Sol Reklam
Sağ Reklam

En İyi 5 Adventure (Macera) Haritası

S

sooply

Ziyaretçi
yeni_logo.png

En İyi 5 Macera Haritası

Tekrardan hoş geldiniz Minecraft Türkiye ailesi, bugün dünkü konunun benzerini yapacağız. En iyi 5 tane macera (Adventure) haritasını derledim. Eğer şimdiden meraklandı isen aşağı inmen yeterli. Daha fazla tutmayalım seni, şimdiden iyi okumalar dilerim. Konu sonunda görüşürüz!

mc-tr-macera-haritaları-1.png

The Pickaxe Quest

Bu harita bir efsane! Aslında bulmacaya benzese de aralarda macera hissi veriyor. Yani iki kategoriye girmekte. Şunu belirtmek isterim ki, kaydettiğim bir harita olacak. Yarısını oynadığım bir harita. Size de tavsiye ediyorum tabii ki. Bir sürü bulmaca ile birlikte ayrı bir his katıyor.

Dört farklı boyuta girip orada bulmacaları çözüyorsunuz. Daha fazla ipucu vermeyelim, sırrı kaçabilir. Aslında basit bir oyun olsa da dikkatinizi de ölçüyor diyebiliriz. Ee ne duruyorsun, denemek için sadece buraya tıkla. O hisse, maceraya sende katıl!
  • Bilgiler;
Yapımcısı: Nico_The_Pro
Sürüm: 1.0
Minecraft Sürümü: 1.13
Boyut: 5,9 MB
Yapılış Tarihi: 19 Eylül 2018
İndirilme Sayısı: 14.000 +

mc-tr-macera-haritaları-2.jpg

Against Iskerside 2

Aslında bu harita iki seriden oluşmakta. Bu ikincisi. Birinciye oranla daha çok sevildi. O yüzden bunu seçtik diyebiliriz. Final serisi bu seri zaten. Bundan önceki bölümü şiddetle öneririz. Sadece buraya tıkla ve olduğu bölüme git. Oyundaki amaç diğer haritalara göre çok farklı. Ayrıca çok emek verilmiş. İndirdikten sonra baktığında görüyorsunuz. Tek kelime ile efsane!

İşte bir büyücüden kaçıyorsunuz. Bir bilim adamı olarak oynayacaksınız. Köylülerle iletişim kurarak kaçmaya çalışacaksınız. Özet olarak kısaltırsak bu olur. Gerçekten fikir hoş. Bu senaryo ile bu harita oynanır ben size söyleyeyim. Tıklayın ve indirin!
  • Bilgiler;
Yapımcısı: Fasading
Sürüm: 1.1
Minecraft Sürümü: 1.13.1
Boyut: 20,6 MB
Yapılış Tarihi: 15 Eylül 2018
İndirilme Sayısı: 1.000 +

mc-tr-macera-haritaları-3.png

Fallen World

Parkurlu, heyecana sürükleyen efsane bir harita. Bir yerden kaçmaya çalışmak çok hoş değil mi? Tam benlik bir harita. Karanlık mağaranın içinden çıkmaya çalışıyorsunuz. Özet derseniz tek cümle ile anlatılabilir. Siz siz olun bu haritayı indirmeyi unutmayın!
  • Bilgiler;
Yapımcısı: ChackerZStudio
Minecraft Sürümü: 1.12.2
Boyut: 20,6 MB
Yapılış Tarihi: 24 Temmuz 2018
İndirilme Sayısı: 8.000 +

mc-tr-macera-haritaları-4.png

Shopping Spree

Alışveriş çılgınlığı olan bu yerde köylülerden alışveriş yaparak kazanmaya çalışıyorsunuz. Her kazandığınız an sizin için daha rahat oluyor. Aslında daha heyecanlı olabilir ama bu köylüleri koymak, eşyaları hazırlamak ve hepsini tek tek ayarlamak uzun sürdüğünden pek yormayalım biz yapımcıyı. Çok uğraşılmış ki fotoğraftan belli oluyor zaten. Bence arkadaşınızla oynayın. Tıkla ve indir! Oynamaya hemen başla.
  • Bilgiler;
Yapımcısı: APY1
Boyut: 5,2 MB
Yapılış Tarihi: 12 Temmuz 2018
İndirilme Sayısı: 10.000 +

mc-tr-macera-haritaları-5.jpg

Jen's Cloud Quest

Hem bulmaca, hem de içinde macera taşıyan bir harita bu. Mimarisi şekerli bir dünyaya benzemiyor mu? Çok tatlı gibi geldi bana. Sistemlerin çalışması için verilen sürümle oynanması gerekmekte. Yoksa bozulabiliyor. Tabii ki kendilerine özel bir doku paketi mevcut. Cloud'u araman gerek. Bulduğunda onu evine geri getireceksin. Bulmacalarla seni baş başa bırakıyorum. Tıkla ve indir!
  • Bilgiler;
Yapımcısı: Pixelskies
Boyut: 3,8 MB
Yapılış Tarihi: 10 Temmuz 2018
İndirilme Sayısı: 5.000 +

son.png

Bugünlük konumuz bu kadardı Minecraft Türkiye ailesi, buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim. Hepinizle görüşmek dileğiyle, hoşça kalın...

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Çok güzel liste yapmışsın. 2014 yılında çıkan ''Shards Of Voids'' haritasıda eklenmeye değer. Anılarım depreşti.​

S

sooply

Ziyaretçi

Çok güzel liste yapmışsın. 2014 yılında çıkan ''Shards Of Voids'' haritasıda eklenmeye değer. Anılarım depreşti.​

O haritayı bilmiyordum. Sen deyince araştırasım geldi. Onun için belki bir ayrı konu açabilirim. Yorumun için teşekkür ederim!

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı