Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Açıkçası etkinliğini saati vs. bana göre çok uyumlu olmuş. Ben de etkinliğe katılıp şansımı deneyeceğim.

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025

Açıkçası etkinliğini saati vs. bana göre çok uyumlu olmuş. Ben de etkinliğe katılıp şansımı deneyeceğim.
Başvuru yapmak için formu doldurmak ve etkinlik sunucusuna gelmek zorundasınız, unutmayın :)

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Sponsorumuz Batihost'n kararıyla ödüller değişmiştir.

☉ 5 ADET STEAM RANDOM KEY
☉ MİNECRAFT PREMİUM
☉ 50 ₺ BATİHOST KREDİSİ
☉ OPTİFİNE CAPE

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Güncelleme: Etkinlik 8 takımdan ve her takımda 9 kişi olmak üzere toplamda 72 kişi ile gerçekleşecek.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Etkinlik tek kelime ile "Rezalet Ötesiydi".Etkinliğe kayıt yapan ilk 20 kişiden biri olmama rağmen beni etkinlik sunucusunun whitelistine eklemeyi unutmuşlar. Daha sonrasında eklediler fakat sunucuya saniyede 10 20 kişi girmeye çalıştığı için beni "Too many people logged in" hatası ile sunucuya almadı ve giremedim. Konu sahibi desen etkinlikten 20 dakika öncesine kadar sabahtan beri etkinlikle ilgilenmek ve soruları cevaplandırmak yerine "Rush" oynadı. Etkinliğe giren arkadaşlarımın dediğine göre ve etkinlik canlı yayınını izlediğime göre sunucuda lag vardı ve herkes havada uçuşuyordu. Bu etkinlik ile etkinliğe sponsor olan firmanın ve "Buğday Topluluğu" 'mudur nedir adını lekelediniz. Bir daha etkinlik yapacaksanız planlı programlı disiplinli bir şekilde yapmanız dileğiyle..

Son düzenleme:

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
ar. Daha sonrasında eklediler fakat sunucuya saniyede 10 20 kişi girmeye çalıştığı için beni "Too many people logged in" hatası ile sunucuya almadı ve giremedim. Konu sahibi desen etkinlikten 20 dakika öncesine kadar sabahtan beri etkinlikle ilgilenmek ve soruları cevaplandırmak yerine "Rush" oynadı. Etkinliğ
5649846548974324 kere bu sorunu ben ve batihostun sahibi olan erkan abi açıkladı bir daha açıklayarak kendimi yoramam, iyi forumlar.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
5649846548974324 kere bu sorunu ben ve batihostun sahibi olan erkan abi açıkladı bir daha açıklayarak kendimi yoramam, iyi forumlar.
Benim bilmek istediğim sorunun ne olduğu değil neden böyle bir sorunun çıkmasını rush oynamak yerine engellememeniz.

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Benim bilmek istediğim sorunun ne olduğu değil neden böyle bir sorunun çıkmasını rush oynamak yerine engellememeniz.
etkinlik sunucusunda 16 gb ram olmasına rağmen ram yetmediği için iptal oldu ! Aksi halde hiç bir sıkıntı yoktu.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
etkinlik sunucusunda 16 gb ram olmasına rağmen ram yetmediği için iptal oldu ! Aksi halde hiç bir sıkıntı yoktu.
O zaman birdaha etkinlik yapacaksanız işinizi düzgün bir şekilde yapın ki insanların haklarına girip emekleriyle oynamayın. Kolay gelsin.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
O zaman birdaha etkinlik yapacaksanız işinizi düzgün bir şekilde yapın ki insanların haklarına girip emekleriyle oynamayın. Kolay gelsin.
Etkinlik için 64gb I7 7700 makine verilecek

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Etkinlik için 64gb I7 7700 makine verilecek
Açıkçası bu benim umrumda bile değil çünkü katılmayı düşünmüyorum. Bu saçma etkinlik yüzünden arkadaşlarımın beni davet ettiği bir yere gitmedim ve anternman yaptım. Bu ram miktarı ve bu işlemci benim boşa giden zamanımı ve emeğimi geri getirmiyor maalesef, iyi akşamlar.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Aksi halde hiçbir sıkıntı yoktu derken kendinizi kandırmaktan öteye geçmiyorsunuz maalesef. "Türkiye Skywars Etkinliği" adı altında iş yapıp TÜRK adını kullanıyorsan işinin hakkını vermek zorundasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı