Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AhmetTRR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Toshenic#1514

Elmaslar
11
Puanlar
13.280
Yer
Ankara
Minecraft
AhmetArisoy
Minecraft Türkiye ETS 2 çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: AhmetArisoy#2860 .

PederBey

Kutsanmış Balta!

Discord:

PederBey | Çağdaş#1673

Elmaslar
62
Puanlar
3.960
Yer
Zonguldak / Alaplı
Minecraft Türkiye ETS 2 çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: PederBey#1673 .

xDespee

Creeper Evimi Patlattı
WellSetups

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Minecraft Türkiye ETS 2 çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: MustafaEkinci#6644

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Minecraft Türkiye ETS 2 çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: FurkanÖzcan#6347

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce

yeni_logo.png

Minecraft Türkiye ETS 2 Çekilişi! - 6 hafta, 6 farklı oyun!
Rüzgarı ve kamyonun tekerleklerini hisset!

ETS, SCS Software tarafından geliştirilen ve yayımlanan, kamyon sürme simülasyonudur. Prism3D oyun motoruyla yapılan ETS 2, Microsoft Windows, Linux, macOS ve Mac OS platformlarında bulunmakta. Dünya tarafından oldukça sevilen oyun, en ünlü simülasyon oyunlarından diyebiliriz. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya, sitesine ulaşmak için buraya, Minecraft Türkiye forum kategorilerine ulaşmak için buraya, @mctrdeyiz Instagram sayfasına ulaşmak içinse buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi gelin çekiliş şartlarına bakalım ve konuyu sonlandıralım.

Çekiliş şartları nedir?
  • Kullanıcının, forum hesabında en az 35 mesajı ve de en az 10 beğenisi bulunmalıdır.
  • Kullanıcı, Minecraft Türkiye Discord Sunucusu'nda bulunuyor olmalıdır.

ss_18904391c52d167c23647d994790ef453cbfccf6.jpg
Çekilişe nasıl katılacağım?
  • ADIM 1 - Öncelikle tüm şartları yerine getirdiğinizden emin olun. Aksi taktirde çekilişe katılamazsınız ve ödülü kaçırırsınız!
  • ADIM 2 - Eğer şartları yerine getiriyorsanız konuya şu yorumu atmanız yeterlidir: "Minecraft Türkiye ETS 2 çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: admiraldus#0683."
Çekiliş ne zaman açıklanacak?
Çekilişlerin belli bir açıklanma saati yoktur. Her çekiliş 6 gün sürer ve 6. gün çekiliş açıklanır. 7. gün ise yeni çekiliş başlar.
Eğer çekilişi kazanırsam ne yapacağım?
Çekilişi kazandığınız zaman biz sizle Discord üzerinden iletişime geçeceğiz ve gerekli işlemleri oradan yapacağız. Zaten siz çekilişe katılırken Discord ID'nizi söylediğiniz ve Minecraft Türkiye Discord Sunucusu'nda bulunacağınız için size rahatlıkla ulaşabileceğiz. Fakat, çekilişin bitiş tarihinden itibaren çekilişi kazanan kişi bize 1 hafta içerisinde geri dönüş sağlamazsa çekiliş yedek kazanan kişiye verilecektir.
Çekilişe yan hesapla katılan biri olursa ne yapacaksınız?
Çekilişin herkes için eşit ve adil olmasını istiyoruz. Bu yüzden yan hesapla katılımlarda biz bunu fark ederiz ve çekilişten men edilirsiniz. Hatta yan hesabınızın yasaklanma ihtimali bile var. Ayrıca çekilişe konu dışı veya 2 kez katılım mesajı atarsanız mesajlarınız silinir, devam etmeniz durumunda çekilişten men edilebilirsiniz. O yüzden bu tür şeyleri yapmanız sizin için iyi değildir.
ss_8ca6ff86e3deb54ccd3e41a20dd0d15366d59d5a.jpg

Eğer bedava ETS 2 oynamak ve bedava ETS 2 sahibi olmak isterseniz, kesinlikle ETS 2 çekilişimize katılmanızı öneririz. Bu fırsatı kaçırmayın! Çünkü bir daha böyle bir çekilişle karşılaşmayabilirsiniz. O yüzden durmayın, şansınızı deneyin. Belki size çıkar, kim bilebilir ki? Sonraki çekilişte görüşmek dileğiyle, kendinize iyi bakın ve esen kalın efendim...

MC-TR Yönetimi...

Minecraft Türkiye ETS 2 çekilişine katılıyorum, Discord ID'm : ErdemYLMZ#7986

AssasinTR

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
20
Puanlar
6.260
Yer
Aydın
Minecraft Türkiye ETS 2 çekilişine katılıyorum, Discord ID'm: AssasinTR#7964.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Çekilişimiz sonuçlanmıştır, sonuçlar bu şekildedir.

1533740356704.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı