Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Aksi halde hiçbir sıkıntı yoktu derken kendinizi kandırmaktan öteye geçmiyorsunuz maalesef. "Türkiye Skywars Etkinliği" adı altında iş yapıp TÜRK adını kullanıyorsan işinin hakkını vermek zorundasın.
Forumda katıldığınız ilk etkinlik bu sanırım bir önceki etkinlikte hosting görevlisi arkadaş taraf tutarak beni banladı ve bana bir ton laf saydı sadece taraf tuttuğu için bu tür davranışlarda bulunuldu etkinliğe katılamadım ama en azından kimseye taraf ayrımcılık yapılmamıştır 16 gb makine verilmiş yeterli olacağı düşünlüerek şimdi 64 gb makine verilecek zamanını daha değerli gördüğün şeylerde harcamak istiyorsan katılma etkinliğe zorla çağrılmadın herkes kendi isteğiyle katılır veya katılmaz

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Forumda katıldığınız ilk etkinlik bu sanırım bir önceki etkinlikte hosting görevlisi arkadaş taraf tutarak beni banladı ve bana bir ton laf saydı sadece taraf tuttuğu için bu tür davranışlarda bulunuldu etkinliğe katılamadım ama en azından kimseye taraf ayrımcılık yapılmamıştır 16 gb makine verilmiş yeterli olacağı düşünlüerek şimdi 64 gb makine verilecek zamanını daha değerli gördüğün şeylerde harcamak istiyorsan katılma etkinliğe zorla çağrılmadın herkes kendi isteğiyle katılır veya katılmaz

İlk olarak sana şöyle söyleyeyim, evet bu forumda katıldığım ilk minecraft etkinliğiydi fakat ilk etkinliğin böyle olmasını normal karşılaman karşısında hunharca güldürdün teşekkürler. İkinci olarak zamanımı nerelerde harcayacağıma sen değil ben karar veriyorum etkinliğe katılmış olsaydım zamanım boşa gitmeyecekti azıcık düşünebilme kabiliyeti olan bir insan bu yazımdan bu anlamı çıkarabilir. Üçüncü olarak bir önceki katıldığın etkinlik beni hiçbir şekilde alakadar etmez. İyi akşamlar.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Tartışmanız kavgaya dönüşmesin lütfen.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
İlk olarak sana şöyle söyleyeyim, evet bu forumda katıldığım ilk etkinlikti fakat ilk etkinliğin böyle olmasını normal karşılaman karşısında hunharca güldürdün teşekkürler. İkinci olarak zamanımı nerelerde harcayacağıma sen değil ben karar veriyorum etkinliğe katılmış olsaydım zamanım boşa gitmeyecekti azıcık düşünebilme kabiliyeti olan bir insan bu yazımdan bu anlamı çıkarabilir. Üçüncü olarak bir önceki katıldığın etkinlik beni hiçbir şekilde alakadar etmez. İyi akşamlar.
Bizi ilgilendiren bir durum yoksa buraya yazmanada gerek yok kendinle çelişiyorsun değerli vaktimi harcadığım için üzgünüm

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Bizi ilgilendiren bir durum yoksa buraya yazmanada gerek yok kendinle çelişiyorsun değerli vaktimi harcadığım için üzgünüm
Senin anlama kabiliyetinin olduğunu varsayıp açıklamama devam ediyorum. Seni ilgilendiren bir konu zaten yok, bir kere benim seninle işim yok. Etkinliği sen düzenlemedin ve etkinlikte yetkili olarak görev yapmadın. Konu ve etkinlik sahibini ilgilendiren şeyler olmasına rağmen ilgilenmemesi benimle alakalı bir durum. Bundan dolayı yorum yazmadan önce 2 kere düşünüp öyle yaz.

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Aksi halde hiçbir sıkıntı yoktu derken kendinizi kandırmaktan öteye geçmiyorsunuz maalesef. "Türkiye Skywars Etkinliği" adı altında iş yapıp TÜRK adını kullanıyorsan işinin hakkını vermek zorundasın.
Size bas bas duyuru geçildi IP paylaşıldığı an giriş yapın diye, yok bende girmiyor dediniz hallettik giremeyince azmışın, böyle kötü yorum yapsan da bir şey değişmeyecek böyle devam et ;)

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Size bas bas duyuru geçildi IP paylaşıldığı an giriş yapın diye, yok bende girmiyor dediniz hallettik giremeyince azmışın, böyle kötü yorum yapsan da bir şey değişmeyecek böyle devam et ;)
Bize bas bas duyuru geçildi demişsin, ilk duyuruyu attığın anda ben tetikteydim genel sohbete bakıyordum. IP adresini attığın anda giriş yapmayı denedim fakat "Bu etkinliğe katılmadınız" şeklinde bir yazı geldi. Bir kere başta böyle bir hata olduysa sen hiçbir şekilde üste çıkamassın. Bir de bana "azmışın" şeklinde bir tabir kullanmışsın. Ne sanıyorsun ,TÜRK adına yakışan bir etkinlik yaptığını sanıyorsan yanılıyorsun çünkü lagdan geçilmeyen,ilgisiz alakasız kişilerin bulunduğu,laubali bir etkinlik yöneticisini içinde barındıran boş ve gereksiz bir etkinlikti. Üste çıkamassın :;p

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Bize bas bas duyuru geçildi demişsin, ilk duyuruyu attığın anda ben tetikteydim genel sohbete bakıyordum. IP adresini attığın anda giriş yapmayı denedim fakat "Bu etkinliğe katılmadınız" şeklinde bir yazı geldi. Bir kere başta böyle bir hata olduysa sen hiçbir şekilde üste çıkamassın. Bir de bana "azmışın" şeklinde bir tabir kullanmışsın. Ne sanıyorsun ,TÜRK adına yakışan bir etkinlik yaptığını sanıyorsan yanılıyorsun çünkü lagdan geçilmeyen,ilgisiz alakasız kişilerin bulunduğu,laubali bir etkinlik yöneticisini içinde barındıran boş ve gereksiz bir etkinlikti. Üste çıkamassın :;p
Konuyu çok uzatmadın mı? aynı şeyleri çevirip çevirip yazıyorsun bitmiş bir etkinlik uzatmıyalım artık

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Konuyu çok uzatmadın mı? aynı şeyleri çevirip çevirip yazıyorsun bitmiş bir etkinlik uzatmıyalım artık
Arkadaşa yanıt verdim. Konu kapansın. Bu arada bir daha insanların emeklerini çalacaksan etkinlik yapma. Yapacaksan da "TÜRK" adını konunda veya discordunun başlığına yazma @Burak Çakır

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Arkadaşa yanıt verdim. Konu kapansın. Bu arada bir daha insanların emeklerini çalacaksan etkinlik yapma. Yapacaksan da "TÜRK" adını konunda veya discordunun başlığına yazma @Burak Çakır
Türkçemizi, Türkiyemizi çok sevdiğin çok önemsediğin için xYaqiz yaparak Türkçede bulunmayan 2 ingilizce karakteri kullanmışsın :) ve aynı mesajı 5 kere yazdın değişen tek şey 1-2 kelime

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Türkçemizi, Türkiyemizi çok sevdiğin çok önemsediğin için xYaqiz yaparak Türkçede bulunmayan 2 ingilizce karakteri kullanmışsın :) ve aynı mesajı 5 kere yazdın değişen tek şey 1-2 kelime
Sen de demek ki sevmiyorsun türkçemizi,türkiyemizi ki sunucunun ismini ve nickname'ini bile yabancı kelimelerden seçmişsin. Konuyu saptırmak için yapmayacağınız şey yok. Burak rüşvet falan da veriyordur sana :)

Son düzenleme:

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Sen de demek ki sevmiyorsun türkçemizi,türkiyemizi ki sunucunun ismini ve nickname'ini bile yabancı kelimelerden seçmişsin. Konuyu saptırmak için yapmayacağınız şey yok. Burak sana rüşvet falan da veriyordur sana :)
Konuyu tartışma ortamına çevirmemek için yorum yapmayı kesiyorum iyi forumlar

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Arkadaş güzelce yapılan bir yanlışa eleştirisini getirmiş bu kadar üzerine gitmenize gerek yok. @xYaqiz Sen de uzatmadan doğrudan şikayetçi olabilirsin bu tarz konularda, adamın ingilizce karakter kullanmasına nereden geldiniz? Ya da hosting davasına nereden dönüştürdünüz adam etkinlik güzel olmadı benim zamanımı boşa harcadınız demiş şu hosting kötü bu hosting iyi makineler kötü dememiş. Lafı doğru düzgün anlayıp yorum yazın arkadaşlar lütfen. Mesajlarınızı okurken çok garibime gitti bunlar.

Umarım sorun çözülmüştür hepinizi seviyorum ancak medeni tartışmalar yapın, gene kapanmayan davalara girmeyin sorun belli verilecek cevap belli başka yerlere sapmasın.

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Sen de demek ki sevmiyorsun türkçemizi,türkiyemizi ki sunucunun ismini ve nickname'ini bile yabancı kelimelerden seçmişsin. Konuyu saptırmak için yapmayacağınız şey yok. Burak rüşvet falan da veriyordur sana :)
, var . var ama Türkçe yerine türkçe anladım hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı