunucu geçicidir fakat dostluklar ve arkadaşlıklar sonsuzdur. Şimdi ise eklentilere geçelim.

Minions-despicable-me-minions-38654508-1920-1080.jpg

Minions
En sevdiğim eklentilerden biri; Minion. Ben dahil bir çok kişinin Çılgın Hırsızlar filminden tanıdığı Minion'lar küçük fakat zeki varlıklardır. Yukarıda görselleri bulunmakta. Minion'ların eklentisi oyuncuların bir hayli işin yarayacak! Neden mi? Oyuncuların bir çok işini üstlenerek çok büyük bir avantaj sağlayacak.

229897a7283a24187abecb64da2be954b9f66800

Yukarıda da gördüğünüz gibi bizi büyük bir dertten kurtarıyor. Kırdığı her şey kendine özel sandığa konuluyor. Minion bu işi yaparken biz de büyük bir başka bir şey yaparak işleri hızlandırmış olabilir. Gerçekten kim yaptıysa harika düşünmüş ve yapmış. Ellerine sağlık!

f0d980fdc4d74a6ab1b8b072bce1c3de1f512f79

Öncelikle şunu söyleyeyim ki eklenti ücretli fakat aldığı parayı hak ediyor. Eklentinin orijinal sayfasına gitmek için buraya tıklayın. Şunu da belirteyim; parası olan veya durumu iyi olan herkese almasını tavsiye ederim. Gerçekten sunucularda harika işlevler görüyor. Çok fazla işlem yapma yeteneği mevcut. Oyuncular buna bayılacak!

title-superscratch.png

SuperScratch (Kazı Kazan)
Gerçekten harika bir eklenti! Gerek animasyonuyla olsun gerek tasarımıyla. Faction için almaya değer bir eklenti. Kazı kazan, önceden çok farklıydı fakat bu eklenti ile çok değişti ve harika bir hal aldı. Aşağıda da gördüğünüz gibi bu eklenti muhteşem!

scratching.png

Eğer kazıdıktan sonra üç adet hediye resmi bulunuyorsa, farklı şans oranlarıyla ayarlanan hediyeleri kazanırsınız. Animasyonuna bayılıyorum. Hele kazıma olayı harika düşünülmüş. Çıkabilecek hediyeleri ve şans oranlarını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bu eklentinin müthiş bir özelliği daha var!
Kazı kazan görsellerini kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Kendi tasarımınızı bile koyabilirsiniz. Örneğin aşağıda gördüğünüz gibi!

scratching medieval.png

Eski çağ sunucusuna uygun yapılmış bu tasarım da şahane gözüküyor. Eklenti ücretli fakat hakkını veriyor mu veriyor. Faction'da lapis kazarken kazı kazan çıkma gibi bir Skript yazarsınız ve oyuncuların da eğlencesine eğlence katarsınız. Eklentinin orijinal sayfasında gitmek için buraya tıklayın. Orijinal sayfasında daha da çok bilgiye ulaşabilirsin. Şimdi ise son eklentiye geçelim!

a67461c589c39e595d65fc3551b1e5a661d8040f

Gazino (Kumar Oyunları)
Oyuncular, kumar oyunlarını yani şans oyunlarına bayılıyor. Bu eklenti oyuna onlarca hatta yüzlerce kumar oyunu ekliyor. Hepsi birbirinden şahane! Gerçekten harika düşünülmüş ve yapılmış. Bu eklentiye çok uğraşılmış gibi gözüküyor. Bu kadar kumar oyunu eklemeye hayat yetmez be gülüm...

a92e70355f74084c102600c3a7f1cb6d4e0c735b

Yukarıda Jackpot oyununu görüyoruz. Ekranda dönme falan baya iyi olmuş diyebilirim. Jackpot aralarından sadece bir tanesi. Hepsini tanıtmak isterdim fakat çok fazla olur :D. Çıkan eşyaları kendinize göre ayarlayabilirsiniz ki buda harika bir özellik. Eklenti ücretli ama hakkını fazlasıyla veriyor. Şimdi ise bir oyunu daha gösterelim.

554d3f0c38a230e07653c48076f210c684cd19b2

Burada farklı bir oyun görüyoruz fakat ben tam anlayamadım. Animasyonu harika! Galiba çoklu oyuncuyla oynanıyor ve biz para yatırıyoruz. Benim anladığım bu kadar. Eklentinin orijinal sayfasına gitmek için buraya tıklayın. Bu eklentiyi beğenmeyen yoktur sanırım. Orijinal sayfasından daha çok bilgiyi elde edebilirsiniz. Durumunuz iyiyse almanızı şiddetle tavsiye ederim. Şimdi ise kapanışa geçelim.

Son Söz
Evet Minecraft Türkiye halkı, sizlere eğlenceli üç eklentiyi tanıttım. Maalesef hepsi ücretliydi. Ama yapacak bir şey yok adamlar yapıyor, uğraşıyor. Ücret koymak haklarıdır diyeceğiz. Sizde yorumlarda en beğendiğiniz eklentiyi yazmayı, konuyu beğenmeyi unutmayın. Esen kalın!

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
MinePass
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Minion Eklentisi evet gayet renklendirir fakat fiyatı dudak uçuklatıyor. Konun harika, anlatım vs. beğendim. Benden bir elmas...

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
ooo efsane konu olmuş ellerine sağlık <3

SharpTR

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
17
Puanlar
0
Full Emek Skyblock içinde yaparsan, sevinirim. Senin konularını okumayı seviyorum. İyi forumlar

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Konu gayet güzel ama bu eklentileri factionla bağdaştıramadım :P.

ArdaBCivas

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
SociopathJeff
Minion eklentisi hariç diğer ikisi çok hoş duruyor, beğendim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı