Sol Reklam
Sağ Reklam

Euro Truck 2 Simulator (ETS 2) Sistem Gereksinimleri

devbrius

plugin developer
Emekli
Onaylı Satıcı
Elmaslar
247
Puanlar
13.655
euro-truck-simulator-2.jpg

Euro Truck 2 Simulator (ETS 2) Sistem Gereksinimleri
Tır şoförü olmaya ne dersin?

Forum ailesine selamlar! Eminim ki, bir çok kişi simulator oyunlarını sever. Yine onlardan bir tanesi olan ETS 2 hakkında bazı bilgiler öğrenecek ardından ise sistem gereksinimlerini göreceğiz. Sadece bir sistem gereksinimleri konusu demeyin, belki bu yazımızın sonunda fikriniz değişir ve oyunu almaya karar verebilirsiniz. Bunun garantisini vermiyoruz ancak bir ihtimal bulunuyor.

Öncelikle size söylemeliyim ki oyunun grafik ve oynanış yapısı diğerlerine göre fiyat olarak çok uygun. Eğer eğlenceli, zevk verici ve akıcı bir oyun keyfi yaşamak istiyorsanız bu oyunu size önerebilirim. Euro Truck Simulator 2'yi oynamış bir kişi olarak ben oyunu çok beğendim, gayet güzel ayrıca oyunu bir kaç saat oynadıktan sonra Online olarak da oynama şansınız oluyor. Toplum içinde pek rahat edemem diyorsanız, Offline halde oyununuza devam edebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir şey, istediğinizi seçmekte özgürsünüz.

ghostdk-misty-mod-1-30x_2_8Z770.jpg

Simulator dedik ama bununla kalmıyor, oyun içerisinde benzininden tutun hava koşullarına kadar ayrıntılı bir düzen yer alıyor. Teslimatı tamamlamak veya serbest gezinti yapmak için bir yol haritasına ihtiyacınız olduğunda navigasyon yardımınıza koşuyor. Ama kullanmakta olduğunuz karakterin uykusu iyi, kullanacağız tırın sağlam ve güçlü olması gerekiyor. Tabii birazda benzine ihtiyacınız var, özel bir iş aldığınızda benzin imkanı her zaman size sunulur fakat kendi işinizi yaparken kendi sorumluluklarınızı kendiniz halletmelisiniz.

ETS 2'yi oynarken kendinizi gerçek bir hayatta düşünebilirsiniz, oynanış ve yapısı buna imkan veriyor. Hatta bunu daha da ciddi hale getirmek için sisteminize bağlı olarak çalışan direksiyon setleri gibi olaylar var, dilerseniz o şekilde de oynayabiliyorsunuz. Sizlere bunları anlatırken bile iyi ki almışım diyebiliyorum çünkü oyun yapımcıları her konuda üst düzey olmak üzere fazla bir sistem gereksinimi istemeyen bir oyun çıkarmışlar, onlara buradan tüm dileklerimi iletiyorum.

euro-truck-sim-2-gameplay-6.jpg

Son olarak size söylemem ve hatırlatmam gereken bir konu olduğunu düşündüğüm şeyler var. Bunlardan ilki belirli ve çeşitli yollarla tırların yerine örneğin bir otomobil veya otobüs gibi araçları oyuna dahil edebilmeniz mümkün. Diğer bir söylemem gereken şey ise eğer oyunu Steam'ın yaz dönemi ya da yılbaşı tarihlerine yakın bir zamanda alırsanız, 39₺'ye alacakken bu fiyat 9,75₺'e kadar düşmekte.

Oyun şu anlık için sadece PC platformu
Steam için yer almaya devam ediyor. Belki ilerleyen yıllarda diğer platformlar için çıkabilir ama bunun net bir bilgisini veremeyiz. Ancak oyun yapımcılarının bir kaçı oyunun sadece tek platform için kalmaya ve bu platform üzerinden geliştirilmeye devam edeceğini dile getirmişti. Fakat bu kararlarının arkasında duracaklarına eminim, bu yüzden sisteminiz olması gerek illa ki...

Minimum Sistem Gereksinimleri

• İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
  • İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • 256 MB’dan fazla grafik kartı GeForce 7600 GT-class ve ya daha üst seviye olmalı
  • Boş Alan: 4 GB HDD kullanılabilir alan
  • DirectX: 10
  • Ses: Direct-X uyumlu ses kartı
Önerilen Sistem Gereksinimleri

• İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Dual core CPU 3.0 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik kartı: 1024 MB Bellek GeForce GTS 450-class ve ya daha üst seviye ekran kartı olmalıdır
  • Boş Alan: 10 GB HDD kullanılabilir alan
  • DirectX: 10
  • Ses: Direct-X uyumlu ses kartı

Sağlıcakla kalın

Son düzenleyen: Moderatör:

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Windows 10 destekliyor.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı